Jump to content


Песни със съмнителна пропорционалност между гледания и лайкове


Препоръчани коментари

След като днес се засегна тази тема в скандалите, аз - СЕНУЖ, реших да направя тази тема, в която ще вписваме съмнително популярните чалга клипове:

Ето откритите от мен до момента:

 

ЕМИЛИЯ - СПЕЦИАЛНО ЗА ВСЯКА

9 милиона с 19К лайка

 

ДЖОРДАН - ЗЛАТОТО МИ

9,6 милиона с 16,7К лайка

 

ЕМАНУЕЛА - ПОЧТИ ПЕРФЕКТЕН

12,6 милиона с 26К лайка

 

ИЛИЯН - ГАДЖЕ ТРЕПАЧ

5,2 милиона с 9,3К лайка

 

БОРИС ДАЛИ - ЛАМЯТА

6,9 милиона с 9,7К лайка

 

РАЙНА - НАХАЛНО ХУБАВА

3,5 милиона с 5,3К лайка

АНЕЛИЯ И КРИСТАЛИ - МОЯТ МЪЖ

11 милиона с 25К лайка

 

ДЕСИСЛАВА - ОТНОВО СЕ РОДИХ

7,2 милиона с 15,7К лайка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си зле... Не винаги е нужно гледанията да отговарят на харесванията. Примерно Гадже-Трепач на много хора е противна, но в същото време си я пускат и не дават лайк...

 

Дано Бог да ти даде някакъв личен живот да правиш нещо, а не по цял ден да висиш тук и да се занимаваш с глупости...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си зле... Не винаги е нужно гледанията да отговарят на харесванията. Примерно Гадже-Трепач на много хора е противна, но в същото време си я пускат и не дават лайк...

 

Дано Бог да ти даде някакъв личен живот да правиш нещо, а не по цял ден да висиш тук и да се занимаваш с глупости...

Не знаех, че съществуват такива мазохисти - да си пускат нещо, което не им харесват. Така, нали знаеш личните заключения за мен в която от двете си дупки да си ги завреш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всички песни, които си изброил, прекараха много седмици в топ 50 по гледания, без никога да са сред топ позициите. Случайност? Не мисля. Единствената с топ позиции, е тази с най-много гледания - "Почти перфектен". Изглежда двете неща имат връзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ли има хора, които смятат, че изпълнителите си купуват гледания? 😐 Числата, които си изброил са напълно нормално, винаги съотношението е било толкова. А относно мазохизма - да, има такива. Наричат се хейтъри, само си пускат клипа за да сложат гаден коментар или да правят дислайкове. (Аз например често съм си пускал песни, които мразя и съм си мислел как изобщо хората го харесват, докато накрая не ми хареса и на мен лол)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От малоумни, по-малоумни теми.

 

Почти всички купуват гледания, лайкове, абонати в БГ.

Особено Пайнер.

Самото купуване допринася за популяризирането на песните и тяхната реализация.

След като се предлага такава практика и е успешна, не виждам защо да не се ползва.

Евтин пиар.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не лайквам нищо, само си ги гледам.

 

А , че купуват си е доказано и се знае отдавна.

 

В което смисъла е нула.

 

Виждаме ги по концертите със 100-200 човека, 10 певици с милиони гледания не могат и хиляда да съберат.

 

Да изляза и да си събуя гащите отвън повече народ ще събера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...