Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

От 5.07.2019 г. от 1:12, ceco каза:

И сега остава да подхване Shawn и ще е върха ситуацията :D:D:D 

Май точно това се опитват да разиграят за реклама на сингъла, все пак Шон няма номер 1 в Билборд, само с песен няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът хареса Малума. Вика видял го по ТВ и вика той готин бил, един с татуси ти затова искаш да ходиш. Викам не. 

И как може 200 долара Meet & Greet на Малума да е?

Тука безплатно се снимаме, а с чуждите изпълнители толкова пари за снимка и да си поговориш с него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , zai4eto82 каза:

Шефът хареса Малума. Вика видял го по ТВ и вика той готин бил, един с татуси ти затова искаш да ходиш. Викам не. 

И как може 200 долара Meet & Greet на Малума да е?

Тука безплатно се снимаме, а с чуждите изпълнители толкова пари за снимка и да си поговориш с него. 

Ти с какъв билет си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза, толкова го нареждах, а накрая ще ходя на негов концерт. Понякога се учудвам от себе си:

Ама все пак е толкова актуален в момента, че ако сега не отида, може повече никога да не дойде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

19/07/2019 - AN ALBUM PRODUCED BY BEYONCE 

"This is sonic cinema," said Beyoncé. "This is a new experience of storytelling. I wanted to do more than find a collection of songs that were inspired by the film. It is a mixture of genres and collaboration that isn't one sound. It is influenced by everything from R&B, pop, hip hop and Afro Beat."

"I wanted to put everyone on their own journey to link the storyline," she continued. "Each song was written to reflect the film's storytelling that gives the listener a chance to imagine their own imagery, while listening to a new contemporary interpretation. It was important that the music was not only performed by the most interesting and talented artists but also produced by the best African producers. Authenticity and heart were important to me."

The Lion King: The Gift, with new recordings by Beyoncé, features a beautiful, multi-genre symphony, steeped in African influences from various corners of the Continent, with unexpected collaborations, pulsating rhythms and crisp production that celebrate the African diaspora. This love letter to Africa highlights the setting of the film, rooted in African culture and wondrous narratives. Track list and featured artists on The Lion King: The Gift are forthcoming."

 

пс. Грамита, Оскари, Златни глобуси... вече всички награди са букирани за кралицата!!! :P

 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

Страхотна е! Кой я плюе? Луди ли са?

Масово мненията в поп форумите са от типа: "Страхотни вокали, но песента е скучна и не бих си я пуснал/а пак" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Масово мненията в поп форумите са от типа: "Страхотни вокали, но песента е скучна и не бих си я пуснал/а пак" .

На мен вече ми е любима. Нямам търпение за филмчето! 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малума уби, няма такава енергия и харизма. Чудесен концерт, лошото е, че започна с 40 минути по-късно (от вече обявеното закъснение от час) и плейлистът беше орязан, та не изпя любимата ми Sin Contrato, нито Medellin.

Дано започнат да идват все повече актуални и популярни изпълнители в България

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Blueberry каза:

Малума уби, няма такава енергия и харизма. Чудесен концерт, лошото е, че започна с 40 минути по-късно (от вече обявеното закъснение от час) и плейлистът беше орязан, та не изпя любимата ми Sin Contrato, нито Medellin.

Дано започнат да идват все повече актуални и популярни изпълнители в България

Ти си луда. Толкова скучен концерт. Регетона не е за концерти, убедих се. Много скучна музика е в залата, няма никаква емоция. Венте пака толкова зле беше, като имам време ще напиша подробно какво беше. Чакаме Рики да покаже какво е наистина музика и концерт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Ти си луда. Толкова скучен концерт. Регетона не е за концерти, убедих се. Много скучна музика е в залата, няма никаква емоция. Венте пака толкова зле беше, като имам време ще напиша подробно какво беше. Чакаме Рики да покаже какво е наистина музика и концерт. 

Там, където бях аз, беше истинско парти и всички пееха заедно с Малума, той даже не можеше да повярва. 

Но се издразних, че заради закъснението си, не изпя всички песни. В София пя 16, в Киев е пял 23. Пропуснал е Sin Contrato, El Perdedor, Que mas pues, Me llamas, Bella, La luz, Medellin. За болднатите много ме е яд.

Иначе публиката изпадна в най-голяма истерия на Hola senorita, X и Felices los cuatro. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Там, където бях аз, беше истинско парти и всички пееха заедно с Малума, той даже не можеше да повярва. 

Но се издразних, че заради закъснението си, не изпя всички песни. В София пя 16, в Киев е пял 23. Пропуснал е Sin Contrato, El Perdedor, Que mas pues, Me llamas, Bella, La luz, Medellin. За болднатите много ме е яд.

Иначе публиката изпадна в най-голяма истерия на Hola senorita, X и Felices los cuatro. 

Както и да е, залата не се напълни и концерт с регетон е тъпо. Поне знам вече какво представлява на живо Малума и не ме впечатли толкова. Освен ефектите, огньовете, фенките, които изкара на сцената, нашия флаг, друго не ме впечатли, скучен е и това е. Регетон изпълнител ли е , не го хвали. Едно и също, едно и също, един ритъм. За слушане става за вкъщи както казах, някъде на плажа, не и за голяма зала, не върви. Регетонът не е музика, да започне да прави песни с музика, а не едно и също. Sin Contrato не я изпя дето толкова я харесвам. Но няма емоция в неговия концерт и песни. Може да го въртят у нас, но не става- милиарди гледания и за какво- като не е нищо особено. Да не забравяме отстрани публиката как стоеше само, отзад секторът празен. Очаквах да се напълни докато започне концерта, но не. Много хора бяха изненадани, че не напълни залата. Усещаше се как и езикът беше бариера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...