Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Най-много сезон-два са изкара. Харесвам я много, но ще си остане с ролята в Отмъщението май. С Джош са готина двойка.

Знам я тази звезда. Жалко, че не влизах редовно и съм я пропуснала. :(

 

Жалко, че се затри темата, където я разконспирирахме, беше мазало.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще му се даде шанс на сериала.

Ами тя си има успехи и в киното като цяло. Не върви никак зле като реализация след 'Отмъщението'.

Гледала съм 2-3 филма и не съм особено впечатлена. Не са особено успешни, само Капитан Америка, но там не е голяма роля.

 

 

И като заговорихме за филми:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е форума та да научиш български. :)

 

Българският си му е напълно ясен. А и на база на това, че от малък живее и учи в друга страна, в която в момента учи и висше, е малко тъпо да се прави подобна забележка.

 

Ти между другото на колко години си? Не се заяждам нещо, просто ми е интересно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че се затри темата, където я разконспирирахме, беше мазало.

Ако е имало някой като Първомайския Ники Илиев, щеше всичко да е запаметено на флашка.... но уви... всичко е затрито ;(

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледала съм 2-3 филма и не съм особено впечатлена. Не са особено успешни, само Капитан Америка, но там не е голяма роля.

И като заговорихме за филми:

Оле, жестоко изглежда! Ще се сваля!

Гледай 'Happy Death Day' - ще те изкефи. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав ли е?От доста време му се чудя ама нещо все ме разубеждава да си го пусна...

Замисълът е брутален, на места и филма е малко по-хард. Струва си да се гледа, но трябва да знаеш идеята на филма. Иначе като нас ще се чудиш и ще си wtf през цялото време.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Българският си му е напълно ясен. А и на база на това, че от малък живее и учи в друга страна, в която в момента учи и висше, е малко тъпо да се прави подобна забележка.

 

Ти между другото на колко години си? Не се заяждам нещо, просто ми е интересно.

На 78 навършени. :D

Удобно пропусна за какво го цитирах. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 78 навършени. :D

Удобно пропусна за какво го цитирах. :)

 

Явно не е далеч от истината, щом и ти удобно иронизира. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замисълът е брутален, на места и филма е малко по-хард. Струва си да се гледа, но трябва да знаеш идеята на филма. Иначе като нас ще се чудиш и ще си wtf през цялото време.

Няма да е тая вечер. Имах прекалено истеричен работен ден. Ако си го пусна сигурно трябва да разчистя всичко чупливо.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГСтоянова изведнъж се намесва в тези разговори без някой да търси нейното мнение. Имам усещането, че подобен панаир и доставя удоволствие. И после не била злобна.... Вече и аз съм против да караме на проценти, каквото и да направим все ще сме виновни, по-добре да си действаме както трябва.

ГСтоянова не я знам коя е , но предполагам става дума за мен.Както те с мен, така и аз с тях нали се сещаш?И ти подкрепяш Докето като ме обижда с или без причина.Какво очакваш да оставя да ме обиждат и цитират , където и да пиша , и да си мълча ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГСтоянова не я знам коя е , но предполагам става дума за мен.Както те с мен, така и аз с тях нали се сещаш?И ти подкрепяш Докето като ме обижда с или без причина.Какво очакваш да оставя да ме обиждат и цитират , където и да пиша , и да си мълча ли?

Ако обичаш спри да ме споменаваш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня, темата за Рики си е изцяло твоя! Направих отделна за Латино музика. Ако обичаш, ползвай я. Наистина не искам да те наказвам за флууд в чата. Благодаря!
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или Анеле (Златка) :roll1: :roll1: :roll1:

Преди години пак по това време на годината се вихреше. :lol:

 

Може пак да е тя, но да се прави на мъж :3fdb8960598fa63e:

Жалко, че се затри темата, където я разконспирирахме, беше мазало.

Дали я няма някъде по архивите? Много искам да я прочета пак..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГСтоянова не я знам коя е , но предполагам става дума за мен.Както те с мен, така и аз с тях нали се сещаш?И ти подкрепяш Докето като ме обижда с или без причина.Какво очакваш да оставя да ме обиждат и цитират , където и да пиша , и да си мълча ли?

Ми като не знаеш коя е защо се включваш? Какво лошо има някой тук да те цитира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...