Jump to content


Online: Магда и Iordanis Agapitos - Да, да, да


Препоръчани коментари


продуцент: ПАЙНЕР ООД
музика: Iordanis Agapitos
аранжимент: Iordanis Agapitos
текст: Iordanis Agapitos и Дони Василева
режисьор, сценарист и оператор: Николай Скерлев
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда е имала къде, къде по-хубави песни, пък и дуети! Музиката е добра, текст нищо особено, нещо определено липсва. Иначе Магда изглежда доста добре и евала, че се е решила да снима клип. Вижда се, че има желание за работа, обаче ще си чакам самостоятелната песен, която подготвя, дано е нещо по-добро, че от 3 години няма кой знае колко силни песни, а има доста добра дискография!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пръдла ще си остане на "Спаси ме любов" още дълги години и друг хит няма да види не, ами и популярно парче дори.

Толкова па да нямаш усет , гати потреса, сходна ми е с Татяна - години мъка без резултат. Само, че тая има един хит там, а и някаква песен "тразитно минавам" или нещо подобно, абе да речем - един хит и един полухит, там за 10-15 години, докато Татяна май нито един няма. Някой казват, че "Биди фер" било хит, ма аз никога не съм знаел да е била.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пръдла ще си остане на "Спаси ме любов" още дълги години и друг хит няма да види не, ами и популярно парче дори.

Толкова па да нямаш усет , гати потреса, сходна ми е с Татяна - години мъка без резултат. Само, че тая има един хит там, а и някаква песен "тразитно минавам" или нещо подобно, абе да речем - един хит и един полухит, там за 10-15 години, докато Татяна май нито един няма. Някой казват, че "Биди фер" било хит, ма аз никога не съм знаел да е била.

Магда има и ”Нямам душа”, ”Море и суша”, ”Нали ти казах”, ”Хронична липса на любов”, ”Утре късно е”, ”Не си сама”. Просто от фирмата не са залагали толкова на нея, а в последните години свали нивото и не записва подходящите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда има и ”Нямам душа”, ”Море и суша”, ”Нали ти казах”, ”Хронична липса на любов”, ”Утре късно е”, ”Не си сама”. Просто от фирмата не са залагали толкова на нея, а в последните години свали нивото и не записва подходящите песни.

Не свали нивото, ми тя тия дето ги изброи, от които сама тоя "хронична липса" (на хитове, изобщо на популярна песен) ми е известна, останалото не го знам. Т'ва за сушата съм го чувал, но не знам да е било хит. На късмет е успяла да набара няколко песни там за цвят и мирис, но факта, че след онова време досега са твърде много годнини да не записва подходящи песни. Не, че не записва, просто има 2-3 на късмет, тя иначе усет и харизма няма, присъствие никакво, а тая последната и песен т'ва за гълтането ме утрпепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е хубава песента и гръкът е готин. Свикнали сте на еднаквите песни само.

 

There is emptiness between both Bulgarian/Greek lyrics. In my estimation nothing is related.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и парите толкова....

 

Т'ва е директно за канала на Diapason, дори Ерик направи по-слушаема песен и по-гледаем клип. Много ми е убита тая Магда. Убито противна, докато Татяна вече е дразнително противна, тя и не млъква. Тая поне е по-скромна по интервюта (веднъж на десетилетие, ако се е сетил там някой за нея).

 

Иначе бая джип кара. Евала на тъпкача. По едно време знам за Красьо Черния, сега не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...