Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слава Богу Преслава няма намерение да работи с въпросният "композитор".

Не може да сме сигурни. Аз Гергана си мисля, че няма да пожелае да работи повече с него, но за Преслава..... Що пък не? Няма да е лошо да й направи някоя песничка. Но ще очакваме и от Емануела - задължително. От сто години е нямала песен от него, а точно най-големите нейни хитове са негови. За нея ще се постарае със сигурност.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смит, ти бил ли си втора цигулка? :3fdb8960598fa63e:

 

О, аз не деля никого. Обикновено конкуренцията я задушавам в чувал и я хвърлям в реката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Коцето с втори дует или feat. Сега видях и Коцето до същата кола снима в инстаграма на Цецо Андреев.

Преси и Джени

Емилия и Тони

Емануела и Коце

Джулия и Коце

 

Много колаборации се задават май...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси и Джени

Емилия и Тони

Емануела и Коце

Джулия и Коце

 

Много колаборации се задават май...

От които коя от коя ще бъдат по-изтъркани и ще изветреят за месец, гаранция ... :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен супер много ме кефеше! :3fdb8960598fa63e:

И мен така, позабави клипа, но версията от промоцията я въртяха доста. За това пък сега клипа се върти по Фен, жалко че го няма в такова качество :/

О, аз не деля никого. Обикновено конкуренцията я задушавам в чувал и я хвърлям в реката...

 

Май пращаш преди това истерични смс-и като Емануела, че ще и отива повече без коса, и че ще помогнеш за това 3fdb8960598fa63e.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Младежите почват да правят секс на 14-15, а в България всеки, който има навършени 14 години може да прави секс законно.

 

Когато навършиш 14 от малолетен ставаш непълнолетен. И си такъв до 18. Официално не става и се лежи в затвор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато навършиш 14 от малолетен ставаш непълнолетен. И си такъв до 18. Официално не става и се лежи в затвор.

 

Специално съм чел българското законодателство по този повод. Всички лица, навършили 14 години имат право да правят секс ПО СОБСТВЕНО СЪГЛАСИЕ И ЖЕЛАНИЕ. Има го в нета закона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От които коя от коя ще бъдат по-изтъркани и ще изветреят за месец, гаранция ... :mf_surrender:

Гаранция, че на Преси и Султанката ще е най-зле. С тея диети Преси все оцелва късата клечка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално съм чел българското законодателство по този повод. Всички лица, навършили 14 години имат право да правят секс ПО СОБСТВЕНО СЪГЛАСИЕ И ЖЕЛАНИЕ. Има го в нета закона.

Перверзник :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен така, позабави клипа, но версията от промоцията я въртяха доста. За това пък сега клипа се върти по Фен, жалко че го няма в такова качество :/

Май пращаш преди това истерични смс-и като Емануела, че ще и отива повече без коса, и че ще помогнеш за това 3fdb8960598fa63e.gif

О, аз не съм по Смс-ите и не оставям такъв тип доказателства. Ако един ден въпросната персона се събуди без глава, а мъжа без топки... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия тази година:

 

- Unutamam

- За патрона(Ваня)

- Не Лъжи жена(Софи и Гринго)

- За мене край си(Джулия)

- Кажи ми(Кристодолулул.. :1000 (29): )

- Искам любов(Тони Стораро)

- Leila pala tute(Устата)

- Не деля(Лазар)

- На Маями(Кристали)

 

в 2/3 участва и в клиповете...баси

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...