Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Брутална! Много е яка цялата фотосесия. Силно се надявам да разбие с пореден хит! #TheBo$$

Да се изложи дано! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням укривала участия и Митьо я изгонил

 

Митьо никого не гони. Всички които напускат е, защото в един момент не им изнасят условията във фирмата. Единствената, която е била неофициално принудена да напусне е Деса, защото се шибаше с Пайнера за кариера и жена му разбра. При другите мотивите, са преди всичко професионални. Само при Деса бяха и лични.

 

Наистина ли ви харесва тази зелена простотия от Галена, напудрена с къса руса коса и шарени дрешки? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики да не се отказа от музикалната си кариера?

Отдавна няма песен (хит), не дава интервюта, намаляха участията...

 

Понаправиха пари с Галин и вече не ламтят като побеснели за участия. Освен това хонорарите им станаха прекалено високи, а и те зависят от хита.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорчето с потресаваща гледаемост - 160к за 3 дни - може ли такава излагация? Даже Юнона и Денис имат повече. :jump:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорчето с потресаваща гледаемост - 160к за 3 дни - може ли такава излагация? Даже Юнона и Денис имат повече. :jump:

 

Щото в нета е без пари и е преди всичко за келеши с телефон в джоба. А агитката та Глория започва от 30+ и дори линк към тубата няма на телефона.

 

Я да издадат албуми да видиш, че за година Глория ще продаде толкова, колкото Юнона и Денис до 3000-та година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото в нета е без пари и е преди всичко за келеши с телефон в джоба. А агитката та Глория започва от 30+ и дори линк към тубата няма на телефона.

 

Я да иоздадат албуми да видиш, че за година Глория ще продаде толкова, колкото Юнона и Денис до 3000-та година.

Ама тези хора да не живеят в пещера? Кой, освен пенсионерите, не ползва Ютуб в днешно време?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тези хора да не живеят в пещера? Кой, освен пенсионерите, не ползва Ютуб в днешно време?

 

Когато започнеш да храниш деца и да се връщаш скапан от работа, при вида на празен хладилник вервай ми, последната грижа ще ти е тубата. В момента точно наблюдавам кардиналната промяна в един 19-годишен младеж, който преди месец прави бал и не си представяше живота без стоене с часове в тубата. Да, но сега бачка и се сеща за тубата само в единственият си почивен ден, когато намира време да лайкне някоя снимка на Галена и да се възмути от 3-тият избягал от Кали мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена кога ще пуска клипа... и въобще възнамерява ли да го пуска? :D

 

Изненадааа

Крайно време беше, не знам защо не го качи още, когато си направи канала.

 

Глорчето с потресаваща гледаемост - 160к за 3 дни - може ли такава излагация? Даже Юнона и Денис имат повече. :jump:

И то почти 90k са от първия ден. Мен ме изненадва, че Глория върви все по-зле с гледанията във времена, в които канала наближава 1 милион абонати, и то с толкова комерсиално звучаща песен. Може би хората, които я харесваме трябва да се примирим, че вече каквото и да направи, по-широката публика няма да го забележи. Навярно й трябва някакъв супер различен проект с мега добър клип, за да се открои отново, но и тогава не е сигурно.

Да вземе да се съсредоточи да прави по един голям концерт на година, като Веселин Маринов. Очевидно там й е силата към днешна дата, а и дава поводи на феновете й да я изтъкват като наистина голяма. Един път на 5 години е малко за певица, която на практика ходи да пее главно по читалища и няма успехи с новата продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя Галена как можа да направи такава глупост? Не е присъщо за нея.

Още май месец изпя на участие нов дует с Фики, а още не е пуснат официално...

 

Не знам дали е точно от глупост, но има нещо съмнително... Трябваше да са я пуснали вече. А сега е време за летен хит, нещо по-бързичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тези хора да не живеят в пещера? Кой, освен пенсионерите, не ползва Ютуб в днешно време?

 

Това че няколко човека сте се хванали за едни гледания като за някакъв фактор, който дори се оказа че е платен фактор, не значи че всички трябва да са като вас. Лично аз тубата я ползвам за да намеря песен и след това да си сваля песента в мп3 формат. Не бих тръгнал да си правя плейлисти в тубата въобще - супер тъпо е и неудобно, а и клиповете като цяло въобще не ме вълнуват. Повярвай ми така са още много хора. Да не съм луд да тръгна да гледам и да давам на риплей в тубата само за да трупа дадена песен гледания, като правят много от дечурлигата.

 

А относно Глория - снощи в една от дискотеките при нас, 3 пъти пускаха новата песен - 1 път диджея и 2 пъти някакви си я поръчаха, на Камелия Минута живот също. И съответно 100 пъти Галена, Преса, Теди А, Джена и сие. На афтъра след диското пак песента на Глория звучеше...коментарите бяха от сорта на: аа на Глория новата песен много яка циганийка, супер била и т.н... Така че тези гледания въобше не можем да говорим дори че са фактор.

Глория избухна с як парцал и съм сигурен че колежките й не са предполагали, че така ще стане. Сега Камелия очаквам да ги довърши. И накрая двете в дует. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кой друг? На Галош ли

 

 

Идеята ми беше друга. Да не започва вече да си качва песните, които е правила за Пайнер и да си ги е откупила?

Ще бъде добре да си качи последните 30 клипа примерно.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...