Jump to content



Препоръчани коментари

Рядко се заглеждам по шоуто, но вчера гледах цялото съдружие на Камс и Дес и съм доволен. Камелия радва много, има присъствие и излъчване на добър ментор. Десислава няма да я коментирам пак, дано да се е нагласила по друг начин ако участва и в някой следващ епизод. Все пак ми допадна отношението им една към друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.04.2019 г. от 11:12, SG каза:

Рядко се заглеждам по шоуто, но вчера гледах цялото съдружие на Камс и Дес и съм доволен. Камелия радва много, има присъствие и излъчване на добър ментор. Десислава няма да я коментирам пак, дано да се е нагласила по друг начин ако участва и в някой следващ епизод. Все пак ми допадна отношението им една към друга.

Звучи интересно

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.04.2019 г. от 11:12, SG каза:

Рядко се заглеждам по шоуто, но вчера гледах цялото съдружие на Камс и Дес и съм доволен. Камелия радва много, има присъствие и излъчване на добър ментор. Десислава няма да я коментирам пак, дано да се е нагласила по друг начин ако участва и в някой следващ епизод. Все пак ми допадна отношението им една към друга.

Няма ли някъде клипче да видим за какво става въпрос?

Видинския сигурно е бил в "екстаз". :winter:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kondomcho каза:

Няма ли някъде клипче да видим за какво става въпрос?

Видинския сигурно е бил в "екстаз". :winter:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1903584876419686&id=664988076946045

В следващите епизоди също ще участва преди самите двубои. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1903584876419686&id=664988076946045

В следващите епизоди също ще участва преди самите двубои. 

Хахах "Поканила съм най-добрия изпълнител за мен в моя жанр - прекрасната Деси Слава" - искам Цветан да го коментира. 🤪

Милата много подпухнала. Но пак е сладка и се държи симпатично като любвеобилна рибка-лигочка. А Камелия фелдфебелства като кариеристична Козирожка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kondomcho каза:

Хахах "Поканила съм най-добрия изпълнител за мен в моя жанр - прекрасната Деси Слава" - искам Цветан да го коментира. 🤪

Милата много подпухнала. Но пак е сладка и се държи симпатично като любвеобилна рибка-лигочка. А Камелия фелдфебелства като кариеристична Козирожка.

Той коментира вече - решение на продуцентите било. 

Това май е снимано януари. Деса тогава се мяташе с тази пърлшлива перука наляво надясно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Той коментира вече - решение на продуцентите било. 

Това май е снимано януари. Деса тогава се мяташе с тази пърлшлива перука наляво надясно. 

Аха, решение на продуцентите е било Камелия да заяви, че за нея това е най-добрата певица. Също беше решение на продуцентите Кама да уважи Деса на нейната промоция преди бая години, дето се снимаха заедно и целуваха... Нищо, че тогава продуцентите на Камелия искаха Деса бял ден да не види.

Приятелки са и пазят добри чувства една към друга, видно е. Всичко от 2002 явно е останало там, в 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Името ти" се задържа доста време. Още я пускат по дискотеките, а и се държи около 100к на седмица. "Дразни ме" също последните седмици прави по 70к. "Луда по тебе" все още се слуша на Балканите, гледанията не са се сринали. Отделно е в "Гласът ...". Участията не падат под 10 месечно. Нека ѝ е зле 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , mitepav каза:

"Името ти" се задържа доста време. Още я пускат по дискотеките, а и се държи около 100к на седмица. "Дразни ме" също последните седмици прави по 70к. "Луда по тебе" все още се слуша на Балканите, гледанията не са се сринали. Отделно е в "Гласът ...". Участията не падат под 10 месечно. Нека ѝ е зле 😄

Спокойно може да не пуска нова песен до края на годината. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Kondomcho каза:

Аха, решение на продуцентите е било Камелия да заяви, че за нея това е най-добрата певица. Също беше решение на продуцентите Кама да уважи Деса на нейната промоция преди бая години, дето се снимаха заедно и целуваха... Нищо, че тогава продуцентите на Камелия искаха Деса бял ден да не види.

Приятелки са и пазят добри чувства една към друга, видно е. Всичко от 2002 явно е останало там, в 2002.

И затова с ехидна усмивка Кама и каза, че е единствената с 3 поредни "Гласът на България". Сигурно за разкош... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Спокойно може да не пуска нова песен до края на годината. 

