Jump to content


Невена Цонева заменя Цветелина Грахич в Ку-Ку Бенд


Препоръчани коментари

От 19 юни 2017 Цветелина Грахич вече не е част от "Шоуто на Слави". Беквокалистката на Ку-ку бенд напусна, за да се отдаде на своята солова кариера.

Засега подробности не се съобщават. Във фейсбук страницата си изпълнителката анонсира: "Очаквайте изненади...". Тя загатна още, че скоро ще има и нов сингъл. Последните изяви на Цветелина Грахич с Ку-ку бенд бяха по време на трите концерта "Има такъв народ", които се състояха в края на миналата седмица в "Арена Армеец".

Невена Цонева е новата вокалистка в "Шоуто на Слави" и се появи в шоуто още тази вечер.

Изпълнителка днес публикува в социалната мрежа статус, чрез който анонсира за постъпването си в екипа на Слави Трифонов.

"За мен чест и привилегия да стана част от екипа на "Седем осми" - сподели гласовитата певица.

Припомняме, че Невена Цонева е първият победител в Music Idol. Тя и барабанистът на Ку-ку банд - Венелин Венков, са двойка от няколко години, а през септември 2016-а станаха родители за първи път.

 

signal.bg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грахич може да не е особено симпатична, но си има талант:

 

 

Иначе не, че гледам шоуто на Трифонов и ми пука какво става там, но се радвам за Невена - гласовита певица като нея заслужава ефир. Дано оттук насетне й потръгне повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди около месец се чудех как Невена още не е част от Кукубенд при връзките си с Дългия и взаимотношенията си и с Венко. А и е прекалено добра, за да си стои в тях. След провалите на Невена, Слави дълги години може да е спокоен, че вокала му няма да търси самостоятелна кариера, тъй като има 10 годишен лош опит...

 

Само Алекс Раева реално намери по добра реализация след шоуто на Слави. Нина Николина, Деси Добрева и Нели Петкова въпреки таланта и старанието някак си не надскочиха популярността си след Слави. За Деси Добрева се говореше за некви международни успехи, но колко са реални и значими, не се повдигна като въпрос...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди около месец се чудех как Невена още не е част от Кукубенд при връзките си с Дългия и взаимотношенията си и с Венко. А и е прекалено добра, за да си стои в тях. След провалите на Невена, Слави дълги години може да е спокоен, че вокала му няма да търси самостоятелна кариера, тъй като има 10 годишен лош опит...

 

Само Алекс Раева реално намери по добра реализация след шоуто на Слави. Нина Николина, Деси Добрева и Нели Петкова въпреки таланта и старанието някак си не надскочиха популярността си след Слави. За Деси Добрева се говореше за некви международни успехи, но колко са реални и значими, не се повдигна като въпрос...

 

Нещата, които говориш не са верни.

 

Първата песен на Невена беше хит - За тебе песен нямам. Издадоха й албум. Проблемът беше с Вирджиния. Даже се съдиха дълги години. И като всяка голяма пауза и тази не беше простена от публиката.

 

От всички изброени, Нина Николина успя най-много - имаше редица бесни хитове между 2002-2005та. Няколко пъти я наградиха с ПЕВИЦА и ПЕСЕН на годината. После е Нели Петкова, която пусна няколко песни. И все още пуска. Доколкото помня само една се забеляза - Един въпрос (май точно като се раздели с КукуБенд излезе)

Деси Добрева остана с добро име, хората я харесват. Обикаля по разни международни конкурси... но за нейна продукция - няма нищо интересно.

 

Алекс Раева се реализира само в тв индустрията - водеща и актриса. Пеенето не й се случи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След кошмара от Арена - Грахич в прединфарктно състояние се опитва да изпее Притури се планината, новината за смяната й с Невена направо заслужава едномесечен банкет за бенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата, които говориш не са верни.

 

Първата песен на Невена беше хит - За тебе песен нямам. Издадоха й албум. Проблемът беше с Вирджиния. Даже се съдиха дълги години. И като всяка голяма пауза и тази не беше простена от публиката.

 

От всички изброени, Нина Николина успя най-много - имаше редица бесни хитове между 2002-2005та. Няколко пъти я наградиха с ПЕВИЦА и ПЕСЕН на годината. После е Нели Петкова, която пусна няколко песни. И все още пуска. Доколкото помня само една се забеляза - Един въпрос (май точно като се раздели с КукуБенд излезе)

Деси Добрева остана с добро име, хората я харесват. Обикаля по разни международни конкурси... но за нейна продукция - няма нищо интересно.

 

Алекс Раева се реализира само в тв индустрията - водеща и актриса. Пеенето не й се случи.

