Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Какво стана с онлайн припечелването? Изкара ли още нещо?

 

Ами аз гледам дали има оферти, само когато съм на компа и няма какво да правя. То, ако имаше постоянно оферти, човек направо можеше да не бачка нищо друго, ама няма такъв филм. Засега за няколко минути кликане на ден съм изкарал 3 лв.

 

Браян, само от комп става играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами аз гледам дали има оферти, само когато съм на компа и няма какво да правя. То, ако имаше постоянно оферти, човек направо можеше да не бачка нищо друго, ама няма такъв филм. Засега за няколко минути кликане на ден съм изкарал 3 лв.

 

Браян, само от комп става играта.

То има и други много по-успешни начини. Тоя със кликанията и регистрациите вече е отживелица. Аз днес се разчетох, но иска добър английски и елементарни познания по програмиране, които нямам. Но пък не е трудно да се разровиш и да ги научиш. Ако си постоянен хубави пари се изкарват от вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То има и други много по-успешни начини. Тоя със кликанията и регистрациите вече е отживелица. Аз днес се разчетох, но иска добър английски и елементарни познания по програмиране, които нямам. Но пък не е трудно да се разровиш и да ги научиш. Ако си постоянен хубави пари се изкарват от вкъщи.

Направо си купи копачка и копай биткойни :D

Фиклена, ти си опасна

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е тва?

Цък

Цък

 

Никой не копае Bitcoin и вече късно за инвестиция. Яд ме е че не си купих малко, когато беше $1000.

Много скочи. :) Е, има дето копаят още :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не копае Bitcoin и вече късно за инвестиция. Яд ме е че не си купих малко, когато беше $1000.

да късно е но все пак си копая. купих 10 th/s за 2600 лв. след 1 година ще имам 0.45696905 BTC

bbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg

наистина през Януари 2017. 1 биткоин струваше 1700 лв !!!!!!!!!! а сега 30 хил. лв :(

 

https://www.genesis-mining.com

 

https://hashflare.io/panel

Link to comment
Сподели в други сайтове

С биткойни се търгува предимно в deep web-а, 2-3 могат да те направят богат, хах.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цък

Цък

Много скочи. :) Е, има дето копаят още :)

Нищо не разбрах. Явно съм индианец.

Портфейли, биткойни, някакви странни думи и ги правиш на реални пари?

Ква е схемата гд? Не мога да схвана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мило.

Ще ти пратя картичка от ДУбай!

Теглиш си програма и си правиш профил. Подобно като торент клиента с която теглиш филми. Трябва да работи нонстоп. С две думи мощен компютър и месечната сметка за ток. :1000 (29):

 

Това е, че не се знае кога ще падне. Стойността му в момента е много висока.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз гледам дали има оферти, само когато съм на компа и няма какво да правя. То, ако имаше постоянно оферти, човек направо можеше да не бачка нищо друго, ама няма такъв филм. Засега за няколко минути кликане на ден съм изкарал 3 лв.

9 февруари идва! Не се ослушвай, а събирай за куче!!! Ще го кръстя Конди :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теглиш си програма и си правиш профил. Подобно като торент клиента с която теглиш филми. Трябва да работи нонстоп. С две думи мощен компютър и месечната сметка за ток. :1000 (29):

 

Това е, че не се знае кога ще падне. Стойността му в момента е много висока.

ох не една машинка струва около 6 хил. лв. :mf_surrender:

 

има сайтове копаят биткойни за тебм

 

bitcoin-mining-farm-1.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ох не една машинка струва около 6 хил. лв. :mf_surrender:

 

има сайтове копаят биткойни за тебм

 

bitcoin-mining-farm-1.jpg

Има, да съм казал, че няма?! :)

Както има сийдбоксове за сийдване, така и сървъри за копане.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, това вярно ли е?

R.I.P. SCC

After putting a decade of blood, sweat and tears - it is time to throw in the towel. It is time for us to close this chapter... We want to thank all of our donors for making it possible for us to stay around for 11 fantastic years, without you, that would not have been possible. THANK YOU! As times change, so do peoples priorities and without continued economical support from the community, it is impossible to run a site of this size. It's been a pleasure for all of us to serve you with pride and honor. Thank you for 11 amazing years. We wish you all the best in your future endeavours.

Господ чул молитвите ми. :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я някой да ми разясни това, че нещо не ми харесва работата:

 

bwy1514137272r.jpg

 

А колкото до Шакира, тя има проблеми с глас и ще е цяло чудо, ако започне турнето си догодина, което тъкмо да започне тази година, но го отложи заради сериозни проблеми с гласа А пък последния албум на Рики взе Грами през 2016 и то Американско и куп други награди.

С мощната рекламна кампания, която се задава, догодина Рики ще навсякъде и концерти извън резиденцията, и албум, и нов клип, сингъл, не го мислете него. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я някой да ми разясни това, че нещо не ми харесва работата:

 

bwy1514137272r.jpg

 

А колкото до Шакира, тя има проблеми с глас и ще е цяло чудо, ако започне турнето си догодина, което тъкмо да започне тази година, но го отложи заради сериозни проблеми с гласа А пък последния албум на Рики взе Грами през 2016 и то Американско и куп други награди.

С мощната рекламна кампания, която се задава, догодина Рики ще навсякъде и концерти извън резиденцията, и албум, и нов клип, сингъл, не го мислете него. :P

Какво е Hbb? Ще раздава подаръци. :)
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е Hbb? Ще раздава подаръци. :)

 

Няма как да раздава подаръци. Той има рожден ден и това го е получил сега на рождения си ден в инстаграм историята му. Обаче не ми харесва какво е получил за подарък , затова питам какво символизираше това око, нещо свързано с илюминатите ли беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да раздава подаръци. Той има рожден ден и това го е получил сега на рождения си ден в инстаграм историята му. Обаче не ми харесва какво е получил за подарък , затова питам какво символизираше това око, нещо свързано с илюминатите ли беше?

Илюминатско е , край ще го вербуват. :1000 (29):

 

 

Днес пък комшийте май свадба правят баш на 24. От следобед една музика, едни кючеци на живо. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...