Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чакаме нов албум на Ебаница

9a9f760a3ec53f27.jpg

 

Ебаница вероятно ще издаде нов албум до няколко дни.

 

Продуцентът щ М.П. каза пред MTVNews: „Феновете на Еби ще бъдат много щастливи след няколко дни".

 

Представители на звукозаписната компания потвърдиха през март 2007, че певицата е започнала работа над втория си самостоен албум.

 

В предстоящия албум се очаква да се включат и продуцентите Djenna и Provokator Dub VOGUE, които вече потвърдиха, че са били заедно с Еба в студиото.

 

В колекционерското издание на албума ще вклучва мейкинг на фотосесията на Ебаница в световноизвестния вестник ПЛЕЙКУР,а за най-големите й фенове част от дамската превръзка на Ебаница и то коя?Изцапаната! :1000 (29):

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Planeta Kokosharnik скандализират! Топ 5 на ИМПЕРАТРИЦАТА без Лампата! Ужас, явно вече толкоз нямат персонал, че класациите сигурно ги прави котарака от улицата пред офиса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На Яница много й чакам летния проект, само с Кристиана й е слаба песента, иначе вече години наред е толкова силна, че ако другите се стараеха като нея и нямаше да сме на този хал. Страшна мадама!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи. Супер силна продукция, текстовете й са интересни, особено на фона на повечето пумия.

Клиповете й са на ниво, да не говорим, че е ебахти гъзарката... Супер е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи. Супер силна продукция, текстовете й са интересни, особено на фона на повечето пумия.

Клиповете й са на ниво, да не говорим, че е ебахти гъзарката... Супер е !

Ами и тя не е по различна от Татяна. Готова е да си навре лампа, да пръска мъзги по клипове, повечето и песни са неразпознаваеми една от друга. Текстовете и също не се отличават. Просто не е топ и сте доста по щедри и с малки очаквания към нея. Деса я съсипваме за Гледай да не бъркаш, Галена я съсипваме за Просто шоу, а на Яница и приемаме простотиите, защото няма какво друго да покаже. Не е чак дъното, но продукцията и като цяло е еднообразна. Освен Изкушение и Точно в 5, всичко друго и е по актуалната вълна.

 

За да се отличи който и да е в жанра, трябва да сменят малко автоите и плочата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и тя не е по различна от Татяна. Готова е да си навре лампа, да пръска мъзги по клипове, повечето и песни са неразпознаваеми една от друга. Текстовете и също не се отличават. Просто не е топ и сте доста по щедри и с малки очаквания към нея. Деса я съсипваме за Гледай да не бъркаш, Галена я съсипваме за Просто шоу, а на Яница и приемаме простотиите, защото няма какво друго да покаже. Не е чак дъното, но продукцията и като цяло е еднообразна. Освен Изкушение и Точно в 5, всичко друго и е по актуалната вълна.

 

За да се отличи който и да е в жанра, трябва да сменят малко автоите и плочата.

Не че нещо, но прашките на Яница са по-скъпи от целия гардероб на Татяна. Да не говорим, че курволяка на Яница е в пъти по-класен от този на Теда и Татяна защото е поднесен без директна вулгарност. Т'ва с лампата примерно беше супер оригинално. Не е като Риана и Бионсе да не са правили подобни неща ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и тя не е по различна от Татяна. Готова е да си навре лампа, да пръска мъзги по клипове, повечето и песни са неразпознаваеми една от друга. Текстовете и също не се отличават. Просто не е топ и сте доста по щедри и с малки очаквания към нея. Деса я съсипваме за Гледай да не бъркаш, Галена я съсипваме за Просто шоу, а на Яница и приемаме простотиите, защото няма какво друго да покаже. Не е чак дъното, но продукцията и като цяло е еднообразна. Освен Изкушение и Точно в 5, всичко друго и е по актуалната вълна.

 

За да се отличи който и да е в жанра, трябва да сменят малко автоите и плочата.

Яница е скъпа, Тотя - евтина.

Не си прав. Яница в момента прави клипове на високо ниво, мога да я наредя по продукция спокойно до Галена, Анелия и т.н.т. Работи с добри режидьори , личи си че киха за добри клипове. Облечена е винаги много добре, скопо и ефектно.

От 2014 почти няма слаба песен. Не можеш да я сравняваш с евтиния парцал Татяна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но прашките на Яница са по-скъпи от целия гардероб на Татяна. Да не говорим, че курволяка на Яница е в пъти по-класен от този на Теда и Татяна защото е поднесен без директна вулгарност. Т'ва с лампата примерно беше супер оригинално. Не е като Риана и Бионсе да не са правили подобни неща ;)

 

Ами това е въпрос на усещане. Мен и двете ми идват евтино... Дори и Емануелата бих я сложил в тази група, нищо, че е в топа... Виж, Камелия, Мария, Галена - там виждам класа, дори и да е само за клипа. Яница се насилва да изглежда така по видеа, за да е успешна, но дори и във видеата е една скована и неподвижна... Татяна има супер тяло, но пък с резките си движения по клипове е далеч от еротиката... Емануела пък 3 движения ги повтаря 10 години. Третата дори не излиза от мазата на Пайнер и ми изглежда най евтино и долнопробно. И трите ми идват нехигиенични... Не че съм им ял половите органи, за да преценя, но такова усещане оставят в мен...

