Jump to content



Препоръчани коментари

1000%20(29).gif

 

1 хит за 10 години ,с помощта на Гъмзата-пак е нещо

Хората опитват, не винаги нещата се получават. "Минутата" също беше сравнително популярна песен. Камелия си има успешни песни и работи за тях. Разбира се, че една интересна колаборация винаги помага, дали ще е с Галин (песента която също беше хит) или както ДесиСлава направи хит с Галена. Тоест Камелия си има стабилни хитове като "Дразни ме", "Мунита живот" или "Само за минута" с Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече цяла година продължава да ти се иска, но не Гъмзата е епицентъра на хита.

 

дали,след като всички индивидуални нейни проекти са все на дъното1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

дали,след като всички индивидуални нейни проекти са все на дъното1000%20(29).gif

Тя за теб специално, понеже си и най-големия фен. А по-голямо дъно от тебе здраве.

 

Пък и с един хит, макар и с Гъмзата, място не си фащаш, напрао не ми се мисли като почне да ги реди един след друг ко шта прайм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя за теб специално, понеже си и най-големия фен. А по-голямо дъно от тебе здраве.

 

Дъно от твоята уста звучи нелепо,чистейки тоалетни в Германия.

 

Дай боже за мен да е направила,но не ми е по вкуса тая боза.Хит няма да види следващите 10 години и май вече да се отказва-да ходи да се чекне по баровете и да прави шоу в 3 сутрин-това и го признах.Да пее не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъно от твоята уста звучи нелепо,чистейки тоалетни в Германия.

 

Дай боже за мен да е направила,но не ми е по вкуса тая боза.Хит няма да види следващите 10 години и май вече да се отказва-да ходи да се чекне по баровете и да прави шоу в 3 сутрин-това и го признах.Да пее не може.

 

Ти пък къде я видя и разбра кое е хит и кое не, дето не си показвал носа извън собствения бедрум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък къде я видя и разбра кое е хит и кое не, дето не си показвал носа извън собствения бедрум?

 

а ти ,като не си излизал от мигрантския квартал?

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

това за фалита на Деса добре ви го насади Фокса,вярвайте му-далеч ще стигнете.

ТА КЪДЕ СА ХИТОВЕТЕ СЛЕД ПАЙНЕР ПИТАМ АЗ....НА МИЛИОНЕРКАТА ХАХАХ

НЯМА ,НЕ СТАВА .ТОЧКА

Деса сама каза, че е фалирала в предаването Търси се, преди да влезе в Пайнер. Стига повтаря 1 и също, ние не сме малоумни, че някой да ни насажда нещо.

Хитовете са налице - 9 млн. в тубата, повече участия от Деса, дори и като не беше бременна. За сметка на това Деса, като беше сама едвам зякърпваше 5 участия на месец. Кама не пада под 10, за миналия месец има 12

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя за теб специално, понеже си и най-големия фен. А по-голямо дъно от тебе здраве.

 

Пък и с един хит, макар и с Гъмзата, място не си фащаш, напрао не ми се мисли като почне да ги реди един след друг ко шта прайм.

Смятай с 1 хит за 10 години кво прай - 2 пъти треньор, пръска с участия и турнета в Америка (най-успешното)

Другите с многото хитове(дуети) , пак немогат да и стигнат участията и изявите.

Камито с лекота постига това, което другите правят с доста зор...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятай с 1 хит за 10 години кво прай - 2 пъти треньор, пръска с участия и турнета в Америка (най-успешното)

Другите с многото хитове(дуети) , пак немогат да и стигнат участията и изявите.

Камито с лекота постига това, което другите правят с доста зор...

Ти сметни колко пяна ша му излезе на устата на Лухче като извади Кама още хитове. Сигурно и компютрите на НАСА ша забият със сметките :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във VIP Brother - All Stars, къде влезе ония Зарко ли как и беше любовника , като ревеше (през цялото време) каза, че се върнала в Пайнер за повече реклама, т.е. липсвала и е такава, и от там - участия.

И явно е мислела да го направи по-рано, нали за това беше всички рев - той не искал да ходи в Пайнер, защото е знаел, че ще и тръгне с участията, а бил ревнив. А тя цивреше, че хем го обичала, хем искала в Пайнер, а той не бил съгласен.

 

Само не знам той откъде е бил сигурен, че ще има участия като се завърне при Димитров. Явно е вярно това, че имало договорка за минимум бройка на месец. Значело можело...

 

Все тая , това нали е темата за Камелия?! Просто реших да внеса това разяснение, тъй като още и помня рева там. Той с какъв акъл влезе това момченце не знам, но така ще е , като си пада по 20-годишни. И после иска от тях акъл и разсъждения (не, че тя пръска с интелект, ама поне годините са я "очукали").

 

"Жена съм на 3 деца...".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Деса не е казвала ,че се е върнала в Пайнер заради фалит.Виж пак.

Хит като има втори след още 10 години пишете тогава.

Каза го, после го повтори във ВИП-а, ти виж ;)

 

Камилия другия месец ще пуска песен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нужно някой да казва, че се е върнал заради фалит. То си личи по много други елементи, а най-важният са интервютата и цялостното излъчване на изпълнителя след подпис. Видяхме няколко на Деса, от които явно личеше, че и е невероятно важно да се върне. Някои хора са забравили онези интервюта, но аз не съм. Не съм и това на Емануела след подписа с Пайнер. Но Емануела имаше куража да каже, че не и се занимава с промоутърска дейност и не и се плаща за трафик, та затова жертва повече от половината си хонорар, за да прави това вместо нея Пайнер. Деса обаче нямаше дупе да каже тези неща.

