Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

Мен пък ме кефи Коцето, беше вчера много сладко коледно джудже. Коментарите на хората си го казаха за Коцето, че е харесван и много обичан.

И искам той да спечели пак.

 

А тая Линдарева си е влюбена в него колкото и да го отрича.

Той има наистина много фенове. Луна може само да си мечтае за това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

A защо Луна скочи на Людмила след като Динко счупи очилата? Нещо не разбрах?

 

Защото не може да скочи на Динко, а трябваше да направи нещо.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има доста коментари в нета от хора, живеещи в Чикаго, че Джино и брат му наистина въртят далавери там. Върви да разбереш истината...

От българи, живеещи в Чикаго, забрави да уточниш. Тоест простаци, сменили местообитанието си. Злобари, лицемери, интриганти, каквито са тук, са същите и в чужбина, това е заложено в българския селяк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A защо Луна скочи на Людмила след като Динко счупи очилата? Нещо не разбрах?

 

Защото по-рано същия ден Люса й ги взе веднъж.

От българи, живеещи в Чикаго, забрави да уточниш. Тоест простаци, сменили местообитанието си. Злобари, лицемери, интриганти, каквито са тук, са същите и в чужбина, това е заложено в българския селяк.

Каза всичко! Точка по въпроса!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя се Динко как лъже и маже. Това не е достойно и мъжко поведение. Много ми падна в очите. Цялата тази помия се изля на Джино, защото Динко му завижда и усеща че той може да отиде на финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сами виждате как Динко се притеснява да не се изложи с нещо. Подвели са го и него, не е ясно кой. Не вярвам иначе да е толкова убеден безпричинно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сами виждате как Динко се притеснява да не се изложи с нещо. Подвели са го и него, не е ясно кой. Не вярвам иначе да е толкова убеден безпричинно.

А той ако не е сигурен че това е истина защо го казва така убедено? Или лъже или наистина са го измамили. Но не го оправдава това да ръси клюки в ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сами виждате как Динко се притеснява да не се изложи с нещо. Подвели са го и него, не е ясно кой. Не вярвам иначе да е толкова убеден безпричинно.

1. Толкова е тъп, че преживява прочетеното в жълт сайт като очевидец.

2. Така са се разбрали, за малко цирк и после да делкат пачката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Толкова е тъп, че преживява прочетеното в жълт сайт като очевидец.

2. Така са се разбрали, за малко цирк и после да делкат пачката.

Много добре казано... не се бях замислила че може да са се разбрали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо гнило в тая работа и това го усетиха някои съквартиранти. Тя самата знае Дейна знае, че тия са в къщата, в началото това го пита. А Джино с това започна, че е в национален ефир. Добре, клиповете били пратени преди това , но сигурно ли е, че не е била заплашвана предварително да не каже нищо по въпроса от близки на Джино? Защото Динко твърди, че е Джино го е заплашвал с "негови хора", да не би същото да се е случило с Дейна? Защото спора не е само от сега, възможно семейството на Джино да е знаело, че ще се стигне до този скандал (то си беше ясно), защото визитките бяха излъчени в началото на шоуто преди близо 4 седмици, т.е. имали са достатъчно време да реагират и заплашат Дейна.

 

Не вярвам Динко да е толкова уверен, ако няма нещо гнило там, той самия ПРЕДИ Джино искаше да говори с Дейна. А тя не вдигала, защото знаела, че е той. Т.е. знае за какво става въпрос. A и Динко е не просто уверен , а сигурен, щом и на сестра си звъни за да се свърже през нея чрез Дейна.

И още нещо забележете - тя казва "не, не съм си сменила номера", а вчера той пита кака си защо не вдига Дейна на този номер, чувала ли се е скоро с нея и дали си е сменила номера. Значи е гледала предаването и и е било превеждано.

 

 

Мисля, че работата на Джино хич не е толкова чиста и пак съм по-склонен да вярвам на Динко, въпреки тия "признания" на Дейна.

