Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Понякога излишно се обаждаш. Ето и леля ти Исмигюл да ти го изпее!

Тази песен и клип на Есил са бози. Андреа не е толкова бездарна, щом направи такава зашеметявяща кариера, виж Симона може да си мечтае за хитовете, клиповете и феновете на Анда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази песен и клип на Есил са бози. Андреа не е толкова бездарна, щом направи такава зашеметявяща кариера, виж Симона може да си мечтае за хитовете, клиповете и феновете на Анда.

Ти си луд...

Тази песен е много далеч от "боза"

Песента е много яка и видеото е супер ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 4-5 години точно "Излишен" е най-яката песен на Есил! Много кефи! Боза.... друг път, много си е яка даже.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай боже всеки да изглежда така на 5тия месец след 2рото раждане на избирателни снимчици :3fdb8960598fa63e: Пращам статии,защото не мога да качвам снимки от телефона,а и в тях има достатъчно снимков материал.

Добре, ето ти клипче. След снимката, дай надясно.

https://www.instagram.com/p/BVXYEpVjK2l/

Много ясно, че всеки има кофти снимки. Смешно е обаче да се твърди, че някой и дебел на база няколко снимки от дискотеки. А десетки клипово има от участия, дори от първото в Мегами, на които си личат в колко добри форма е за това кратко време.При все, че онзи ден я видях и краката си й по-слаби от моите, а аз съм 48 кг.. За какво изобщо говорим? Кусури там няма как да намериш!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям праз , че имала участия.

И Джорджано имаше. Всяко чудо за три дни.

 

Сега ще има 2 - 3 популярни песни, един скандал и до там.

 

Абе, тия дни не спирам да слушам "Лято,слънце,море" на Нелина...

Актуална е за лятната жега в момента, а и тя си е 2016 - не е нещо старо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 4-5 години точно "Излишен" е най-яката песен на Есил! Много кефи! Боза.... друг път, много си е яка даже.

Този коментар ми е много стил Зайка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 14 има ли право да влиза в дискотека, камо ли да върти участия и да ѝ плащат?

Аз на 12 ходих в дискотека и никой нищо не ми каза...Бях с придружител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този коментар ми е много стил Зайка!

Този коментар е по тема поп-фолк, а не мнения на потребител или пък раздела "чат тема"! Нали? А и аз поне не се сещам за по-добра песен на Есил от "Забавляваш ме" насам (става дума за Излишен). Точно пък нея определи като "боза". Дано само и ти не обичаш боза, защото ако пиеш - жалко за определението. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер и Оцко отново работят заедно. :whistling:

Което е добре. Искам нещо ново от Преслава и толкова да ми харесва, поне наполовина колкото "Режим неприлична"!!! :Vishenka_05:

Освен Елена Велевска, кой ще работи с него?

Да се надяваме Емануела, Кали беше споменала преди близо 2 години, че има песен от него.... Ето, сега има възможност да представи нещо по негова музика. Според мен и обичайните изпълнители, които до сега са си работили като Татяна, Емилия, Галена (все пак разнообразява), Юнона, навярно Галин, Фики, Коцето и Борис Дали. Доста желаещи ще има, но да видим какви песни ще прави, че след "Все ми е тая" не се сещам за нещо много, много добро от него. Все пак дано направи яки неща!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко ще им дава леко преработени готови песни като тези в Хит Микс Мюзик и ще дръпне жанра още по-надолу.

Че по-зле може ли да стане ?

Пашев също продава по 20 пъти една и съща песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...