 

А ние сме и гледали фейса и имаме абонамент за всички по-големи клубове в България. Нямаше я никъде в онова време. Имаше по 2-3 участия на месец. Това значи, че не може да си покрива разходите. Сметката не излиза без 7-8 на месец, а за инвестиции си трябват над 10 и то при "пайнерското" дране при разплащането. Така, че хайде така да изпуснат въздуха нейните, че и колата и бе на доста години ("Алфа Ромео", подарък от Галин за сватбата). Жилището и в Пловдив, на половин цена на софийските. Унижението в риалитата, защото е подписала за по-голяма сума, но си е продала душата срещу това и после реве неутешимо, когато хората от телевизиите си взимат своето. Скапаната продукция като клипове и постоянното увъртане около смотаняците на Касъмовите за някой дует, щото ще и е без пари. Да не ни обясняват такива като нея, на нас точно как всичко е ОК, защото ние знаем как да проверим.

 

За справка само маркирам как е при Камелия, за да не останат едно хора с грешното впечатление, че Фокса нещо манипулира. Когато Деса караше стара "Алфа" за максимум 6-8 000 лева пазарна цена през 2014-та, Кама се мотаеше с "Ауди А8" за 100 000 евро. Къщата на "чипровската" в "Банишора" е минимум 500 000, а апартамента на "Витошка" срещу НДК минимум 250 000. Участията не падаха под 10, а хонорара и бе 6000 въпреки, че Пайнер го надуват изкуствено с поне по 1000 лева. Факт е обаче, че само Преслава имаше по-голям от нея тогава, а Деса като се върна в Пайнер започна с 4000. Разликите са огромни и все в едната посока. Няма никаква грешка за фалита на Деса, както няма и за тези 3 години, в които и бяха гарантирани по 10 участия на месец. Затова и реши да си почине в момента. Щото тя не е по работата, а и няма нищо сигурно след 3-та година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нужно някой да казва, че се е върнал заради фалит. То си личи по много други елементи, а най-важният са интервютата и цялостното излъчване на изпълнителя след подпис. Видяхме няколко на Деса, от които явно личеше, че и е невероятно важно да се върне. Някои хора са забравили онези интервюта, но аз не съм. Не съм и това на Емануела след подписа с Пайнер. Но Емануела имаше куража да каже, че не и се занимава с промоутърска дейност и не и се плаща за трафик, та затова жертва повече от половината си хонорар, за да прави това вместо нея Пайнер. Деса обаче нямаше дупе да каже тези неща.

 

А ние сме и гледали фейса и имаме абонамент за всички по-големи клубове в България. Нямаше я никъде в онова време. Имаше по 2-3 участия на месец. Това значи, че не може да си покрива разходите. Сметката не излиза без 7-8 на месец, а за инвестиции си трябват над 10 и то при "пайнерското" дране при разплащането. Така, че хайде така да изпуснат въздуха нейните, че и колата и бе на доста години ("Алфа Ромео", подарък от Галин за сватбата). Жилището и в Пловдив, на половин цена на софийските. Унижението в риалитата, защото е подписала за по-голяма сума, но си е продала душата срещу това и после реве неутешимо, когато хората от телевизиите си взимат своето. Скапаната продукция като клипове и постоянното увъртане около смотаняците на Касъмовите за някой дует, щото ще и е без пари. Да не ни обясняват такива като нея, на нас точно как всичко е ОК, защото ние знаем как да проверим.

 

За справка само маркирам как е при Камелия, за да не останат едно хора с грешното впечатление, че Фокса нещо манипулира. Когато Деса караше стара "Алфа" за максимум 6-8 000 лева пазарна цена през 2014-та, Кама се мотаеше с "Ауди А8" за 100 000 евро. Къщата на "чипровската" в "Банишора" е минимум 500 000, а апартамента на "Витошка" срещу НДК минимум 250 000. Участията не падаха под 10, а хонорара и бе 6000 въпреки, че Пайнер го надуват изкуствено с поне по 1000 лева. Факт е обаче, че само Преслава имаше по-голям от нея тогава, а Деса като се върна в Пайнер започна с 4000. Разликите са огромни и все в едната посока. Няма никаква грешка за фалита на Деса, както няма и за тези 3 години, в които и бяха гарантирани по 10 участия на месец. Затова и реши да си почине в момента. Щото тя не е по работата, а и няма нищо сигурно след 3-та година.

А да вметнем ли, че Камелия в момента е с Мерцедес CL 500 , около 100 бона .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина, и тази стена счупи "чипровската". :happyppl: Голем е ч`вор, ей! :1000 (29): След 3 години безумен хейт без подбиране на методи, Митака клекна! :1000 (6):

 

9284516N.jpg

Тези клубове още ли са негова собственост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези клубове още ли са негова собственост?

 

Само един е негова собственост. Онзи в киното в Димитровград, където си е направил цял комплекс с дискотека, кино, заведения и т.н. Всичко друго е или с договор за сезонен мениджмънт или логото се слага, за да ползват отстъпките, които дава фирмата при повече поръчани изпълнители. Нема пари Митака за такива инвестиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една от сериите звучаха нейни песни. БТВ сериозно си я лансират.

Това е да си търсена, хем за музикални изяви, хем за странични такива. 21 години и още мачка ! Обичам я :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...