Jump to content



Препоръчани коментари

Поне Ангелите плачат се разви блестящо до голяма степен през 2018- най-хитовата балада от не знам си колко години. Измести дори нейните си собствени. :1000 (29):

Следващата ако е "Любовта на умира" със сигурност няма да е избягала от себе си. Даже имам чувството, че може да реши да я промотира на Свети Валентин, ама да видим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж "Любовта не умира" ft. Борис Дали от Пашев и някакво поп парче от Драганински. Но нищо не е потвърдено.

 

То при нея никога и нищо не е сигурно. И да е потвърдено пак не се знае. :1000 (29):

 

Поп парчето може да си го задържи! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа не, никакво задържане на каквото и да е не-чалгарско. :D Имаме спешна нужда да ни припомни защо й се кефим. :1000 (29):

ПП: Горе се обърках, не от Пашев ще е "Любовта не умира", а от Ганев. Ако въобще има такава песен хахаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа не, никакво задържане на каквото и да е не-чалгарско. :D Имаме спешна нужда да ни припомни защо й се кефим. :1000 (29):

ПП: Горе се обърках, не от Пашев ще е "Любовта не умира", а от Ганев. Ако въобще има такава песен хахаха.

 

Е, аз предпочитам нещо чалгарско. Не ти говоря тип "Много съм добра", но пак да си е фолк песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък "Много съм добра" ме кефи много, но онова с Фикрет ми дойде в повече. Искам балада като "И това ще преживея" или нещо като "Усещам", "Грим по дланите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовта не умира е заснет клипа, но не знам, какво чака. Поп парчето е записано, но вече към лятото ще бъде факт. Работила е усилено и по фолклорния албум на пролет две китки щяла да заснеме по Планета Фолк. А фолк албума за края на годината.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовта не умира е заснет клипа, но не знам, какво чака. Поп парчето е записано, но вече към лятото ще бъде факт. Работила е усилено и по фолклорния албум на пролет две китки щяла да заснеме по Планета Фолк. А фолк албума за края на годината.

 

А какво стана с "Поискай от мен", която щеше да пуска, когато се върна в Пайнер? Или това е същата балада?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балада и поп парче, усетила е храната, сигурно се е стресирала, че е загубила половината си фенове... :1000 (29): Чакаме значи баладата на годината, надявах се Емилия и Преслава също да се присетят, че могат да изпеят и по една такава песен за годината, ама дали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Поискай от мен” ще е включена в албума. Очакваме „Любовта не умира” с Борис Дали от Даниел Ганев, тя е тип „В твоите очи”. Поп парчето е английско него ще го клипира лятото. А бе много неща е подготвила, но явно чака да излезе с Магда песента и чак след нея да пусне нейната песен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовта не умира е заснет клипа, но не знам, какво чака. Поп парчето е записано, но вече към лятото ще бъде факт. Работила е усилено и по фолклорния албум на пролет две китки щяла да заснеме по Планета Фолк. А фолк албума за края на годината.

Знаех си, че и този път няма да издаде албум. :1000 (29): Само си планува и накрая- нищо.

 

Балада и поп парче, усетила е храната, сигурно се е стресирала, че е загубила половината си фенове... :1000 (29): Чакаме значи баладата на годината, надявах се Емилия и Преслава също да се присетят, че могат да изпеят и по една такава песен за годината, ама дали...

Изобщо не се е стресирала щом в едно от последните интервюта говореше, че осъзнавала колко разочаровани били феновете й задето не направила клип на "Да вдигнем шум". :1000 (29): Даже се впусна в обещания, че идните й песни ще са с клип (което не знам дали да ме радва или притеснява).

Тя както винаги си е на нейна планета, в която редува адекватен период с неадекватен- за радост по всичко личи, че отново предстои адекватния. Жалко, че е такава, трона щеше да е нейн ако се беше завърнала подобаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инфо достоверна от Пиарката и!

Деси ще изчака Магда да си пусне баладата и тогава пуска „Любовта не умира” той е готов! Онези идеи с червената коса дето смяташе са отпаднали от клипа. Текстът е бил убийствен, както и включването на Борис Дали!

Има много неща тази година да направи и не са никак малко. Две фолклорни китки ще заснеме на Пролет по Планета Фолк. Лятно поп парче..същевременно и по фолклорния албум работи, а фолк албумът е готов и ще бъде факт в края на годината..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да я чака Магда, да си пуска песента хахаха

Дано да е достоверно инфото и да започне да се показва и по някакви предавания, че хората я забравиха, че съществува...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата около Десислава стават все по тъжни. Успя за 1 година да срине всичко, по което е работила 15 преди това. Чудно ми е дали самата тя се чува как и пеенето и дава фира.

Не съм очаквал подобен развой на събитията около нея. Вупреки, че някои го прогнозираха. Много жалко...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя песента на Магда е след няколко дена, тъй че няма да се налага да чакаме много дълго, за да се насладим на завръщането на ДС след майчинството. :D

Ама тя се завърна октомври. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...