Jump to content



Препоръчани коментари

Гледате ли Десислава по нова на концерта на уницеф. ПЕе кой уши байряка :D Поотслабнала е, но ми се струва, че нещо много е сгафила с лицето и корекциите и че малко си е попрецакала гласа?

Малко ли. Беше ужасна за жалост... Няма и помен от ДесиСлава от Като две капки вода. Пънеше се. Никога не съм очаквал, че може да и се случи нещо подобно... Тъжна картинка...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам да оставя това клипче и тук.Имаме си боса и почерпена Деси, която се натиска на лесбийка, пуска си възможно най-мазното румънско манеле и изкарва на дансига поп дивата Веси Бонева да върти гьобеци, след което почва да опипва по задника друго танцуващо девойче.Какъв шемет само, а? :roll1:

Гледаме от 2:30 нататък:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е добила вид на стара жена. От това връщане назад няма, за съжаление. Сега ще е само опити за корекции, които ще я развалят още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам да оставя това клипче и тук.Имаме си боса и почерпена Деси, която се натиска на лесбийка, пуска си възможно най-мазното румънско манеле и изкарва на дансига поп дивата Веси Бонева да върти гьобеци, след което почва да опипва по задника друго танцуващо девойче.Какъв шемет само, а? :roll1:

Гледаме от 2:30 нататък:

xaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxax :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте мрънкали. Не виждате ли, че лицето и е променено защото е с 10 килограма по-тежка от преди. За мене ако някога успее да ги свали ще си изглежда съвсем нормално за възрастта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че е само от килограмите. Тя изглеждаше по-добре като беше бременна в лице. След раждането си е правила нещо, някакви филъри, или тип лифтинг, не мислите ли?

И май трябва спешно да стане напълно руса, това не ѝ отива. Или по-тъмно, или руса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен си изглежда добре, хареса ми в това отношение. Съвсем други са нещата, които не ми харесаха:

1. Няма нито една собствена песен, подходяща за такова събитие.

2. Самата тя не призова в нито една медия, фейсбук или инстаграм, хората за каузата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тези две неща са по-скандални. Иначе има песни, които би могла да представи. И на английски и на испански свои. Но мениджмънта на социалните и мрежи е покъртителен 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно и това вече неглижира. Не публикува нищо за себе си, освен участията. За това казвам, че май не я вълнуват вече феновете й толкова. Но ако звездата в семейството случайно има изява, тя веднага за него пуска пълни детайли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За УНИЦЕФ беше публикувала новината по социалните мрежи. Макар че нямаше да я виня и да не го беше сторила- Нова дори не си бяха направили труда да я споменат в рекламата, въпреки че на този концерт беше най-голямата звезда, освен Щурците. Разбира се, за сметка на това бяха сложили обичайни поп изпълнители с по един хит. Но все пак чалгата е в статут да е отлъчена от медиите, тъй че навярно това е обяснението.

 

Относно външния вид- и аз си мисля, че проблема е главно в лицето, правила си е нещо. И гушата й е като на наскоро родила жена, явно й е трудно да се оправи там. Надолу обаче си е горе-долу като от клипчето в Друзья т.е си е възвърнала вида от след влизането в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

😂✌Има нужда от истински мъж като за начало, не от доведен брат за Майки, след това да разкара змиите като Лорена, Галена и Сие и да се инспирира от собствения си усет и талант, както когато беше извън Пайнер. Иначе ни очаква дълъг период с проекти ниво Яница, макс...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любовта не умира" мнооого ме съмнява да е ниво Яница. :1000 (29): Следващия гюбек за дискотеките сигурно ще е.

 

Доста си говорим какво трябва да направи, но реално нищо не зависи от нашето мнение, а от нейното настроение в даден момент. Дано наистина да вземе да й дойде акъла вече, както й е идвал многократно през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще взема да си пиша с майка и, нея поне може да я послуша.И без това си се следваме в инстаграм. :roll1:

Представям си ги как си похапват банички на канапето и по едно време майката казва 'Абе, Деско, тука едни фенчета ми писаха да ти кажа да зарежеш Благой и да спреш да пускаш кючеци'. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще взема да си пиша с майка и, нея поне може да я послуша.И без това си се следваме в инстаграм. :roll1:

 

Задължително искаме адреса на баничарницата у Свиленград, и като си почнал - разбери дали правят доставки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо като открито протестно писмо от феновете за отрезвяване ли :1000 (21): :g2:

То вярно й трябва ултиматум, да вземе да се усети колко много стабилна верна фенска маса губи, за сметка на нова паянтова мургава софра :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо като открито протестно писмо от феновете за отрезвяване ли :1000 (21): :g2:

То вярно й трябва ултиматум, да вземе да се усети колко много стабилна верна фенска маса губи, за сметка на нова паянтова мургава софра :P

 

Може нещо такова, да. Публично. Да се засрами малко и да се утрезви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз почти съм се отказал от Деса. Всичко др мога да и простя, но не и това, че не си опази гласът... ЗВУЧИ като болнава певица на стари градски песни. Ужас е...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова писмо трябваше да направим веднага след "Да вдигнем шум". Би било странно да тръгнем да се оплакваме от нея в дните, за които ни е подготвила нещо доста по-качествено... надявам се. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова писмо трябваше да направим веднага след "Да вдигнем шум". Би било странно да тръгнем да се оплакваме от нея в дните, за които ни е подготвила нещо доста по-качествено... надявам се. :1000 (29):

 

Не сме сигурни дали е качествено :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме сигурни дали е качествено :dontknow:

Дори и само името отвява целите "Много съм добра" и "Да вдигнем шум". :1000 (29):

Но ако евентуално ни разочарова и този път- почваме писмото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано новата песен наистина отсрами последните простотии. Иначе прекалявате с Благой според мен, ние имаме право като фенове да изискваме всичко що се касае до музика, но никакво да се месим в личния й живот. Щом си го обича и са щастливи... Колкото до визиите й, на мен ми е странна. На концерта за рождения въпреки ужасното облекло си приличаше на себе си, обаче всички нови снимки, това участие по-горе, гадната перука, тези преливащи цветове на новата прическа и очевидната намеса в лице... Мен ме отблъскват. Някак си главата й е станала по-голяма или просто фокусът е там, нямам представа. Искам си я като "В твоите очи", там е просто прекрасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...