Jump to content



Online: Кристали и Анелия - На Маями


Препоръчани коментари

Песен на Кристали не ме е кефила така от колаборациите им с Мария - "Виждам те" и "Телефони"! Това е 10 000 пъти по-добро от "Моят мъж" и като песен и като видео! Мисля, че ще е един от най-големите хитове това лято... Просто е страшно парчето!!!! Това е била песента за която първо са поканили Теди Александрова, но смятам, че точно тя и Анелия са най-подходящи за това парче. По-добра е и от дуета й с гърка, определено яко ще я слушам и видеото е най-доброто за мен което съм гледал тази година след "Боса" на Галена разбира се. Не очаквах много от тази песен, но се оказа една от най-добрите за лятото и определено най-якия кючек за годината! :1000 (33):

Че то лятото мина, бе, душа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Че то лятото мина, бе, душа.

Има време. До началото на Септември, но една песен може да развие потенциала си, ако е пусната до към края на този месец, за това ще видим. Аз такива очаквания имам от нея, ще разберем.

Пример: "Не ме заслужаваш" излезе на 5.08 миналата година и беше един от най-големите хитове И за лятото, освен за годината. :1000 (30):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има време. До началото на Септември, но една песен може да развие потенциала си, ако е пусната до към края на този месец, за това ще видим. Аз такива очаквания имам от нея, ще разберем.

Пример: "Не ме заслужаваш" излезе на 5.08 миналата година и беше един от най-големите хитове И за лятото, освен за годината. :1000 (30):

Не знам как може да толерираш и харесваш подобна форма на безвкусица като евтино и циганско видео. Люси мигом да си скъса димпломата, ако изобщо има такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам кючеците на Адриана и Джамайката пред това...

На Адриана са много по-оригинални, има собствен стил тя. Това е тюрлю гювеч!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Адриана са много по-оригинални, има собствен стил тя. Това е тюрлю гювеч!

Абсолютно, тази песен не става за,един качествен сюнет дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия абсолютно се циганизира и избяга от себе си. Ако иска, може и да направи дуетен албум с Кристали. Сигурно с турското посолство и ДПС са се договорили пак. Следващия път може да не снима в Турция турското знаме, а направо тук да включи Доган и Местан в клип в някоя джамия.

Майтапът настрана... но това е дъното за изпълнител, който преди години пееше "Не знаеш", "Не поглеждай назад", "Бавно умирах".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия абсолютно се циганизира и избяга от себе си. Ако иска, може и да направи дуетен албум с Кристали. Сигурно с турското посолство и ДПС са се договорили пак. Следващия път може да не снима в Турция турското знаме, а направо тук да включи Доган и Местан в клип в някоя джамия.

Майтапът настрана... но това е дъното за изпълнител, който преди години пееше "Не знаеш", "Не поглеждай назад", "Бавно умирах".

+10000000000

 

Тотална е деградацията при Ана - дори попаджиите я уважаваха едно време, а сега обира маанета отказани от Теда Александрова. :helpsmilie: Досадна с бълването си, циганизирана, потурчена. Жал ми е за феновете й, които я харесват още от началото - по-добре да се беше отказала като Гера, отколкото да кара старите й почитатели да се срамуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно излишно - нито има ритъм, нито нищо. Анелия за пореден път тази година се излага. Браво на Александрова, че е отказала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Тая накитената е много смешна.

 

Много е нелепа Ричи, внуци има, а тръгнала на Гери-Никол да се прави. Мъжа й е цигански бос, основен спонсор на Софка, иначе спонсорира и Бонка, Роксана и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...