Jump to content



Online: Джена и Преслава - Тук жена му пази


Препоръчани коментари

Музиката много бие на румънско манеле..

 

Песента не е лоша, зарибява след 2-3 слушания, но не и нещо УАУ, каквото очакваш от тях двете в комплект. Липсата на хитове в чалгата е толкова жестока, че това парче със сигурност ще наложи.

 

Ще се учудя, ако бият рекорда на Моро му за гледания в първия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен лично ми напомня леко на "Пак ли" и "По моята кожа", които са на Кастрати.

Точно, затова и ми харесва. Не ми е "Уау", но пък така чалга не ме е зарибявала от "Моро му" насам, а дори и нея я броях към изключенията.

На мен пък клипът ми харесва, имайки предвид кои са певиците и каква е видеографията им. Изглеждат добре, няма кичозни визии и неадекватни тоалети, всичко е точно... като за тях двете. :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава изглежда невероятно във всички кадри, а същото мога да кажа и за Джена - определено цъфти след бременността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях виждал толкова положителни коментари за песен на Преслава от "Ако утре ме губиш". Дори тук обичайните й хейтъри тук са харесали песента, ще гърми много. За първи път от доста време хитът на лятото няма да е при Галена или Анелия според мен. Но тях и Галин ги мина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много противоречиви чувства остави в мен тая песен.С тия цигулки ли са, гъдулки ли са, прилича на хитовите парчета, които Оцко правеше за Джена преди няколко години, но пък бийта не съм го чувал в други песни.Същевременно гласа на Преслава е пресипнал, все едно е била на 7 участия едно след друго и на сутринта е отишла в студиото да записва.В припева си личи, че гласа на Преслава е минал обработка, докато при Джена всичко звучи много изчистено.

Поздравления, за това, че са решили да направят по-музикантско парче.Много голям напредък има във визийте на Джена - в последно време успяват да я направят все по-красива, но в тоя клип Преслава е светлинни години пред нея!Личи си, че са се постарали и смятам, че именно тяхната песен ще бъде хита на това лято, защото всички песни, които се появиха до сега, включително и The Boss, са по-слаби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста предубеден и скептичен бях като разбрах, че ще имат дует, но това бе положението..

Относно песента:

 

Изключително музикантски парче, обожавам подобни мелодии. Мислех, че ще е нещо тип "Не давам да си чужда" или поредната версия на "Пада звезда", съдейки по "Мачкай" на Алисия.

Една изключително красива и пееща Джена, определено паузата и майчинството си казаха думата.

 

Съдейки до моментния рейтинг може би ще стане хит. Радвам се на тази стилистика, няма нищо общо с дискотечния бийт, който всяка втора песен има в последните години.

 

Пресито просто тотално си е скапала гласа, хем че пее на плейбек постоянно и се предполага, че го пази за записи на нови парчета, но явно пази и това, с което разполага.

 

Много добър дует, но Джена изпъква отвсякъде.

:Vishenka_05:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много яка, но след втория куплет трябваше да има малко девиация, защото сега е супер протяжна и няма кулминция.

Джена много са я направили. На кадрите с Преслава прилича на учителката си - Глория. :1000 (29):

Иначе видеото е супер слабо, само черно-белите кадри стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста предубеден и скептичен бях като разбрах, че ще имат дует, но това бе положението..

Относно песента:

 

Изключително музикантски парче, обожавам подобни мелодии. Мислех, че ще е нещо тип "Не давам да си чужда" или поредната версия на "Пада звезда", съдейки по "Мачкай" на Алисия.

Една изключително красива и пееща Джена, определено паузата и майчинството си казаха думата.

 

Съдейки до моментния рейтинг може би ще стане хит. Радвам се на тази стилистика, няма нищо общо с дискотечния бийт, който всяка втора песен има в последните години.

 

Пресито просто тотално си е скапала гласа, хем че пее на плейбек постоянно и се предполага, че го пази за записи на нови парчета, но явно пази и това, с което разполага.

 

Много добър дует, но Джена изпъква отвсякъде.

:Vishenka_05:

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой наскоро питаше какво е 'харизма', това е Преслава. Колкото и да ми е анти в някои отношения, не мога да си кривя душата. Песента ме кефи, ще е хит.

И аз щях да напиша същото. Джена и запечената ѝ физиономия изчезват веднага до Преслава.

