Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По Коледа трябва да се прави благотворителност, затова мисля да даря и аз предната си табелка - Respect!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам такава чаша- най-якият подарък, че е със снимка на последния албум на Рики :Vishenka_05:

cqs1513621762m.jpg

 

 

 

Можеш да си я направиш във всяко фото студио. Само носиш снимките на флашка и казваш че искаш с тази снимка да ти я направят, :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да си я направиш във всяко фото студио. Само носиш снимките на флашка и казваш че искаш с тази снимка да ти я направят, :Vishenka_05:

 

 

Ще видим, може по нататък.

 

И Карлос Понсе участва в "Подли камериерки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за тази песен? :3fdb8960598fa63e:

Пореден хит за Андреа тази година. :3fdb8960598fa63e: Срам ме е,че ме е зарибила ама какво да направя..Коментирай,че Андреа има най-много харесвания на снимките си в Инстаграм от всички чалгарки,а тия тук нека си вярват,че е залязла. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден хит за Андреа тази година. :3fdb8960598fa63e: Срам ме е,че ме е зарибила ама какво да направя..Коментирай,че Андреа има най-много харесвания на снимките си в Инстаграм от всички чалгарки,а тия тук нека си вярват,че е залязла. :3fdb8960598fa63e:

Единствената част в песента , която ми харесва се оказа нейна :1000 (29): Случайност?!

Все още имам надежда в Андри , че ще се завърне с мощна попфолк песен и ефектен клип.С Азис нали бяха постоянно заедно преди?Няма ли как да направят една колаборация :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената част в песента , която ми харесва се оказа нейна :1000 (29): Случайност?!

Все още имам надежда в Андри , че ще се завърне с мощна попфолк песен и ефектен клип.С Азис нали бяха постоянно заедно преди?Няма ли как да направят една колаборация :3fdb8960598fa63e:

Искаме те в Рамания-чата във фейс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената част в песента , която ми харесва се оказа нейна :1000 (29): Случайност?!

Все още имам надежда в Андри , че ще се завърне с мощна попфолк песен и ефектен клип.С Азис нали бяха постоянно заедно преди?Няма ли как да направят една колаборация :3fdb8960598fa63e:

Те нали подготвяха трети дует,но май вече не са си близки.Азис е хиена и винаги е само със силните на деня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...