Jump to content



Препоръчани коментари

Преди време бяхме направили една петиция Певицата Десислава приемете я като такава. И имаше доста добър успех. Предлагам да ѝ дадем шанс със следващия проект, а след това да действаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време бяхме направили една петиция Певицата Десислава приемете я като такава. И имаше доста добър успех. Предлагам да ѝ дадем шанс със следващия проект, а след това да действаме.

Точно същото си мислех. :D Но предлагам наистина да не засягаме личния й живот, а само кариерата.

 

Тези дни се депресирах. Как може такава деградация? :girl_cry2:

 

Началото на 30-те й години

 

Края на 30-те :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се, че няма да засягаме личния ѝ живот, но ще ѝ припомним кой я подкрепи, като напусна зПайнер , купуваше албумите, подкрепяше я във всякакви класации и т.н. Хората, които тя трябва да впечатлява, а не пияни цигани слушайки последната ѝ помия с фикре

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя тия неща много добре ги помни, но оправданието й е, че трябва да прави хитове и за дискотеките, за да има участия. Аз съм казвал, че попринцип нямам против отвреме-навреме да пуска по някоя дивотийка, но това от миналата година просто беше прекалено. Нито един проект в нейн стил.

Но да речем, че можем да си затворим очите за годината на майчинство. Тази година няма оправдания да не се постарае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли вчера в Капките, когато участниците в края теглиха новите образи, на 2 пъти на екрана се видя Деси Слава. Така ми се искаше някой да я имитира. Предполагам, че до края на сезона ще я видим.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше още в сезона с нея да я дадат на някого. Все си представях как на някой мъж му се пада И на всички като тебе и той шеговито я посвещава на Фънки. :1000 (29):

 

Някой има ли идея дали нашата гюбекчийка има намерение да пусне Любовта не умира поне за рождения си ден? Сериозно ме дразни това забавяне на по-качествената музика при нея, вече ще стане година и половина без стойностна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би наистина се забелязва липса на хъс у нея, не знам дали се дължи на мъж, на умора, на външен вид, на възраст, на съсредоточаване върху майчинство или нещо друго- все възможни варианти. Можем само да се надяваме по един или друг начин да я разчупи скоро тая обвивка, която я затваря в рамките на едно типично чалга клише.

 

Но предлагам в дните около юбилея й да спрем да мрънкаме... ще се върнем към мрънкането после, ако не ни зарадва с нещо смислено. :D Сега по-скоро да се съсредоточим още един път върху забележителната кариера от над две десетилетия, която изгради още преди да е направила дори 40.

Голяма е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да сменя мъжа и да се хваща в ръце.

И да смени мъжа, файда нулева. Глас не и остана. Друга енергия излъчва... Много ми е мъчно, но за мен Деса е бита карта. Остави тъпите песни и визията... Гласа и енергията и са други...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

-Пуснете голите снимки

-Ама аз знам ли ги тези снимки?

-ми ти си си ги правила..знам ли ги тия снимки

...

-ама гледай за какво зърно става въпрос,ма! :1000 (34): :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да смени мъжа, файда нулева. Глас не и остана. Друга енергия излъчва... Много ми е мъчно, но за мен Деса е бита карта. Остави тъпите песни и визията... Гласа и енергията и са други...

Недей, че и у мен се заражда такова едно усещане за кравай на Десислава, която тооолкова години подкрепяме. Ще видим, дано грешим. Все пак доста големи звезди са имали такива периоди, но доста са се съвзема ли. И аз искам снимки и впечатления от тази вечееер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е така, но в онзи момент е била на колко... 20? Сега е друго, а и наистина изглежда като наказана напоследък. Има нещо, което я тормози сигурно. Дано да се събира и да действа както само тя си може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ни е жива и здрава и да продължава да ни радва с качествена продукция и след 40-те години!Въпреки всичко негативно напоследък, тя си остава най-добрият изпълнител в България! :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чрд. Да ни е жива и здрава и дано си оправи приоритетите.

 

 

Грехота е на рождения и ден да го споменавам, но гледах в групата лайв на Мой ангеле. Беше ужасно фалшива и измъчена. Чак майка ми не можа да повярва, че пее Деса...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покъртително пеене като за нея. Звучи грубо, като Стораро в женски вариант, а и все едно не ѝ достига въздух на места. Какво става с тази жена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...