Jump to content



Препоръчани коментари

От 6.04.2024 г. от 9:54, Роско каза:

432256501_955892552567355_6774218101038453990_n.jpg

Още един пропилян шанс ... Около Пловдив толкова ниви, откъдето да слезе от трактор пред публиката, а тя пак същото, Дани Милев, летен театър и прочее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Още един пропилян шанс ... Около Пловдив толкова ниви, откъдето да слезе от трактор пред публиката, а тя пак същото, Дани Милев, летен театър и прочее. 

Нали трябва да му забие един шЪмар, че й е писнало само с него да работят колежки и тя е принудена. Няма как!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, autogignox каза:

Интересно: [url=https://autoplenka.com/product/cilikonovaya-vygonka-bluemax-golubaya-srednyaya-tverdost/]покрытие антигравийной пленкой[/url] или [url=https://autoplenka.com/product-category/windshield/]тонировка атермальной пленкой[/url]

Может быть полезным: https://autoplenka.com/product-category/anti-gravity/antigravijnye-poliuretanovye-plenki/ или [url=https://autoplenka.com]какие антигравийные пленки лучше[/url]

Ещё можно узнать: [url=http://yourdesires.ru/vse-obo-vsem/1764-kto-pervym-zapustil-bumazhnogo-zmeja.html]кто первым запустил бумажного змея[/url]

кЪт ти забия един шЪмър и веднага го забивам шЪмара - на ти тоя бан! Илиенци!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпички са билетите за Пловдив. Освен това концертът е твърде близо до този в НДК, доста хора от Пловдив ще отидат на него така или иначе. Дано все пак се напълни театърът. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марая Кери от днес - все още основен вдъхновяващ Гюрулту. Крайно време е втората да извади един диван на сцената и да попее отгоре му.

 

436513267_979618890188301_9220938454662137943_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Летния театър в Пловдив е с капацитет 2000 места. Предният път май го е напълнила, не вярвам и този път да пропусне.

И аз съм на мнение, че трябваше да се пробва в Античния. Той побира 3500 зрители. Ако беше пуснала билетите на по-ниска цена, можеше и там да успее. До Пловдив има два града, които са като квартали - Асеновград (50 000 население) и Пазарджик (75 000). Отделно града с околните слети села е към 450 000 жители. Наблизо са Хасково и Димитровград, трябваше да се пробва с Античния, сцената и самата енергия са много по-пищни и въздействащи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

В Античния май не разрешаваха чалга.

Е, тя няма да пее чалга, а само шедьоври като този, за който Моцарт и Бах биха завидели:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са Бах и Моцарт пред музикалните гении титани Илия и Глория? Кога са правили такива многокомпонентни композиции? Плюс това за Илия има написана песен "Градил Илия килия", а за Бах не съм чувал. Поне на Моцарт му направиха едни бонбони, да не е хептен капо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

престъпление срещу човечеството е, че тази песен не е реализирана като сингъл с клип.

Абсолютно! За мен Глория има ТРИ супер големи грешки, че не е направила клипове на:
Заблуда
За първи път
и дуета с Азис..... предвид хитовостта му, наистина срамота!

След "Ако те няма" от новите песни в "Благодаря" именно тая беше най-силна, заслужаваше най-много видео. Даже и "На чисто" беше редно да реализира, както и кючекът "Мръсни танци" във "Влюбена в живота". Като цяло 5 пропуска. Вместо онази боза "Хепи енд" трябваше "Танците" да имат клип и Азис да е режисьор както казваха, но само празни обещания! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Абсолютно! За мен Глория има ТРИ супер големи грешки, че не е направила клипове на:
Заблуда
За първи път
и дуета с Азис..... предвид хитовостта му, наистина срамота!

След "Ако те няма" от новите песни в "Благодаря" именно тая беше най-силна, заслужаваше най-много видео. Даже и "На чисто" беше редно да реализира, както и кючекът "Мръсни танци" във "Влюбена в живота". Като цяло 5 пропуска. Вместо онази боза "Хепи енд" трябваше "Танците" да имат клип и Азис да е режисьор както казваха, но само празни обещания! 

тая е супер авангардна откъм звук и заслужаваше да я реализира много повече от бозата 50/50 и хепи енд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

тая е супер авангардна откъм звук и заслужаваше да я реализира много повече от бозата 50/50 и хепи енд.

Ама 50/50 не я снима. Направи клип на Свобода, която мен ме кефи, но това нещо Хепи енд не знам с кой акъл го снима? Иначе това е интересно предложение. Тогава хората много харесваха и баладата "Спасение", беше различна за времето си.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

тази също заслужаваше видео, но роди айконик момент за чалгата - с тигрова рокля чекнене в саксия.

Да, забравих я. Даже "За първи път" и "На мъжете, които не обичах" са много по-силни песни от "На чисто". Не знам защо искаше да снима нея, пред тях.... Явно е било за добро, че не пусна така обещания клип.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ама 50/50 не я снима. Направи клип на Свобода, която мен ме кефи, но това нещо Хепи енд не знам с кой акъл го снима? Иначе това е интересно предложение. Тогава хората много харесваха и баладата "Спасение", беше различна за времето си.

има тв версия

реално някои имат тв версии, други клипове, трети ги е отебала тотално с нулева реализация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хепи енд има баси зверската промоция - клип, ТВ версия и изпълнение в коледна програма и пак нищо не стана от тая песен. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Хепи енд има баси зверската промоция - клип, ТВ версия и изпълнение в коледна програма и пак нищо не стана от тая песен. :( 

Трябваше да я остави само с Тв версията и да си снима "Мръсни танци", това имаше най-голям потенциал за дискотечен хит и да направи реализация и на Любов с изтекъл срок, вместо да пее 3 пъти Хепи енд. Да не кажа, че това е най-голямата й грешка за клип, но абсолютен факт!
Даже не знам дали и в последните години има по-слаба песен? Според мен тая няма какво да я бие!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

има тв версия

реално някои имат тв версии, други клипове, трети ги е отебала тотално с нулева реализация.

Тая ме кефи мен, просто това което е с тв версии като Хепи енд не трябваше да го снима. Свобода си плачеше за клип, аз най-много исках на нея да направи като чух новите песни тогава.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Трябваше да я остави само с Тв версията и да си снима "Мръсни танци", това имаше най-голям потенциал за дискотечен хит и да направи реализация и на Любов с изтекъл срок, вместо да пее 3 пъти Хепи енд. Да не кажа, че това е най-голямата й грешка за клип, но абсолютен факт!
Даже не знам дали и в последните години има по-слаба песен? Според мен тая няма какво да я бие!

за тази беше обещала клипът да е продължение на "Крепост". Реално за ерата "Влюбена в живота" имаше много обещания, които не се осъществиха. Албумът е доста силен, но не успя да изпъкне, даже мнозина го смятат за най-слабият ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...