Jump to content



Препоръчани коментари

И аз съм го чувал, но не съм вярвал. Може да е бисексуален?

 

Но да си правим изводи от една целувка на пияна глава? Да беше с език, ок, ама те само се мляснаха. Аз съм се целувал с мои приятели мъже, които са 100% хетеро, като сме били пияни, и не са станали обратни. Просто приятелски пиянски лиготии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не им разбивай мечтите на дечурлигата, нека щом искат да си мислят квото им хареса.

 

И без това тва се вписва повече от чудесно в родната закостеняло-консервна псевдоморално-патриархална хетеронормативна стилистика - разбира се, че Камелия, като самостоятелно успяла жена, е редно да се окаже, че е нещастна в любовта и живота, като си влачи хомото вече 20 и кусур години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ако две жени се целуват, всички го намират за супер и не казват нищо, а като се целунаха мъже веднага им сменят ориентацията? :1000 (29): И аз не виждам проблем в една целувка, просто малко лигавщина, на много хора се случва.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го казах преди няколко години, но ме обявихте в лъжа :1000 (19):

 

1523001592-skandalna-scena-kiutuk-piian-cvetin-na-kameliia-pusna-ezik-na-nejen-frizior-1.jpg

Естествено, че не е вярно..

 

THE QUEEN !

9301856K.jpg

 

9301857t.png

 

9301858l.png

 

Кралица, дори и от Гърция, без да си мръдне пръста, пак разбуни духовете и я пишат навсякъде . Да не говорим, че дори не тя е пуснала клипа :D

 

Иначе Камелия и Цветин 20 години ще лъжат ли, бахти добрите актьори трябвя да са , да не са ги засекли с някой друг :3fdb8960598fa63e:

 

Да не говорим колко известни личности познават и двамата, айде все някой щеше да пусне бомбата, да прави мръсно на Камелия. Не е като да й нямат зъб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ако две жени се целуват, всички го намират за супер и не казват нищо, а като се целунаха мъже веднага им сменят ориентацията? :1000 (29): И аз не виждам проблем в една целувка, просто малко лигавщина, на много хора се случва.

 

Щото живеем в закостеняло патриархално общество със псевдо морали :) Но да, то не е от неска, че ако две жени се целуват, това е секси, а ако са двама мъже - е педалско (със всичките обидни конотации на определението).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото живеем в закостеняло патриархално общество със псевдо морали :) Но да, то не е от неска, че ако две жени се целуват, това е секси, а ако са двама мъже - е педалско (със всичките обидни конотации на определението).

Аз не съм съгласна с тези определения. Аман от псевдо моралисти, голямо чудо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото живеем в закостеняло патриархално общество със псевдо морали :) Но да, то не е от неска, че ако две жени се целуват, това е секси, а ако са двама мъже - е педалско (със всичките обидни конотации на определението).

И представи си те са гаджета (с Ивайло) , обаче се крият :D

Обаче пък той качва клипа и тагва й Цветин и Камелия в инстаграм, където имат хиляди последователи... Логиката на някой форумци е желязна :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И представи си те са гаджета (с Ивайло) , обаче се крият :D

Обаче пък той качва клипа и тагва й Цветин и Камелия в инстаграм, където имат хиляди последователи... Логиката на някой форумци е желязна :D

 

Логика във форумното пространство отдавна съм се отказал да търся, но тука вече подкараха багерите и ровят поредното ново дъно.

 

Предполагам следващата пермутация по темата ще е как Кама е скрита лесбийка? Въпреки че никой никога май не я е засичал чак толкоз със жена, и по-скоро ще и напрявят голяма реклама, отколкото нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И представи си те са гаджета (с Ивайло) , обаче се крият :D

Обаче пък той качва клипа и тагва й Цветин и Камелия в инстаграм, където имат хиляди последователи... Логиката на някой форумци е желязна :D

 

Може да не е издържал повече да се крият и какво си е казал... чакай сега ще кача това и ще покажа на всички каква е истината .. :1000 (29): Логика да искаш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Логика във форумното пространство отдавна съм се отказал да търся, но тука вече подкараха багерите и ровят поредното ново дъно.

 

Предполагам следващата пермутация по темата ще е как Кама е скрита лесбийка? Въпреки че никой никога май не я е засичал чак толкоз със жена, и по-скоро ще и напрявят голяма реклама, отколкото нещо друго.