Може ... но ми се ще поне 2 клипа да изкара до края на годината 😁 Все говори как трябвало да пуска по-често, дължала го на феновете си, щяла да работи върху това .... Накрая нацели хит и не издава 1 година :wallbash: 

 

преди 17 часа , Kondomcho каза:

Аха, решение на продуцентите е било Камелия да заяви, че за нея това е най-добрата певица. Също беше решение на продуцентите Кама да уважи Деса на нейната промоция преди бая години, дето се снимаха заедно и целуваха... Нищо, че тогава продуцентите на Камелия искаха Деса бял ден да не види.

Приятелки са и пазят добри чувства една към друга, видно е. Всичко от 2002 явно е останало там, в 2002.

Уважават се със сигурност. При старата гилдия винаги го е имало, просто са с друго възпитание, интелект и разбиране. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , foxy_vd каза:

И затова с ехидна усмивка Кама и каза, че е единствената с 3 поредни "Гласът на България". Сигурно за разкош... :D

Ами не за разкош, а защото е факт. Защо да не го каже, щом е истина? То си е пореден рекорд в нейната кариера. А тя обича да се бие в гърдите за рекордите си. Всъщност Цветин я научи на това. Преди години тя скромничеше по отношение на постиженията, но младото Овне Цветко мирно не седи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable 22.04.19

16.Луда по теб

17.Името ти

49.Дразни ме

 

Доста добре и се отразява и на новоте песни интереса към Луда по теб. Впечатляващи цифри, впредвид датата на излизане нс песните. 😇

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , lucas каза:

Откакто Камелия е в журито и това шоу западна.Няма 1 звезда откакто тя журира да се е наложила на муз.пазар :)

При ДесиСлава и рейтинг нямаше дори.. :( 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е нормално, точно, коректно. Този сезон рейтингът на "Гласът на България" уби всичко детско в конкурентните формати и дори за моя изненада се оказва най-успешното риалити правено от БТВ. Но, ние тук като най-добри познавачи на чалгата в нета, знаем отлично какъв медиен терминатор е Камелия. Затова и не коментираме кой знае колко изненадано резултатите от пипълметрията, както и не се шокираме от цифрите. Ние само лекичко се подсмихваме и гледаме сеир... 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Значи е заради Михаела Филева. Единствената от съдийките със самостоятелен концерт в НДК :D

Невероятна версия за битието и страданието на музикалният ни шоубизнес, но за съжаление грешна в своята същност. Защото, силата на поп музиката ни се нарича "Кока кола енерджи тур", а не НДК и неговите поп проекции. Това лято пак ще имат турне, а чалгата отново ще гледа завистливо. Сигурно и затова Кокаинчо си би камшика от Пайнер съвсем наскоро показвайки колко правилно решение е взела Камелия през 2014 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам. Предишните години имаше по няколко изпълнения с по милиони гледания и всички говореха за тях. Сега само някакъв бакшиш със сръбска чалга, но пак далеч от предните сезони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, foxy_vd каза:

Невероятна версия за битието и страданието на музикалният ни шоубизнес, но за съжаление грешна в своята същност. Защото, силата на поп музиката ни се нарича "Кока кола енерджи тур", а не НДК и неговите поп проекции. Това лято пак ще имат турне, а чалгата отново ще гледа завистливо. Сигурно и затова Кокаинчо си би камшика от Пайнер съвсем наскоро показвайки колко правилно решение е взела Камелия през 2014 година.

Къде са турнетата и концертите на Кама е резонния въпрос, след като една Филева напълни Зала 1? С Графа няа да я сравнявам, защото човекът си пълни зали из цяла България. Докога роптаене срешу статуквото, без да се осмеляваме да излезнем от кръчмите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, MrKidGSA каза:

Къде са турнетата и концертите на Кама е резонния въпрос, след като една Филева напълни Зала 1? С Графа няа да я сравнявам, защото човекът си пълни зали из цяла България. Докога роптаене срешу статуквото, без да се осмеляваме да излезнем от кръчмите?

Филева не е напълнила зала 1 на НДК, дишай спокойно. Знам, че много бързате да видите Кама на голям концерт, но нека Пайнер пропадне окончателно, за да стъпи върху врата им "чипровската" с нещо грандиозно и да ги закрие. Всичко по реда си. Накрая и книга ще има, за да обясни точно как е станало всичко и колко жалки са от кокошкарника не само днес, а от 20 години. А що се касае до кръчмите къде повече да излиза Кама, като тя е там, където никой от чалгата не е? Прави най-много пари и видно е най-голямата звезда в момента. Няма друг вариант, като я гледаш по БТВ всяка неделя...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...