Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ало измислените модертори тук дето си мислят, че управляват холдинг.Кои сте вие ,че да не разрешавате на Таня да даде респекта на мен.За кои сте се взели??За великия другарски съд ли ?Бил съм обиждал ...а тия като Сашо и особено любимата ви Дойка-хич не обиждат ,а се кичат с големия респект на един форум.Толкова жалки същества не съм виждал и с двойни стандарти.Можете да си заврете респекта отзад или отпред,там където скоро никой явно нищо не е завирал.

Смешни сте и жалки до безобразие.Стимулирайте Дойката...може би неговите обиди повече ви допадат.

Жалката картинка в държавата се е пренесла и в един форум.

 

Специално до Фаст ,Хрисата и останалите богоизбрани смешни модчета.После що били стари моми.Ами явно има за какво!

 

Цитат от съобщение на Христина:

 

От Христина:

 

На Лукас заедно с Фаст, Ружето и Стела решихме единодушно, че няма да му дадем респект. Адски много обижда, спами, дразни - не мислим, че заслужава. Извинявай, но няма как. 

Какво ме намисаш мен бе? Аз респекта съм го получил когато спечелих Мистър Рамания, никой не ми го е подарявял. Това, че обиждам понякога какво общо има?

Ако искаш аз да ти ги подаря ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото тия 4-мката се уповават на това ,че съм обиждал затова не заслужавам.Респективно и ти обиждаш понякога,аз те разбирам,доста често си го заслужават,но по тази логика и ти не си за респект . :)

 

На това му се вика двоен стандарт.

Ако ти се дава дай🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Рики имал 1 милиард гледания.

 

И този има:

 

 

А преди януари дано пусне новия сингъл за слушане, че на 24 януари го снима в Puerto Vallarta. Туристическата аненция ще даде 500 000 долара за този клип. Кой, ако не Рики- ще рекламира Мексико. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало измислените модертори тук дето си мислят, че управляват холдинг.Кои сте вие ,че да не разрешавате на Таня да даде респекта на мен.За кои сте се взели??За великия другарски съд ли ?Бил съм обиждал ...а тия като Сашо и особено любимата ви Дойка-хич не обиждат ,а се кичат с големия респект на един форум.Толкова жалки същества не съм виждал и с двойни стандарти.Можете да си заврете респекта отзад или отпред,там където скоро никой явно нищо не е завирал.

Смешни сте и жалки до безобразие.Стимулирайте Дойката...може би неговите обиди повече ви допадат.

Жалката картинка в държавата се е пренесла и в един форум.

 

Специално до Фаст ,Хрисата и останалите богоизбрани смешни модчета.После що били стари моми.Ами явно има за какво!

 

Цитат от съобщение на Христина:

 

От Христина:

 

На Лукас заедно с Фаст, Ружето и Стела решихме единодушно, че няма да му дадем респект. Адски много обижда, спами, дразни - не мислим, че заслужава. Извинявай, но няма как. 

Пиши на Момо. Ако той реши,да ти даде така мечтаната табелка. Ние сме взели решение, което няма да променим. На изброените от теб не сме им има дали ние титлите респект, а са ги спечелили или лично Момо ги е сложил в тази група. Приятен ден!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич няма да се занимавам.Просто исках да ви кажа това ,което много от нас пишем само на л.с.Като сте взели това решение,дано ви осмисли празниците то.И сте по хепи.А дано...ама надали.

Това ,че сте модератори не ви прави най- велики и повече от нас!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя кво се филмира, ама иначе не живеел в паралелната реалност на чалга форум.

Еми сори, ама ще си останеш само с аватар ВИП, без респект. Можеш да осмислиш самоубийство. Варианти много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя кво се филмира, ама иначе не живеел в паралелната реалност на чалга форум.

Еми сори, ама ще си останеш само с аватар ВИП, без респект. Можеш да осмислиш самоубийство. Варианти много.

 

Тоя има принципи.За разлика от безмисленото ти съществуване

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич няма да се занимавам.Просто исках да ви кажа това ,което много от пас пишем само на л.с.Като сте взели това решение,дано ви осмисли празниците то.И сте по хепи.А дано...ама надали.

Това ,че сте модератори не ви прави най- велики и повече от нас!!!

