Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аа тия съм ги чувал. :3fdb8960598fa63e: Те се свалят сами, но може и някой да ги свали, като минат 7 дни.

 

Според мен така се обезмисля идеята за тия проценти. То може и на следващия ден някой да ги свали. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен така се обезмисля идеята за тия проценти. То може и на следващия ден някой да ги свали. :3fdb8960598fa63e:

 

А според мен всяко наказание би следвало да си има определен срок също като бановете.

 

За едно заяждане да имаш наказание от над 10 дни е несериозно и да трябва да трепериш да не кажеш нещо накриво на някой, че ще последва бан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А според мен всяко наказание би следвало да си има определен срок също като бановете.

 

За едно заяждане да имаш наказание от над 10 дни е несериозно и да трябва да трепериш да не кажеш нещо накриво на някой, че ще последва бан.

 

То има определен срок, но не знам колко е. Иначе ти имаш още много до бан, споко :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То има определен срок, но не знам колко е. Иначе ти имаш още много до бан, споко :D

 

Да не би да има промяна в това на колко проценти се дава бан? Защото се е случвало да имам 10% като сега и за още едно заяждане (тоест още 10%) Фаст ми е давал бан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да има промяна в това на колко проценти се дава бан? Защото се е случвало да имам 10% като сега и за още едно заяждане (тоест още 10%) Фаст ми е давал бан.

 

Попринцип е 30%, но дефакто си е по преценка на модератора.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия дни ще ходя на солариум. :3fdb8960598fa63e: Зимата ме hit-на като товарен камион.

 

Никога не съм ходила, имам чувството, че ще ме хване клаустрофобия в това нещо :1000 (29): Бях се навила, но като прочетох, че може да причини рак на кожата и повече не съм си помисляла.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм ходила, имам чувството, че ще ме хване клаустрофобия в това нещо :1000 (29): Бях се навила, но като прочетох, че може да причини рак на кожата и повече не съм си помисляла.

То и слънцето причинява рак на кожата. Да си седим вкъщи ли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и слънцето причинява рак на кожата. Да си седим вкъщи ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Ми сигурно е по-малка вероятността, де да знам.. :1000 (29):

Малко като Кити ставам :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм ходила, имам чувството, че ще ме хване клаустрофобия в това нещо :1000 (29): Бях се навила, но като прочетох, че може да причини рак на кожата и повече не съм си помисляла.

 

Да, така е, това е голям turn-off и за мен. И бръчки излизат от солариума, ама лицето няма да си го пека.

 

Само веднъж ще го направя за цяла зима, ще го пусна на 6 минути. Не се търпи просто - отпуснатост, ленност, не ми се ходи на работа чак. Нищо общо с това как се чувствах през лятото.

 

Един рак на кожата не може да се сравнява с настроението ми. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми сигурно е по-малка вероятността, де да знам.. :1000 (29):

Малко като Кити ставам :1000 (29):

 

Точно така, в много по-малка степен.

 

10 минути в солариум се равняват на може би час и половина пекане на слънце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали имало глобално затопляне, защо зимата не изчезва?

 

То тук да ти кажа почти изчезна, това беше най-топлата зима евър в България.

 

Въпросът не е в темпаратурите (поне за мен), а в нивата на витамин Д. Зимата слънцето грее под ъгъл, в който не можеш да произвеждаш витамина и нивата му падат. С това се свързват отклоненията в нивата на енергия, в настроението и т.н. през зимните месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...