 

Песента не е кой знае какво, но има някакъв ритъм. Става за слушане. Огромен хит не вярвам да стане. Текстът не е добре подбран. Поне да римуваха чук с тук. И като във всеки дует Преслава се чува повече от партньорката, когато пеят заедно :3fdb8960598fa63e:

 

В първите си визии са много кичозни и демоде и двете. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката много бие на румънско манеле..

 

Песента не е лоша, зарибява след 2-3 слушания, но не и нещо УАУ, каквото очакваш от тях двете в комплект. Липсата на хитове в чалгата е толкова жестока, че това парче със сигурност ще наложи.

 

Ще се учудя, ако бият рекорда на Моро му за гледания в първия ден.

Вече Мина Босът - Над 329К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално надминаха очакванията ми!Много готина мелодия,напомня на предишните на Джена,а тя и Преслава са уникално красивии!Аз лично нищо лошо не чувам в гласа на Преслава.Уникално си пасват гласовете им особено последния припев е меко казано брутален.Клипа е мноого готин и добре изпипан.Кой беше режисьора?

П.с.Преси на последния черно-бял кадър е повече от прекрасна.Евала на тази жена.Докато на други им "пришиват" лицата при хирурзи тя си хубавее все повече и изглежда светлинни години по-добре от тях. :3fdb8960598fa63e: Джена отново ме изуми с красотата си след раждането и експериментите с косата.2014 ми беше досадна еднаквата й прическа.

Да,истина не е слух-Преси и Джена мачкат всички в Пайнера :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално надминаха очакванията ми!Много готина мелодия,напомня на предишните на Джена,а тя и Преслава са уникално красивии!Аз лично нищо лошо не чувам в гласа на Преслава.Уникално си пасват гласовете им особено последния припев е меко казано брутален.Клипа е мноого готин и добре изпипан.Кой беше режисьора?

П.с.Преси на последния черно-бял кадър е повече от прекрасна.Евала на тази жена.Докато на други им "пришиват" лицата при хирурзи тя си хубавее все повече и изглежда светлинни години по-добре от тях. :3fdb8960598fa63e: Джена отново ме изуми с красотата си след раждането и експериментите с косата.2014 ми беше досадна еднаквата й прическа.

Да,истина не е слух-Преси и Джена мачкат всички в Пайнера :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Реж. Георги Марков.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са красиви, Преслава е брутална направо, първата й визия е толкова секси, в лице да не говорим. Джена също, тя вече никога не е изглеждала по-добре. Накрая вече оставаш без думи на чернобялата Преси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогнозата ми явно ще се сбъдне - над 350 000 гледания за 24 часа, ще видим колко точно. Интересното е, че като лайкове май няма да може да мине "The Boss". Тя имаше 11 800 пръста нагоре, Джена и Преса засега са на 10 130.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогнозата ми явно ще се сбъдне - над 350 000 гледания за 24 часа, ще видим колко точно. Интересното е, че като лайкове май няма да може да мине "The Boss". Тя имаше 11 800 пръста нагоре, Джена и Преса засега са на 10 130.

 

Кому е нужно подобно сравнение ?

The Boss е коренно различно от това парче и като стил, визия, цялостна идея. Не разбрахте ли, че подобни сравнения по-скоро вредят, отколкото да помагат.

А и тази песен е дуетна, безумно е да има някакво сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кому е нужно подобно сравнение ?

The Boss е коренно различно от това парче и като стил, визия, цялостна идея. Не разбрахте ли, че подобни сравнения по-скоро вредят, отколкото да помагат.

А и тази песен е дуетна, безумно е да има някакво сравнение.

Това са Преслава и Галена - тук няма нищо безумно. Дори едната да пусне хаус парче, а другата фолклорно, те ще бъдат сравнявани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам секс ли е, алкохол ли е, наркотици ли са, не съм вярвал, че ще го кажа, но Преслава наистина е супер секси, не знам харизма ли е, :)лък, обаче е брутална. Джена ми е в сянка, и като визия, и като глас.

 

Нямах очаквания и може би именно заради това ми харесва адски много парчето. Мазна циганийка така, аваш-аваш. Текстът е доста интересен и различен, за вратата, пироните, сърди се на вашите.

 

Дано има успех парчето! Амин!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красиви са в клипа. Песента е в Джена стил, не е лоша, но и не впечатлява. Клипът е банален. Черно-белите кадри в края са готини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...