Истината е, че Камс без да си дава зор, си направи здрав ПР, преди новия клип :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не е издържал повече да се крият и какво си е казал... чакай сега ще кача това и ще покажа на всички каква е истината .. :1000 (29): Логика да искаш...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не издържаха на натиска и се разкриха.

Кама от страни ги дирижира !

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не издържаха на натиска и се разкриха.

Кама от страни ги дирижира !

Да бе, що не тиражираха как Кама всъщност си има цял харем от мъжове, и ги командори да правят каквото и скимне на нея?

 

Или родното общество още не е готово просто за толквоа сексуална разкрепостеност ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

9301361u.png

 

 

Да бе, що не тиражираха как Кама всъщност си има цял харем от мъжове, и ги командори да правят каквото и скимне на нея?

 

Или родното общество още не е готово просто за толквоа сексуална разкрепостеност ...

 

Тоя колаж е фейк ! Личи си, че не са двойка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Логика във форумното пространство отдавна съм се отказал да търся, но тука вече подкараха багерите и ровят поредното ново дъно.

 

Предполагам следващата пермутация по темата ще е как Кама е скрита лесбийка? Въпреки че никой никога май не я е засичал чак толкоз със жена, и по-скоро ще и напрявят голяма реклама, отколкото нещо друго.

Истината е, че Камелия и Луна са гаджета, но са разкрепостени и правят тройки с Цветин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Камелия и Луна са гаджета, но са разкрепостени и правят тройки с Цветин.

Да, ако следваме логиката, щом Цветин е гей, Кама е лесбийка. Ехххххх.... завесата падна, разкрити са. 20 години театър отиде на вятъра. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ако следваме логиката, щом Цветин е гей, Кама е лесбийка. Ехххххх.... завесата падна, разкрити са. 20 години театър отиде на вятъра. :1000 (29): :1000 (29):

 

За сметка на това може да вземат там, как се викаше, родния театрален Оскар ... За цялостно творчество :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нета гръмна обаче...

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/mzht-na-kame...news591570.html

 

http://www.plovdivmedia.com/129378.html

 

https://www.google.bg/amp/s/www.goreshto.ne...sti-snimki/amp/

 

На всякъде й разнасят клипа.

Кралица! Да се учат пачаврите, как без усилие си докарваш зверски ПР и всички пишат за теб !

Преди клип е така ! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нета гръмна обаче...

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/mzht-na-kame...news591570.html

 

http://www.plovdivmedia.com/129378.html

 

https://www.google.bg/amp/s/www.goreshto.ne...sti-snimki/amp/

 

На всякъде й разнасят клипа.

Кралица! Да се учат пачаврите, как без усилие си докарваш зверски ПР и всички пишат за теб !

Преди клип е така ! :D

Как беше ... Камелия продава. Дали ша е Плейбой, водка, вестници или тъпи сайтове, търсещи с кво да си докарат кликовете в мъртвилото около празниците. Има някъв лимит колко могат да пишат и ние да четем за боядисване на яйца и месене на козунаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това може да вземат там, как се викаше, родния театрален Оскар ... За цялостно творчество :)

Задължително. За церемонията ще ги нагласи фризьорчето . Ще пусне пак клипче, може от съблекалнята. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как беше ... Камелия продава. Дали ша е Плейбой, водка, вестници или тъпи сайтове, търсещи с кво да си докарат кликовете в мъртвилото около празниците. Има някъв лимит колко могат да пишат и ние да четем за боядисване на яйца и месене на козунаци.

Пашев и жена му, дали и те не го играят двойка?

Гледам, че Ивайло навсякъде по снимките в инстаграм му праща сърца и му пише, че го обича.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ако следваме логиката, щом Цветин е гей, Кама е лесбийка. Ехххххх.... завесата падна, разкрити са. 20 години театър отиде на вятъра. :1000 (29): :1000 (29):

Следваме логиката, че зад всяко успешна жена стои поне по един п***раз :1000 (29):

Какво лошо има да са просто бизнес партньори? Самата Кама не веднъж е казвала, че основни заслуги за образа Камелия има Цветин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следваме логиката, че зад всяко успешна жена стои поне по един п***раз :1000 (29):

Какво лошо има да са просто бизнес партньори? Самата Кама не веднъж е казвала, че основни заслуги за образа Камелия има Цветин

Хубуу. Може да откупим правата за побългарена версия на Уил и Грейс - Камелия и Цветин ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...