Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

защо тази година 27 Декември е неработен ден ?

Защото според новите правила ако празникът се пада в събота и/или неделя се почиват и следващите един или два работни дни.

И тъй като неделя е 24ти - празник а понеделник 25ти и вторник 26ти са почивни заради коледа, следващият 27ми също е почивен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото според новите правила ако празникът се пада в събота и/или неделя се почиват и следващите един или два работни дни.

И тъй като неделя е 24ти - празник а понеделник 25ти и вторник 26ти са почивни заради коледа, следващият 27ми също е почивен.

Само се чудим как да не работим :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само се чудим как да не работим :mf_surrender:

Мчи работи като искаш, кой те е спрял? То реално тези 'правила' важат за държавните служители и по-големите заводи/фирми.

Повечето ми приятели ще работят м/у Коледа и Нова Година.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

26 декември по BNT1

 

20:30 часа: Орлин Горанов и приятелки - концерт с участието на Кристина Димитрова, Маргарита Хранова, Тони Димитрова и Мариана Попова

 

27 декември по BNT1:

 

12:30 часа: Живей за мига - Роси Кирилова 35 години на сцена - концерт с участието на Георги Христов, Маргарита Хранова, Веселин Маринов, Мими Иванова, Ваня Костова, Христо Кидиков и др.

 

И концертът на Веско Маринов на новия му албум "Представи си" беше страхотен - живо пеене с бенд, уникална атмосфера преди малко по Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как празнува Рики рождения си ден в момента ето така- на плажа в Пуерто Рико с приятеля си споделено от Джован, който казва,че го обича преди 25 минути

 

Puerto Rico

 

jwanyosef: Happiest of birthdays to this glorious Man ❤️ I love u beyond words.

cqs1514150113d.jpg

25 mins ago

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как празнува Рики рождения си ден в момента ето така- на плажа в Пуерто Рико с приятеля си споделено от Джован, който казва,че го обича преди 25 минути

 

Puerto Rico

 

jwanyosef: Happiest of birthdays to this glorious Man ❤️ I love u beyond words.

cqs1514150113d.jpg

25 mins ago

:blink: бахти ужаса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогнозите за биткойн са или, че ще се покачва още много, или е балон, който ще се спука. Двама приятели опитаха и още август/септември обмениха 50 лв в биткойни и в момента имат около 150% печалба. Яд ги е, че не обмениха по-голяма сума. Риск си е , но пък риск печели и риск губи, въпрос на късмет.

 

Говори се, че създателят на биткойн като го е създал е взел около 10 000 /не съм сигурен дали бяха толкова, или повече/по-малко / и в момента е скрит милионер, никой не знае кой е със сигурност, всичко са слухове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А децата на Рики?!?!?!

Децата ще са бъкани с пари. Знаеш ли колко деца ще искат да им е баща? Колко хора се развеждат и децата им израстват с един родител.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогнозите за биткойн са или, че ще се покачва още много, или е балон, който ще се спука. Двама приятели опитаха и още август/септември обмениха 50 лв в биткойни и в момента имат около 150% печалба. Яд ги е, че не обмениха по-голяма сума. Риск си е , но пък риск печели и риск губи, въпрос на късмет.

 

Говори се, че създателят на биткойн като го е създал е взел около 10 000 /не съм сигурен дали бяха толкова, или повече/по-малко / и в момента е скрит милионер, никой не знае кой е със сигурност, всичко са слухове.

Остана и да не е милионер. Според мен ще падне защото вече има конкуренция. И другите се покачват. То няма как да расте до безкрайност.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогнозите за биткойн са или, че ще се покачва още много, или е балон, който ще се спука. Двама приятели опитаха и още август/септември обмениха 50 лв в биткойни и в момента имат около 150% печалба. Яд ги е, че не обмениха по-голяма сума. Риск си е , но пък риск печели и риск губи, въпрос на късмет.

 

Говори се, че създателят на биткойн като го е създал е взел около 10 000 /не съм сигурен дали бяха толкова, или повече/по-малко / и в момента е скрит милионер, никой не знае кой е със сигурност, всичко са слухове.

А от къде са си купили биткойните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остана и да не е милионер. Според мен ще падне защото вече има конкуренция. И другите се покачват. То няма как да расте до безкрайност.

Да инвестираме в другите, да не ни е яд после :1000 (29):

 

А от къде са си купили биткойните?

Имаха едно приложение на телефона, дето' честно не помня как се казваше, ще ги питам утре и ще пиша. Парите ги превели по банков път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не се занимавайте с биткойнт. Абсолютен балон които ще се спука скоро. ;)

Дали? То е ясно, че ще се спука. Но въпроса е кога.

 

Да инвестираме в другите, да не ни е яд после :1000 (29):

Имаха едно приложение на телефона, дето' честно не помня как се казваше, ще ги питам утре и ще пиша. Парите ги превели по банков път.

И аз имам познати, които преди година почнаха да се зарибявят, но така и не разбрах какво са направили до момента. Сещам се; че единия тегли кредит да купува някакви компютри, не един и два.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали? То е ясно, че ще се спука. Но въпроса е кога.

И аз имам познати, които преди година почнаха да се зарибявят, но така и не разбрах какво са направили до момента. Сещам се; че единия тегли кредит да купува някакви компютри, не един и два.

Чист хазарт си е играта с биткойни и такива неща, поне за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали? То е ясно, че ще се спука. Но въпроса е кога.

И аз имам познати, които преди година почнаха да се зарибявят, но така и не разбрах какво са направили до момента. Сещам се; че единия тегли кредит да купува някакви компютри, не един и два.

Абсолютно. Напоследък икономистите правят доста research отностно тази тема и данните с които разполагат предсказват подобен край. О, кога никой не знае защото в икономиката всеки ден нещата се променят. В един момент просто ще настъпи паника на пазара на биткойнта и цената му ще се срути. Такива високи цени в монета, която не е реално приета е непосилно да издържи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата Нова година, Рики отговаря:

 

Моите деца и аз правим огън на открито на плажа, една минута преди полунощ, ние горим късчета харитя, където сме написали неща, които не искаме през Новата година. Но ние имаме други бележки, където сме написали каквото искаме, Потапяме в мед и ги хвърляме в океана. Това е красив ритуал, който ние правим от години.

 

Рики си прекарва рождения ден винаги на плажа като гледам, без сняг, без студ.

Децата са при него винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Напоследък икономистите правят доста research отностно тази тема и данните с които разполагат предсказват подобен край. О, кога никой не знае защото в икономиката всеки ден нещата се променят. В един момент просто ще настъпи паника на пазара на биткойнта и цената му ще се срути. Такива високи цени в монета, която не е реално приета е непосилно да издържи.

Първоначално хората са търгували със злато, после златото е било заменено постепенно от хартиените банкноти и сега криптовалутите са на път да бъдат наложени, въпрос на време е. Имат много предимства спрямо хартиените банкноти, най-голямото от които е, че всичко става абсолютно анонимно и не може да се следи. Много експерти са на такова мнение, аз също мисля, че рано или късно ще се наложат масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Напоследък икономистите правят доста research отностно тази тема и данните с които разполагат предсказват подобен край. О, кога никой не знае защото в икономиката всеки ден нещата се променят. В един момент просто ще настъпи паника на пазара на биткойнта и цената му ще се срути. Такива високи цени в монета, която не е реално приета е непосилно да издържи.

Значи, който направил, направил е работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...