Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Много тъп песен, около минута я изтърпях Тая година на Галена само 'Моро му' е топ.

Значи не си видяла скубането на коси към края на клипа! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как може такива интриги да правите в този форум. Казвам нещо и някой лъже от мое име. Що за хора сте не мога да разбера.

Интриганти ние с теб не сме такива. :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може такива интриги да правите в този форум. Казвам нещо и някой лъже от мое име. Що за хора сте не мога да разбера.

Кой те ядоса, Танче?

 

Подписа ти е много гаден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно сцена от гей филм. :1000 (29):

 

Много си е готина снимката. Ама вие що не четете- това е поредната промо снимка от American Crime Story: Убийството на Версаче, който тръгва по FOX на 17 януари с Рики, Пенелопе Круз и Едгар Рамирез.

 

И ето как копираме от предаванията, ама при Рики е по-забавно и интересно:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не си видяла скубането на коси към края на клипа! :3fdb8960598fa63e:

Нямам и желание.

 

 

Как може такива интриги да правите в този форум. Казвам нещо и някой лъже от мое име. Що за хора сте не мога да разбера.

Какво е станало пак? Казвай да ги бия.

 

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно сцена от гей филм. :1000 (29):

 

То си е. Рики играе приятелят на Версаче, а Едгар Рамирез е Версаче, Пенелопе Круз е Донатела Версаче.

 

Ники какви ми ги приказва по телефона сънен: Аз съм вика Санта Клаус, Санта Николас. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ти си доказан АНТИ-ГАЛЕНА фен . така че млъквай ,циник,мръсник,лъжец,мошеник, безсрамник, безобразник, нахалник, нагъл,безочливец, маскара...и тн.

Евала! :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало измислените модертори тук дето си мислят, че управляват холдинг.Кои сте вие ,че да не разрешавате на Таня да даде респекта на мен.За кои сте се взели??За великия другарски съд ли ?Бил съм обиждал ...а тия като Сашо и особено любимата ви Дойка-хич не обиждат ,а се кичат с големия респект на един форум.Толкова жалки същества не съм виждал и с двойни стандарти.Можете да си заврете респекта отзад или отпред,там където скоро никой явно нищо не е завирал.

Смешни сте и жалки до безобразие.Стимулирайте Дойката...може би неговите обиди повече ви допадат.

Жалката картинка в държавата се е пренесла и в един форум.

 

Специално до Фаст ,Хрисата и останалите богоизбрани смешни модчета.После що били стари моми.Ами явно има за какво!

 

Цитат от съобщение на Христина:

 

От Христина:

 

На Лукас заедно с Фаст, Ружето и Стела решихме единодушно, че няма да му дадем респект. Адски много обижда, спами, дразни - не мислим, че заслужава. Извинявай, но няма как. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало измислените модертори тук дето си мислят, че управляват холдинг.Кои сте вие ,че да не разрешавате на Таня да даде респекта на мен.За кои сте се взели??За великия другарски съд ли ?Бил съм обиждал ...а тия като Сашо и особено любимата ви Дойка-хич не обиждат ,а се кичат с големия респект на един форум.Толкова жалки същества не съм виждал и с двойни стандарти.Можете да си заврете респекта отзад или отпред,там където скоро никой явно нищо не е завирал.

Смешни сте и жалки до безобразие.Стимулирайте Дойката...може би неговите обиди повече ви допадат.

Жалката картинка в държавата се е пренесла и в един форум.

 

Специално до Фаст ,Хрисата и останалите богоизбрани смешни модчета.После що били стари моми.Ами явно има за какво!

 

Цитат от съобщение на Христина:

 

От Христина:

 

На Лукас заедно с Фаст, Ружето и Стела решихме единодушно, че няма да му дадем респект. Адски много обижда, спами, дразни - не мислим, че заслужава. Извинявай, но няма как. 

Ти обаче яко избиваш комплекси тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало измислените модертори тук дето си мислят, че управляват холдинг.Кои сте вие ,че да не разрешавате на Таня да даде респекта на мен.За кои сте се взели??За великия другарски съд ли ?Бил съм обиждал ...а тия като Сашо и особено любимата ви Дойка-хич не обиждат ,а се кичат с големия респект на един форум.Толкова жалки същества не съм виждал и с двойни стандарти.Можете да си заврете респекта отзад или отпред,там където скоро никой явно нищо не е завирал.

Смешни сте и жалки до безобразие.Стимулирайте Дойката...може би неговите обиди повече ви допадат.

Жалката картинка в държавата се е пренесла и в един форум.

 

Специално до Фаст ,Хрисата и останалите богоизбрани смешни модчета.После що били стари моми.Ами явно има за какво!

 

Цитат от съобщение на Христина:

 

От Христина:

 

На Лукас заедно с Фаст, Ружето и Стела решихме единодушно, че няма да му дадем респект. Адски много обижда, спами, дразни - не мислим, че заслужава. Извинявай, но няма как. 

Защо е нужно да споменаваш моето име анонимке! Това си е между вас и не желая да бъда споменаван от който и да било!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало измислените модертори тук дето си мислят, че управляват холдинг.Кои сте вие ,че да не разрешавате на Таня да даде респекта на мен.За кои сте се взели??За великия другарски съд ли ?Бил съм обиждал ...а тия като Сашо и особено любимата ви Дойка-хич не обиждат ,а се кичат с големия респект на един форум.Толкова жалки същества не съм виждал и с двойни стандарти.Можете да си заврете респекта отзад или отпред,там където скоро никой явно нищо не е завирал.

Смешни сте и жалки до безобразие.Стимулирайте Дойката...може би неговите обиди повече ви допадат.

Жалката картинка в държавата се е пренесла и в един форум.

 

Специално до Фаст ,Хрисата и останалите богоизбрани смешни модчета.После що били стари моми.Ами явно има за какво!

 

Цитат от съобщение на Христина:

 

От Христина:

 

На Лукас заедно с Фаст, Ружето и Стела решихме единодушно, че няма да му дадем респект. Адски много обижда, спами, дразни - не мислим, че заслужава. Извинявай, но няма как. 

Пиши на Момо. тогава да махнат и респекта на сашо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ТИ си толериран от тукашните богоизбрани и всички го виждат.Не знам какво им даваш,но ти най малко си достоен за някакъв респект с не малкото обиди към потребителите тук!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ТИ си толериран от тукашните богоизбрани и всички го виждат.Не знам какво им даваш,но ти най малко си достоен за някакъв респект с не малкото обиди към потребителите тук!!!

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Абе, пич, за кво ти е няква измислена титла във форум? С какво ще промени това живота ти? Хората се вълнуват от коментарите, а не от някакъв надпис под аватара. Държиш се като 14-годишен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ТИ си толериран от тукашните богоизбрани и всички го виждат.Не знам какво им даваш,но ти най малко си достоен за някакъв респект с не малкото обиди към потребителите тук!!!

В прекалено добро настроение съм, да ти се обеснявам, а и не съм длъжен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Абе, пич, за кво ти е няква измислена титла във форум? С какво ще промени това живота ти? Хората се вълнуват от коментарите, а не от някакъв надпис под аватара. Държиш се като 14-годишен.

 

Абе Конди...не виждаш ли, че е принципен въпроса.Дреме ми дали ще пише респект.Просто тия двойни стандарти тук ми идват в повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...