Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия смаза, докато някой тук си мислеха, че ще пее пред празна зала. Приема на "Дай ми още", че дори и на "Гот ми е" е къде по голям от "Мачкам те, трия те, даже те забрвих".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса като пита коя песен искате да чуете и някои викат "Шушана" :D

 

Сега като гледам клипчетата не ми се вижда много екзалтирана публиката на никоя от песните. Освен на...Шушана, разбира се. Там наистина цялата зала пее. Само Анелия не съм чул още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса като пита коя песен искате да чуете и някои викат "Шушана" :D

 

Сега като гледам клипчетата не ми се вижда кой знае какъв прием на никоя от песните. Освен на...Шушана, разбира се. Там наистина цялата зала пее.

Явно трябва да изчакаме официалните клипове.

Аз гледах стрийм на ''Шушана'' със @Salvatore и чувахме жестоко пеене на ''Падне ли вечерта, с було от синка, в здрач. Пеят щурците, грее луна, а Шушана е сама.'' Другата част от песента в никакъв случай не звучеше толкова силно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно трябва да изчакаме официалните клипове.

Аз гледах стрийм на ''Шушана'' със @Salvatore и чувахме жестоко пеене на ''Падне ли вечерта, с було от синка, в здрач. Пеят щурците, грее луна, а Шушана е сама.'' Другата част от песента в никакъв случай не звучеше толкова силно.

 

Синкав здрач бе, пич. Каква е тая синка в здрач :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, особено в началото избухва яко.

В началото и на Роксана избухнаха.

 

Синкав здрач бе, пич. Каква е тая синка в здрач :3fdb8960598fa63e:

Копирах текста от textove.com :1000 (29): Не понасям ''Шушана''.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза ... кой ли сега е номер 1 - “залязващата” Преси , много се кефя на някои от форума как се пръскат от яд хахахахах!

 

 

Докажи твърдението си, фен на Пайнер. Ние такова нещо не видяхме. Всички бяха един дол дренки в този концерт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам Пресли ги е убила, тази жена много ме кефи как е отписвана и накрая вземе и пак започне нейната ера. Това е хората наистина да те обичат. Просто този жанр си има няколко имена - Преслава, Камелия, Азис, Деси Слава, Ивана, Константин, Анелия, от по-новите Галин и Фики, които си обича и в добро, в и зло или с хитове, и без. Харизма ли , какво е, не знам... Но когато имат и голям хит вече са недостижими. В този смисъл една Галена каквото и да прави не може да ги стигне по прием, Емилия и Глория колкото и да пеят пак... Просто избор на публиката и коментарите от темата пак ми го доказват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцената е невероятно скучна. То едно на ръка, че при липсата на Малина и Цецка няма кой да я напълни, но и Галена не предложи нищо мащабно. Видеостена и пироефекти с големината на бенгалски огън ... верно ли?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма скука като цяло.

90% бяха на плейбек. Първия час-час и малко само бозави изпълнители излизаха.

 

Лично на мен ми харесаха само Галена, Емилия и Мария.

Единствено Галена се беше постарала да има някакво ефектно сценично присъствие. И ако наистина е кацнала в България преди няколко часа, евала за организацията.

Константин беше толкова пиян, че едва гледаше.

Тони Стораро го мързеше да подхване песента с Емилия, та се наложи тя да го разпява. :1000 (29):

 

Нищо кой знае какво. Не съжалявайте, че не сте присъствали или че не са го излъчвали на живо.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му

59:25 - https://www.facebook.com/zvezdno.bgPlovdiv/...e=2&theater

 

Не се изтриваш

https://www.facebook.com/zvezdno.bgPlovdiv/...e=2&theater

 

Шушана в сторито на Малев

https://www.instagram.com/georgi_malev/

 

 

Голяма скука като цяло.

На клипчетата, които гледах, хората в секторите над пистата седяха на седалките през цялото време, дори на големите имена. Прави бяха на терена пред сцената. Така ли беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На клипчетата, които гледах, хората в секторите над пистата седяха на седалките през цялото време, дори на големите имена. Прави бяха на терена пред сцената. Така ли беше?

Не знам, не обърнах внимание горе какво е положението. Долу пред сцената наистина на последните изпълнители се бяха качили по столовете и се кефеха, което според мен е голяма селяния, ама... :1000 (29):

 

Забравих да спомена Преслава колко долно си изпроси бис-а. Направи се на луда, че си тръгва с една ехидна усмивчица и забави супер много крачката, та през това време хората вече взеха да я викат на бис. :1000 (10):

 

Мария >

 

Сори за портретния режим.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сефте Наркоманката да си изпроси нагло бис.

 

И кво стана, хитове митове, ама с най-бурен прием са Ментата и Милко с Шушана от на баба ми времето.

 

Пайнер да продават кокошарника за скрап просто след тоя концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал нито едно клипче все още, но разбирам, че е имало много плейбек. Тия простаци нормални ли са? Не стига, че едва пълнят концертите си и Варна и София им обърнаха гръб, ами искат да откажат и последните хора, които им отдават някакво уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал нито едно клипче все още, но разбирам, че е имало много плейбек. Тия простаци нормални ли са? Не стига, че едва пълнят концертите си и Варна и София им обърнаха гръб, ами искат да откажат и последните хора, които им отдават някакво уважение.

Не ти и трябва, честно казано, не че гледах сичко, ама накратко - нищо ново, плейбек, скука, Шушана, и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що си пуснах няколко клипчета и мога спокойно да си отдъхна, че Фатме я нямаше на концерта.Нищо ново не ни предлагат вече 10 години, никакво развитие, никакво разнообразие.А и с тоя плейбек удрят дъното. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що си пуснах няколко клипчета и мога спокойно да си отдъхна, че Фатме я нямаше на концерта.Нищо ново не ни предлагат вече 10 години, никакво развитие, никакво разнообразие.А и с тоя плейбек удрят дъното. :gun_bandana:

Добре че Фатме я нямаше наистина, та са успели да влезнат хора у залата ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...