Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Аз исках да си купя билети, ама 80 лева за "Кралица" и 1 час фоклорен булшит не ми се дават. :( 

За 80 лв че и земем билет за Гърция, еднопосочен, даже ресто че ни остане. Бостаните там я зоват, стига ги е лишавала от уменията си! 
image.png.0eef774d048fe14f01411118e86914ea.png

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех и на мен ми се ходи на тоя концерт но не знам дали ще съм в България тогава. Има ли начин да си върна парите ако го купя сега и после не мога до отида?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Illyria каза:

Ех и на мен ми се ходи на тоя концерт но не знам дали ще съм в България тогава. Има ли начин да си върна парите ако го купя сега и после не мога до отида?

Концертът ще е доста готин в интерес на истината, дори и откъм репертоар, нищо че тук има доста подигравателни коментари, нямащи много общо с действителността. Даже Илия Загоров ще бъде там и само затова дори си заслужава да се чуе и види. Има само 2 останали билета всъщност и нямаш много време да го мислиш. Варианта ти е да го продадеш на някой друг, ако ти няма да успееш ... но не можеш да си върнеш сумата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.04.2024 г. от 7:27, Andrew Cunanan. каза:

Аз исках да си купя билети, ама 80 лева за "Кралица" и 1 час фоклорен булшит не ми се дават. :( 

Ти па щото много знаеш какво точно ще пее.

Както чухме - записала е нови версии на "Нека останем приятели" и "Пепеляшка".

Според мен няма да заложи на пълнежи този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Роско каза:

432256501_955892552567355_6774218101038453990_n.jpg

Това 100% ще е като концертите й в летните театри преди 2-3 години (Варна, Бургас и Пловдив май), не мисля че ще е нещо грандиозно и няма да си даде много зор. Явно иска да намаже покрай годишнината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Това 100% ще е като концертите й в летните театри преди 2-3 години (Варна, Бургас и Пловдив май), не мисля че ще е нещо грандиозно и няма да си даде много зор. Явно иска да намаже покрай годишнината.

С Дани Милев Бенд ще е концертът в Пловдив, та май няма да е 100%, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

С Дани Милев Бенд ще е концертът в Пловдив, та май няма да е 100%, а?

Все таз, иначе по-добре без него и бенда му. Не съм само аз на това мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , GSA каза:

Браво. Концерт в Пловдив е добър ход. Може би, трябваше директно в Античния да го направи. И билетите все още не са в продажба. 

А дали ще успее да го разпродаде за 3 месеца и половина? Предният в Пловдив се продаваше около година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя продаде НДК без нито една реклама и афиш, пък нЕкъв летен театър ли няма да продаде....

Според мен трябва да пусне сега и за морето дати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Е, тя продаде НДК без нито една реклама и афиш, пък нЕкъв летен театър ли няма да продаде....

Според мен трябва да пусне сега и за морето дати.

То това ще си стане като мини-турне. Ивана на времето беше направила такова нещо. Ако се реши за лятото ще е супер.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Е, тя продаде НДК без нито една реклама и афиш, пък нЕкъв летен театър ли няма да продаде....

Според мен трябва да пусне сега и за морето дати.

за 10-11 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Изкъсо я следиш и броиш. Личи си, че си й 

 

Така е! И като фен й пожелавам да изкара поне един хит в кариерата си. Сега, че за 30 години не си произвел един инстински хит - не е срамно, дано поне за 60 годишнината се похвали с такъв@

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.04.2024 г. от 17:12, Just_Me каза:

Все таз, иначе по-добре без него и бенда му. Не съм само аз на това мнение.

Абсолютно. Първо, Дани Милев е бил и по участия с нея и в Театро, и в пиано бар "Изток". Никакъв смисъл нямаше от него. Когато направиха онлайн концертите покрай Ковид у Глория - тогава определено да! През останалото време дрънка върху синбека. Нека хора, които не са били на участия в последните години, да не коментират кое как.

Защото и на концерта 2015 имаше някои песни като "Любовен дъжд", на които тя пак си пя на живо, но отдолу вървеше подложка от бийта на оригиналния инструментал, а Милев дрънкаше отгоре. Да си свирят изцяло на живо този път, не да пуснат новите аранжименти на старите песни за подложка. Че става като презаписан лайв. Двамата нови музиканти също се обезсмислят така.

Има страшно много хитове, кой каквото и да говори - сега е времето да ги запее и да им затвори устите. Но много късно се сети да ги подновява, много късно. Години наред молби трябваха. Така ако трябва за всяко нещо да се моли и да си го просим, на човек му се отщява.

Пловдив е чудесна идея, но няма да повтори ефекта от предния концерт. Тогава и дъждът, и подаръкът след концерта предизвикаха лавина от емоции. Тя сама каза, че точно този концерт ще запомни за цял живот. Можеше в Античния този път, там атмосферата е уникална и ще ѝ отива. Успех ѝ желая!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В цял свят концерти се правят с подложки, акомпанимент отгоре, бийтове и т.н. Не съм фен на този вариант, но всичко е дигитално и го позволява. Иначе е трудно да се постигне студийния звук, към който тя се стреми. 

Кефи ме как Ку-Ку Бенд навремето изсвириха "Любовен дъжд", но това са друга вселена музиканти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има билети за Пловдив. 

 

EPAYGO.BG

Концерт 30 ГОДИНИ на сцената Летен театър Бунарджика, Пловдив Феновете не могат да й се наситят! Тя е неустоима с втори концерт! Класата си има име - неподражаем стил, чиято имитация е невъзможна. Сцената и хората я обичат, музиката пленява, гласът е дар от Бога. Тя е една и е толкова години на върха - 30 години на сцена. Заповядайте на "Музикална приказка" - очакват ви красиви...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама в цял свят правят концерти с много мащаб, ресурс, хореография. И Драгана вкара 3-5 песни с лайв запис в Арените, ама имаше и шоу, на тая сцена все се случваше нещо и на фона на 4 часа концерт 5 песни на презапис не е проблем...

Но стои някак изкуствено, като пришито. Ако ще и един клавирист, кларинетист, цигулар или каквото и да е там да си вземеш и само той да свири някакъв мотив, нека да го свири наистина, а не да буфосинхронира. Защото иначе се получават комични гледки как Милев свири, а в съответната песен въобще няма такъв инструмент, примерно. Напомня ми на годините от Тракия фолк с орк. Пловдив за фон, ама буквално и само за фон. Мислех, че сме минали тези години.

Глория може много повече. На мен лично новите аранжименти са ми постни. Няма нищо лошо да се подсили китара или акордеонът, както примерно в "Живея, няма време" ги има и двете - тя отскоро и нея пее, но аз мисля, че и оригиналните аранжименти са си топ, нямаше нужда да пипат, така че по-добре или сингбек, или абсолютно на живо с музиканти, ако ще и Милев да е. В Шоуто на Азис не е свирил с подложки, това е скорошна мода и не я разбирам. Готиното е да чуваш автентично живото, дори и с грешки - на това хората се кефят, но Глория иска всичко да е контролирано и в рамка, за да няма издънки и да е чиста постпродукцията. Така се губи от  тръпката. Мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да изпее и “Откраднат миг”. Престъпление ще е, ако я пропусне отново. Вярвам, че “Най-щастливата жена” и “Не мога без тебе” ще забие, след като и по участия ги пее. Трябваше да е в Античния театър обаче. Може и да отида на концерта в Пловдив. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...