Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И да има - какво от това? Всяка втора певица вече пуска реклама включително и топ имената. Ако песента не е яка - нищо няма да стане. Пример: Фуклата

 

Това казах и аз, че ако не стане viral ще секне. Така, че тези 100к нищо не значат в момента. Освен, че за първи път е в набиращи популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гледанията на Азис хич не са фалшиви. За по-малко от месец събра над 35к абонати (даже май имаше под 5к общо преди Мотел). Кама за 2 години още не е събрала 10к.

 

60% от гледанията на Азис идват от чужбина. Някои от държавите са с по 70-100 млн. население. Камелия е известна само в България. Сравнението не е уместно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това казах и аз, че ако не стане viral ще секне. Така, че тези 100к нищо не значат в момента. Освен, че за първи път е в набиращи популярност.

 

Напротив - значат. Камелия никога не е имала такъв дебют, камо ли такъв ден, дори когато рекламираше "Минута живот" на първа страница в youtube. Интересът е показателен. Тази песен ще направи минимум 3 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо: Кога "Дразни ме" ще започне да се появява отстрани? На мен още не ми излиза.

YT има доста строги правила относно миниатюрите вече и може затова и да не се показва, дано греша, но ако не, то гледанията ще се сринат до два-три дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

YT има доста строги правила относно миниатюрите вече и може затова и да не се показва, дано греша, но ако не, то гледанията ще се сринат до два-три дни.

 

Ма аз не знам кво става, на мен нито един път не ми е излезнала, Сашо казва, че му излиза.... ходи разбери...

 

Но явно май на някои хора излиза, иначе не виждам как Камелия ще направи над 100 хилки за денонощие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Всичките нощи ще ти съсипе" :Vishenka_05:

 

Ще ти блести, ще те гори :Vishenka_05:

 

Жаден съм за хит от Преси! Как ще коментираш слуховете, че клипа ще бъде заснет извън България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти блести, ще те гори :Vishenka_05:

 

Жаден съм за хит от Преси! Как ще коментираш слуховете, че клипа ще бъде заснет извън България?

И извън България да е, не е гаранция за качество - пр.: "Хайде, откажи ме" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли наслади на огромното количество пясък?

Не, но мигом получих оргазъм от арабското разпяване на П. в началото! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

60% от гледанията на Азис идват от чужбина. Някои от държавите са с по 70-100 млн. население. Камелия е известна само в България. Сравнението не е уместно.

 

Не си ме разбрал. Казвам, че бройката абонати доказват,че гледанията на ексАзия са реални.

И за многото гледания, които Кама направи, има твърде малко събскрайбъри.

Атанас Колев също пусна песен и с нея сам може да видиш колко абонати има с една песен в канала си.

 

Пък за набиращи популярност не е важно от какъв канал си си пуснал песента. Стига да отговаря на общите условия на Ютуб.

 

Нека направи 3 млн песента на Кама. Тъкмо Камелотите дето най-много църкат срещу гледанията ще трябва да си плюят на думите.

И все пак - докато не видя - не вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за многото гледания, които Кама направи, има твърде малко събскрайбъри.

 

Тогава как обясняваш факта, че Гери-Никол правеше 200-300К на ден с I'm The Queen миналото лято, когато каналът й едва прохождаше и в началото имаше 2-3К абоната? Или тя е извън всякаква youtube логика, защото е феномен? Не се заяждам, просто ми е интересно. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, Камелия ще направи повече гледания през втория ден отколкото през първия. Камастра Владимирова Вескова-Чипровска Мастийска. Мачкаййййй

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава как обясняваш факта, че Гери-Никол правеше 200-300К на ден с I'm The Queen миналото лято, когато каналът й едва прохождаше и в началото имаше 2-3К абоната? Или тя е извън всякаква youtube логика, защото е феномен? Не се заяждам, просто ми е интересно. ;)

 

Ти обаче четеш избирателно.

 

Написах, че бройката гледания не зависи от абонатите, но пък има примери за изпълнители, които заедно с многото гледания, трупат и абонати.

Интересно ми е поведението на хората - при Кама не се абонират, което значи, че просто са гледали видеата от любопитство. При Гери-Никол не е нездраво любопитство. При нея си е фенство. Децата я следят и харесват.

 

Гери-Никол е топ. Видя ли, че като пусна песента си за 1 месец вече имаше 30-40к абонати? Същото е с Азис, дори и с Атанас Колев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и в България навлезе модата с dance видеа, Преси камера няма да погледне никогиш вече!

В България винаги са се правили такива видеа, но те се правят от други изпълнители, които са аристи в пълния смисъл, а не пеещи позьорки, завършили в Широка Лъка. Люси последните години се беше изчерпал тотално в чалгата.

Вижте сега колко яки клипове прави за поп изпълнителите. Те просто са друга бира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има 60,000 споделяния и към 23К лайка , какъв провал ви гони ? Просто не е тотален хит като предишните й..

 

Галена няма как да стигне уж западналата Джена и задника да си съдере. Срам и позор за лидерката да не може да надвие ДЖОНАтан в борбата за хит на лятото. Язък за 200-те хиляди евро парцали, дето е сменила за клипа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена няма как да стигне уж западналата Джена и задника да си съдере. Срам и позор за лидерката да не може да надвие ДЖОНАтан в борбата за хит на лятото. Язък за 200-те хиляди евро парцали, дето е сменила за клипа. :3fdb8960598fa63e:

Еми като е будала и не направи една мазна чалгия няма да е с хита на лятото. Май и следващата й няма да е баш поп фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...