 

А,да, - Динковия английски цепи, сетих се за Стоичков.

Уби ме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам Динко да е толкова уверен, ако няма нещо гнило там, той самия ПРЕДИ Джино искаше да говори с Дейна. А тя не вдигала, защото знаела, че е той. Т.е. знае за какво става въпрос. A и Динко е не просто уверен , а сигурен, щом и на сестра си звъни за да се свърже през нея чрез Дейна.

И още нещо забележете - тя казва "не, не съм си сменила номера", а вчера той пита кака си защо не вдига Дейна на този номер, чувала ли се е скоро с нея и дали си е сменила номера. Значи е гледала предаването и и е било превеждано.

Мисля, че работата на Джино хич не е толкова чиста и пак съм по-склонен да вярвам на Динко, въпреки тия "признания" на Дейна.

 

Абсолютно, може да е тъп, но не е повече от Джино. Че има нещо - има. Динко плюс това се свърза предната вече с някаква, която твърди, че още не са й върнали пари на Джино тайфата.

Само като го гледаш Джино в мургавата мутра може да го прецениш. Плюс това, що за плюнка ще си да вземеш фамилията на жена си и след развода още да я носиш?! Това е супер недостойно и определящо те като един никаквец, на който му е нужна чужда фамилия, за да прокопса някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джино не е цвете, но Динко използва долни методи, типично за прост чукундур, какъвто е. От най-долните селяндури, които нямат никакви скрупули и са готови на всякакви излагации, за да се покажат по телевизора. Направи голяма услуга на незабележимия до момента Джено.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатизирах на Динко дори за това с бежанците и му се кефех. Дори сега в къщата ми харесваше, до този момент.

Не мога да съм сигурна в истината, но начина по който направи всичко е долен и селски, като мъжка клюкарка. Сигурна съм че и за него има какво да се каже и нямаше да му е приятно да е тази ситуация.

А това че обвиниха Джино, че стои настрани и не се намесва в скандалите, пак не бяха прави. Не е длъжен да го прави ако не иска и никой не може да му държи сметка за това. Има хора които не търпят подобни панаири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, може да е тъп, но не е повече от Джино. Че има нещо - има. Динко плюс това се свърза предната вече с някаква, която твърди, че още не са й върнали пари на Джино тайфата.

Само като го гледаш Джино в мургавата мутра може да го прецениш. Плюс това, що за плюнка ще си да вземеш фамилията на жена си и след развода още да я носиш?! Това е супер недостойно и определящо те като един никаквец, на който му е нужна чужда фамилия, за да прокопса някъде.

Плюс това Динко нямаше да е първия, който иска пред цялата държава да и звъни на Дейна, ако лъже, защо и е да и звъни, лично той си поиска телефона от брадъра?

Спомена и друго момиче от София - Надя, ако не се лъжа 6000 лв.

 

Сигурен съм, че Дейна е била предупредена какво да говори, визитките ги излъчиха още първата вечер преди 3 седмици, и беше въпрос на време да се отвори тоя разговор.

Коцето пък от самото начало и влизане, при все , че не го познава се държи много дръпнато към него, хич няма да е без причина. Баш Коцето е контактен със всеки и надали ще се държи негативно към някой, към който няма за какво.

 

Джино, освен, че не коментира Надя, не отрече и да е заплашвал Динко.

А защо му е да го прави?

 

Не се връзват нещата, Зорница първа се усети, ама после и тя се заблуди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Гошо е манипулатор и историята е съшита с бели конци. Динко че е прост спор няма, но не е малоумен да си прави такова харакири, ако тази Дейна не му ги е наговорила тези неща. Толкова е фалшиво поведението на рицаря на печалния образ Ташев, че няма накъде. А във фейса 90% го подкрепят и повтарят колко добро момче бил. И после се сърдим, когато някой ни каже, че сме народ от дебили. :)

 