Не сме нито по-хепи, нито се мислим за повече от кого и да е.

Крайно време е да разберете всички, че това е просто форум. Не приемайте нещата толкова навътре. Има правила, които криво-ляво трябва да се спазват. Ние сме хора и не можем да бъдем на 100% обективни в 100% от случаите. Винаги ще има недоволни. Пак казвам, ако имате проблем с някого от нас - обърнете се към Момо..

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали във форум или другаде или ги имаш или ги нямаш.Ти си просто поредния драскач тук.

Принципите ти кои са? Парадиране на псевдоморал, неграмотно и злобно изразяване, избиване на комплекси, играенето на сигурно като мишок без самоличност, а с топки като кокосови орехи? Дори принципи не знаеш какво означава, а отново се изтъкваш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципите ти кои са? Парадиране на псевдоморал, неграмотно и злобно изразяване, избиване на комплекси, играенето на сигурно като мишок без самоличност, а с топки като кокосови орехи? Дори принципи не знаеш какво означава, а отново се изтъкваш. :1000 (29):

Ти ли ще ми правиш анализи.Хаха .Дори не съм те забелязал кой си и за какво се бориш тук.Смятай ....

Аз няма да те анализирам.Сори ..ти си като покривката на масата...незабелижим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ще ми правиш анализи.Хаха .Дори не съм те забелязал кой си и за какво се бориш тук.Смятай ....

Аз няма да те анализирам.Сори ..ти си като покривката на масата...незабелижим.

Когато тема номер едно в живота ти е чалга, Десислава и скандали с Фокси, естествено че няма да ме забележиш. И по-добре. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато тема номер едно в живота ти е чалга, Десислава и скандали с Фокси, естествено че няма да ме забележиш. И по-добре. :1000 (29):

 

Ами да вашите гей заигравки не са ми интересни.И по- добре хаха

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да вашите гей заигравки не са ми интересни.И по- добре хаха

Аз със никого не съм се "закачал", а дори и те са по-добре от вас. Поне комуникират помежду си. Не говорят само за нафталинени курви.

Отново не можеш да ме затапиш. Откажи се, няма да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама за кво да те затапвам.Не ми е цел.Ти си тоя дето търси диалог.А дали си се закачал все ми е тая.Щом се чувстваш добре сред свои говори си с тях.Не ми репликирай и търси внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама за кво да те затапвам.Не ми е цел.Ти си тоя дето търси диалог.А дали си се закачал все ми е тая.Щом се чувстваш добре сред свои говори си с тях.Не ми репликирай и търси внимание.

Той написал пост в който намесва 10 души, а после някой друг му търсил диалог. Добре че беше Мара отварачката, че много от вас да добавят нова фраза в бедния си речник. Айде, толкова от внимание от мен. Дано поне малко си усетил значимост. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той написал пост в който намесва 10 души, а после някой друг му търсил диалог. Добре че беше Мара отварачката, че много от вас да добавят нова фраза в бедния си речник. Айде, толкова от внимание от мен. Дано поне малко си усетил значимост. :1000 (29):

 

Твоето име не беше в поста ми.Но ти реши да напомниш, че съществуваш на тая планета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото тия 4-мката се уповават на това ,че съм обиждал затова не заслужавам.Респективно и ти обиждаш понякога,аз те разбирам,доста често си го заслужават,но по тази логика и ти не си за респект . :)

 

На това му се вика двоен стандарт.

Ако ти се дава дай🤣

Само да кажа, понеже са намеси и моето име ... Аз не съм изказвала мнение за или против да се даде респект на Лукас. Просто написах, че Тяня ми е писала, че дава респекта си на Лукас. Същото написах и на Момо. Това е моята намеса в историята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, понеже са намеси и моето име ... Аз не съм изказвала мнение за или против да се даде респект на Лукас. Просто написах, че Тяня ми е писала, че дава респекта си на Лукас. Същото написах и на Момо. Това е моята намеса в историята.

И аз така предположих ,но Хрисата сложила всички в кюпа да си измият ръцете с другите измислени герои като общо решение..НИЕ РЕШИХМЕ...

Та на мене ми е ясна цялата ситуация и кой бърка лайната.Споко .

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...