Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не си ме разбрал. Казвам, че бройката абонати доказват,че гледанията на ексАзия са реални.

И за многото гледания, които Кама направи, има твърде малко събскрайбъри.

Атанас Колев също пусна песен и с нея сам може да видиш колко абонати има с една песен в канала си.

 

Пък за набиращи популярност не е важно от какъв канал си си пуснал песента. Стига да отговаря на общите условия на Ютуб.

 

Нека направи 3 млн песента на Кама. Тъкмо Камелотите дето най-много църкат срещу гледанията ще трябва да си плюят на думите.

И все пак - докато не видя - не вярвам.

Не, просто тоя път ти затвори устата. Какви ли не прогнози и провали и предвеща а тя ти го наби читвъртит. Сега ще ти слушаме тъпите оправдания и ще ти гледаме злобата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Шефът на Галена в никакъв случай не е провал. Говорите глупости. За 8 дни има 1,6 млн. гледания, т.е. средно по 200к/ден. Верно е, че сега е паднала на между 140-160 хиляди на ден, което не мисля, че е малко. И на 100 да падне в следващите дни до края на първия месец ще гони 4 млн. И няма да ми омръзне да повтарям, че дори да не направи 10-15 млн., с този проект Галена тотално затвърди лидерската си позиция.

 

Но и за мен Туроваве е най-яката песен и най-големият хит това лято. Мачкай, Дженовева! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът на Галена в никакъв случай не е провал. Говорите глупости. За 8 дни има 1,6 млн. гледания, т.е. средно по 200к/ден. Верно е, че сега е паднала на между 140-160 хиляди на ден, което не мисля, че е малко. И на 100 да падне в следващите дни до края на първия месец ще гони 4 млн. И няма да ми омръзне да повтарям, че дори да не направи 10-15 млн., с този проект Галена тотално затвърди лидерската си позиция.

 

Скачай във водата, докато е време. Корабът "Пришотото лице" потъвааааа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми като е будала и не направи една мазна чалгия няма да е с хита на лятото. Май и следващата й няма да е баш поп фолк.

 

Ами така правят лидерките - експериментират. И не би трябвало да ги съдим, а напротив. Иначе е ясно, че всички искаме от нея типична чалга. Според мен пък следващата ще е точно такава. Изненадите от Галена тая година тепърва предстоят, убеден съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия на Деса явно не са свикнали, с новите реалности в чалгата от последните дни и си цъкат нейните стари неща, все едно времето е спряло.

 

Алооооо, цък, цък, това е днес хита.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия на Деса явно не са свикнали, с новите реалности в чалгата от последните дни и си цъкат нейните стари неща, все едно времето е спряло.

 

Алооооо, цък, цък, това е днес хита.... :ad:

 

 

 

Ками смачка туловището. Коментирай и празнувай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ками смачка туловището. Коментирай и празнувай!

 

Гледам мачове и не ми се занимава по принцип, щото виждам, че хората си слушат музика и убиват време. Ама "десовите" не са като другите хора....

Link to comment
Сподели в други сайтове

It's official: Камелия възкръсна! Предвиждам много успехи оттук нататък.

 

Да прави яки хитове. По интервюта честно казано ми е досадна. Днес не можех да я слушам в "На кафе". Умува-умува... Всяка седмица от неделя вечерта до вторник сутринта не хапвала нищо - само на вода. Тя затова преди да си ъпгрейдне фейса мязаше на скумрия в лицето. Сега е топ, няма спор. Да живее напредъка в естетичната хирургия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия на Деса явно не са свикнали, с новите реалности в чалгата от последните дни и си цъкат нейните стари неща, все едно времето е спряло.

 

Алооооо, цък, цък, това е днес хита.... :ad:

 

 

70% се скриха в дупките си и не смеят да си подадат носа на вън

:1000 (29):

В депресия са

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам мачове и не ми се занимава по принцип, щото виждам, че хората си слушат музика и убиват време. Ама "десовите" не са като другите хора....

 

Камелия прави по 5 лайка на минута в тубата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ба'си.. Камелотите задръстиха темата с тяхната забравена зъбла, а новата песен е тип „Неудобни въпроси” с тази разлика,че Галена има хит с Гъмзата, а Кама драпа ли драпа..както и със Силиконово мече изкараха я за ултра хит, а след седмица се забрави претоплената манджа тип Хабиби 2 :3fdb8960598fa63e:

 

Ей, тази Деса ви бръкна яка по дупарките,а е в топ 3 заедно с Галена и Преслава..хитра лисица :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия прави по 5 лайка на минута в тубата!

 

Значи тези неща със статистиките, са ми далечни и много не се вълнувам от тях. Аз знам кога е направила хит и кога не и без статистики. Други работи са интересни това лято, в сравнение с миналото, когато покрай "Минута живот" разбрах, че клипа тогава е бил докладван над 50 пъти за седмица, като такъв с неподходящо съдържание. Повече от половината, са идвали от посредници, с които работят Пайнер. Сега, дали са от фирмата или от посредници на самите чалгарки, които работят на знаете кой фронт за тях е съвсем отделен въпрос. Ефектът обаче, доколкото разбрах тогава е бил, че дори да се плати за реклама, при многократно доладване платеното се прецаква. В общи линии това е системата от миналата година и странното сега е, че такова нещо няма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше в топ 3 за миналата година. Сега, след като е бременна, ще излезе от играта за бая време (понеже, като я знаем, ще й трябва поне половин година да отслабне, след като роди).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше в топ 3 за миналата година. Сега, след като е бременна, ще излезе от играта за бая време (понеже, като я знаем, ще й трябва поне половин година да отслабне, след като роди).

Поне дано за есента да е подготвила някаква балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава летните парчета не й се получават според мен. Първото лято в Пайнер беше тотал щета - онази индийска песен с кетчупа и горчицата. :mf_surrender: Миналото лято не беше зле с "Отново се родих", но много се сливаше с масата звученето на самата песен. Тази година отново не се получи.

Камелия тоя път е улучила точното звучене - различно, зарибяващо, заразяващо.

 

Джена, Азис и Камелия са това лято според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ба'си.. Камелотите задръстиха темата с тяхната забравена зъбла, а новата песен е тип „Неудобни въпроси” с тази разлика,че Галена има хит с Гъмзата, а Кама драпа ли драпа..както и със Силиконово мече изкараха я за ултра хит, а след седмица се забрави претоплената манджа тип Хабиби 2 :3fdb8960598fa63e:

 

Ей, тази Деса ви бръкна яка по дупарките,а е в топ 3 заедно с Галена и Преслава..хитра лисица :3fdb8960598fa63e:

Почти всяка песен след 3-4 седмици се забравя вече. Дори и на Десислава секна. Иначе във форума винаги се е преувеличавало, просто концентрацията на фенове е по-голяма спрямо общия брой на форумците и така става с 5-6 изпълнители винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...