 

Не искам да съм краен към която и да е от трите. Принципно Тоти го обира най много, но и трите си работят в една насока - песни в актулното течение, без да правят дори и опити да излезнат от него, текстовете им най често са за това колко са незаменими, как ще страдат бившите или кучките, които им заглеждат момчетата, честно ползват думи като кучка/духай. Яница ги превъзхожда от към визии в клипове, но както вече вметнах е и най скована. Няма поведение дори пред камера за клип, а уж влизала в роли. Нейната роля е вечно да е подпряна и пльосната на пода или дивана....

 

 

Нямам против такива проекти. Дори имам много любими - Върнах ти го и Грешната на Яница, Крайна мярка и Досещай се сам на Емица и Да сме квит и Малко коте на Татяна. Но проблема е, че не излизат от тази зона, в която им е комфортно, а това еднообразие е причина за срива на фолка...

 

Бионсе и Риана преди всичко всяка година се доказват като певици по самостоятелни турнета... Секса и скандала са елемент в творчеството им, а не основа. Не пеят една и съща песен години наред, а дори и секси сцените в клиповете им не излъчват тази пошлотия, не си промотират телата, чрез клиповете си, а всяко събличане си има замисъл. При нашите е на поразия и от страх, че ще флопнат след първия милион...

 

 

Яница едно време имаше далеч по смислени неща. Сещам се за Пристанище и баладата за катастрофите по пътищата. Ми толкова ли е трудно за 2 години вместо да пусне 7 клубни еднодневки, да пусне 5 такива и 1 балада и 1 умерена в различен стил...

 

Казваме, че чалгата отива по пътя на естрадата, но не мисля, че след 30 години ще искаме да слушаме подобни песни. Този тип музика не остава във времето и в сърцата...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е скъпа, Тотя - евтина.

Не си прав. Яница в момента прави клипове на високо ниво, мога да я наредя по продукция спокойно до Галена, Анелия и т.н.т. Работи с добри режидьори , личи си че киха за добри клипове. Облечена е винаги много добре, скопо и ефектно.

От 2014 почти няма слаба песен. Не можеш да я сравняваш с евтиния парцал Татяна.

Това не е съвсем така. На мен и двете са ми евтини. Тоест е на лично възприятие и усещане...

И двете работят с най евтиния режисьор на фолка - Георги Марков, който по принцип е оператор на Нанков и Люси, но треторазрядките го наемат като режисьор, защото е по евтин. Всичко, което им проверих на прима виста беше дело на Георги Марков. А това, че има кой да и купува скъпи дрехи за клиповете, не означава, че самите клипове са скъпи... Да не говорим, че много често и двете в целта си да се рпавят на интересни и да се окичат с какво ли не, изглеждат жалки и смешни... Много са далеч от клипоте на Анелия, и особено на Галена... Да, Яница понякога има интересни кадри, но мен клиповете на Пайнер 90% от случаите не ме впечатляват. Малцина като Галена, Малина, понякога Деса се бръкват наистина за добри клипове - топ режисьори, локации, декори, операторска работа, интересни филтри...

 

 

А и дори не съм убеден , че се носят марково. Супер добри реплики се намират на пазара от край време. Малцина могат да разпознаят репликата от оригинала. И кой според теб е най добрия клип на Яница. Лично на мен ми харесва В 5 ми звънни. Най ми е извън чалга клишето. Всичко друго е подпирания и колунски визии.

И двете нямат никакъв принос за попфолка и нищо не са оставили след себе си. И двете се мъчат безсмислено, а със същите пари можеха да изградят много по смислени неща и в музикален аспект и помощ за хората...

Не искам да се превъзнасяме по имена, които освен екипите на Пайнер, не смеят да работят с нови имена, защото струва пари... Но Тотя повече се опитва да разнообразява като автори - освен Оцко и Ганев, пробв с Драганински, Силвър, Аднан, Галин щеше да и прави някаква песен, но отпадна...

 

 

Абе почти няма за какво хубаво да се хвана и при двете... Дразни ме двойния ви стандарт.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но прашките на Яница са по-скъпи от целия гардероб на Татяна. Да не говорим, че курволяка на Яница е в пъти по-класен от този на Теда и Татяна защото е поднесен без директна вулгарност. Т'ва с лампата примерно беше супер оригинално. Не е като Риана и Бионсе да не са правили подобни неща ;)

 

Не, че нещо, но калъфът на Татяния Айфон е по-скъп от живота на Яница. :3fdb8960598fa63e:

 

- Чийзкейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...