Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тоя боклук незапомнен Луна на к'ва се прави бе, заради Дебора и незнам си кой жанра какъв бил. НЕ П*ТКО МАЙНА, заради ТЕБЕ, САШКА ВАСЕВА и още 2-3 на жанра му се лепна името "лекия". Едната си навираше циците НАВСЯКЪДЕ, изнасилвали я дори извънземни, тая па Луна ли е слънце ли малко ли простотии изпя, не се ли съблича тоя боклук, тук-там ще ти дам не знам си какво , с една дума - отвсякъде щи' пусна.

 

Боклук мазен.

 

Не е издразнила здраво Людмила, не е..

 

Тя е по-обраничка леко тоя сезон, ама т'ва е началото. Сигурен съм, че ще изкара тая с плач от къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти гнусната лунатичка. На 5 пъти ми идваше да й шибна един. Предния път беше комична, но този път е просто тъжна с агресията и простотиите си. Разюздана дърта кобила!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истерична е и агресивна, осъзнава, че няколко месеца след формата отново ще потъне в забрава като предния път. Не всеки понася адекватно отминалата слава. Да не говорим какъв удар е било и загубата на милионите. Гадното е, че я държат за рейтинга, а тя е за медикаменти и хоспитализация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предния път спечели симпатии заради изцепките си, този път печели само и единствено негативи заради менталните си проблеми. Ако има участие, сигурно ще бъде уцелена с бутилка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поведението на Луна е ненормално...че Дебора се държа зле в началото - ок, но Луна прекали.......представете си, ако Глория или Ивана бяха вътре в такъв случай и Луна се изпълчи и Глория и изрече "Ако ти забия един шЪмар" :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да и го бие. Глория е доста нервна и пряма, за Райна да не говорим...

 

Тя и Людмила е такава, даже ме изненадва - мислих, че ще я разреве в някой ъгъл, странно ми е защо така обрана, при положение, че е устата и изобщо всеки я знае каква.

 

А т'ва ритането на топката, дето се беше качила там Людмила, егати унижението, като излезе заслужава Албена да я пребие като куче.

 

Луна си реве за бой вече, откачалка мръсна. Да и целували ръцете, да и носели не знам си какво в леглото, да я уважавали, тя се била жертвала. Кое жертва, ма, боклук, освен нервите на хората....

 

Ако бях вътре щях да и изкрива муцуната, ако ще да ме изключат.

 

Хората не могат да се нарадват на къщата от нея, някои са и за сефте, на други им се връщат спомени , тя от първата вечер.

 

И не разбрах Дебора за какво да се извинява? Че и паднали презрамките - че те какво бъркат Луна? А и Дебора нищо не и каза, докато Луна не се заяде, нищо, че бубата буквално лазеше пияна. Въобще не и е лошо пиянството - просто оная се заяде. "Нали носиш на бой" кай...

 

Дебора да не се прави на мила и добра, ами да и покаже кой на какво носи. Луна е първата жена , която бих пребил , ама с удоволствие. Това не е жена, това е откачен, нагъл боклук.

 

Жанра какъв бил, ми къв е ма - кога тя и компания пяха за гевреци, банани, кой откъде кого щял да оправи и т.н. и си развяваха ци.ците с ниско качество по Планета и 3-4 кабеларки, кога извънземни щяха да забременяват ония другия боклук Васева, кога и тя влезе да чисти имидж в предния сезон.

Кое ще чистиш ма, като кажа "Сашка Васева" никой не може да ми изброи поне 2 хита, тук-таме някой да се сетите за марките и левовете, но всички се сещат с отврат за циците и , които развяваше доста години, по-нагло и от Андреа и сегашните плеймейтки и силиконки.

 

Луна си е жива нещастница, тя уж президент щяла да става, е президента тъй ли ще рита, така ли ще обижда?

Какъв президент?!

 

Мислих, че ако видя на живо бих набил Джорджано, но не - всъщност искам да пребия Луна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще изгонят Луна или онази Пр-ката, а може и този Кирил...нещо скучен ми се вижда... а пък и не знам какво търси в къщата..с какво е популярен?? Да бяха поканили Здравко от Приморско или Пеньо.... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна няма никаква адекватна концепция този път. Ако миналия път беше интересна, сега е досадна и плаши. Можеше да обмисли друга тактика сега и да направи рязък завой спрямо преди. За съжаление при нея тия състояния не са никакви хладнокръвно предначертани провокации, а патология. Интересно ми е какви оправдания ще дава за поведението си, след като излезе. Тая жена не се надсмива и не пародира, тя откровено си вярва и живее в тотална заблуда. Жалко, защото я мислех за интелигентна и находчива, както и за висш манипулатор, който се опитва да предизвика другите да се излагат. Към днешна дата не й е останал никакъв адекватен ресурс от ходове и става само за подигравка. Просто е мръднала или е патология по рождение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна няма никаква адекватна концепция този път. Ако миналия път беше интересна, сега е досадна и плаши. Можеше да обмисли друга тактика сега и да направи рязък завой спрямо преди. За съжаление при нея тия състояния не са никакви хладнокръвно предначертани провокации, а патология. Интересно ми е какви оправдания ще дава за поведението си, след като излезе. Тая жена не се надсмива и не пародира, тя откровено си вярва и живее в тотална заблуда. Жалко, защото я мислех за интелигентна и находчива, както и за висш манипулатор, който се опитва да предизвика другите да се излагат. Към днешна дата не й е останал никакъв адекватен ресурс от ходове и става само за подигравка. Просто е мръднала или е патология по рождение.

 

Луна е замръзнала във времето и си живее с онова мислене, когато е била на върха през 1998 - 1999 година...и за бога защо лъже, като циганка, че е била първата самопродуцираща се изпълнителка, като тя е била първо в Милена Рекърдс, а след това в Ара - Аудио Видео и след това в Пайнер...и да била е на върха,но в кратък период, заедно с Румяна, Диана..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...