П.С. Той преди не се ли жалваше, че родителите на Дейна не го одобрявали? А тя снощи обясни как и тя и семейството й много го обичали и т.н. щуротии. Четете и тук статия от преди година и нещо. ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен има нещо съмнително около бившата на Джино...телефонният разговор ми се стори доста режисиран. Джино побърза да я уведоми къде е, с кой е, че е в ефир и т.н. Дори в началото толкова бързо ги изстреля, че ако не бяха субтитрите не му се разбираше какво дрънка в бързината. След това се успокои и почна да говори нормално. Всичко може да е станало, никакво доказателство не са тези записи и разговори.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джино твърдеше още в предния сезон, че не е бил одобряван от родителите и, понеже не бил италианец и темподобно. Дори затова и взел името, уж да се докаже пред тях, но под техен натиск се разделят.

 

А сега били приятелски семейства и се разбирали? И всичкото това са все думи на Джино. Нали не го одобрявали...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теми за размисъл и неща, които пропускате, а съм споменал в няколко поста. Кратка ревизия , само @pacho успя да ми разбере логиката. Глей ся...

 

1. Нали не го одобрявали, как пък сега били приятелски семейства?

2. Защо Джино веднага започна да предупреждава , че е в национален ефир?

3. Защо Динко сам поиска първи да и звънне, ако знае, че лъже, защо ще се изложи пред цялата държава? Че е простоват - да, но не до там, за да се направи на резил, а и той си призна дори, че е бил бившата си за изневяра с пенсионер. Общо взето досега си е признавал за всички неща. Ако лъже, защо ПЪРВИ искаше да вдигне телефон на Дейна, дори да я намери през сестра си.

4. За да има номера на Дейна сестрата на Динко, значи са поддържали някаква връзка. Ако Динко е лъжел, защо кака му ще и има номера?

5.Нещото, което най-много ви убягва - визитките бяха показани както винаги в ПЪРВАТА вечер, това са 3 седмици, през които Дейна може да бъде предупредена да си мълчи или наплашена по някакъв начин.

Беше въпрос на време да стане този скандал, не е от онзи ден.

6. Дейна веднага пита Джино ''Are you in the house"? / в къщата ли си? / . Тя твърдеше, че "гледала малко" от предаването. Е от малкото и гледане, явно е наясно кой е вътре и кой не, и явно хич не е било малко гледането.

7. Още по-интересно - защо Джино НЕ ОТРЕЧЕ да е заплашвал Динко? Не му беше казано веднъж, не и 2 пъти, Динко го пита право в очите пред всичко и това НЕ БЕШЕ ОТРЕЧЕНО от Джино. Защо му е да е заплашван "с негови хора", ако нямат конфликт?

8. Динко спомена още едно момиче - Надя от София, ако не се лъжа сумата беше 6 хил. лв. Не чух да бъде отричано или коментирано въпросното момиче, защо ли се наблегна само на Бианкалана, която е чак в Америка, а не и на Надя, която е тук, в София?

9. Защо при публикуването на статията през 2016 г. във в-ник "България днес" и неговия електронен вариант - уебсайта му, Джино не отрече и не коментира нищо? Разликата е, че там е спомената друга сума - 20 хил. долара, но каквато и да е сумата, става въпрос за пари.

10. И за финал - Защо Динко е толкова уверен във всичко, което приказва, и го каза и във визитката си?

Прекалено е уверен , за да лъже, и да иска разговор. Може да е прост, но не е артист.

11. И още нещо - забележете негативното настроение от Коцето към Джино, което е без конфликт още от първия ден страни от него, гледа го странно, мислите ли,че не знае нещо, но не се обажда? Доста негативно се държи към него без причина, а Коцето не е такъв човек и се държи пекано с всички, освен ако няма причина (както с Луна).

 

Нещо много станаха точките. Аз съм на страната на Динко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С сигурност всичко, което Динко каза е истина, но Дейна сега отрича, защото е била предупредена за всичко. А може и всичко да е по сценарий, все пак всички сезони са така.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...