 

Кога и къде съм написал , че Невена е нямала никога успех? Написах след дълги години неуспешни опити, в които визирах периода след като спечели делото срещу Вирджиня. На Невена първия хит е със Слави - Жестока. След това дойде За тебе песен нямам и албума, от който нищо друго не се открои. Имаше и страхотен дует с Теодор Койчинов. Любима моя песен, но май днес не се знае от хората.

 

Нина Николина имаше успехи с Ти и Не мога. От 10 години музиката и не е комерсиална и не мисля, че печели от музика. От 2008 издава странна музика с Калин Велъов и откъм заетост е много слаба ракия

Не ми слагай ако обичаш думи в устата. ако не ти е ясно нещо в поста ми, питай, а недей да предполагаш от мое име. Към днешна дата Алекс е успешна водеща и актриса, и вокал на много от траковете на гаджето си - Dj Doncho. Успехите не се състоят само с хитове в музикалната сфера. Написах най добре реализирана е Алекс, а не с най добра музикална кариера, така че напразно се пъна

 

 

От това, че към днешна дата Алекс Раева е с най сериозни професионални и финансови успехи, ти какви ями започна да дълбаеш... Всеки път се изказваш неподготвен и в нуждата си да влезеш в спор с интересен събеседник започваш да изместваш същността на написаното в удобен за теб контекст. Почти съм сигурен , че и за 5те обсъждани мога да ги свържа с по онкретни неща от теб, така че е излишно в този случай да ми обясняваш неща, коитоне са в противорез с написаното от мен. Невена след Вирджиня имаше поне 5 не успешни опита данаправи нещо - и с авторска музика пробва, и с кавъри на покойната Паша Христова, и в гласа на БГ се беше набутала и народа я плю , че няма място в това риалити, след като е печелила подобен фомат, и с дуети с Миро пробва. Паметта ми в сферата на бг музиката и фолка е в състояние да послужи за написването на Енциклопедия за периода 2000-2017

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога и къде съм написал , че Невена е нямала никога успех? Написах след дълги години неуспешни опити, в които визирах периода след като спечели делото срещу Вирджиня. На Невена първия хит е със Слави - Жестока. След това дойде За тебе песен нямам и албума, от който нищо друго не се открои. Имаше и страхотен дует с Теодор Койчинов. Любима моя песен, но май днес не се знае от хората.

 

Нина Николина имаше успехи с Ти и Не мога. От 10 години музиката и не е комерсиална и не мисля, че печели от музика. От 2008 издава странна музика с Калин Велъов и откъм заетост е много слаба ракия

Не ми слагай ако обичаш думи в устата. ако не ти е ясно нещо в поста ми, питай, а недей да предполагаш от мое име. Към днешна дата Алекс е успешна водеща и актриса, и вокал на много от траковете на гаджето си - Dj Doncho. Успехите не се състоят само с хитове в музикалната сфера. Написах най добре реализирана е Алекс, а не с най добра музикална кариера, така че напразно се пъна

От това, че към днешна дата Алекс Раева е с най сериозни професионални и финансови успехи, ти какви ями започна да дълбаеш... Всеки път се изказваш неподготвен и в нуждата си да влезеш в спор с интересен събеседник започваш да изместваш същността на написаното в удобен за теб контекст. Почти съм сигурен , че и за 5те обсъждани мога да ги свържа с по онкретни неща от теб, така че е излишно в този случай да ми обясняваш неща, коитоне са в противорез с написаното от мен. Невена след Вирджиня имаше поне 5 не успешни опита данаправи нещо - и с авторска музика пробва, и с кавъри на покойната Паша Христова, и в гласа на БГ се беше набутала и народа я плю , че няма място в това риалити, след като е печелила подобен фомат, и с дуети с Миро пробва. Паметта ми в сферата на бг музиката и фолка е в състояние да послужи за написването на Енциклопедия за периода 2000-2017

 

Въпросният дует мисля, че не е авторска песен, иначе и на мен ми беше любима песен.

Нина Николина успя да се задържи 3 години. Но стигна някакъв връх, какъвто никоя друга от екипа на Слави не постигна. Дори Галя - танцьорката.

 

Доколкото си спомням сме във форум за музика. Аз ги съпоставям само по този параграф...

Не само факти трябват. Анализът е по-важен. Ако не можеш да направиш такъв, информацията ти е безсмислена. Така, че наблегни върху това, вместо да избухваш с високопарни изрази.

 

Ако обичаш не си изкарвай върху мен раздразнението от това, че напоследък те солят в скандалите. :dontknow:

Това са си ваше дразги, в които не участвам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросният дует мисля, че не е авторска песен, иначе и на мен ми беше любима песен.

Нина Николина успя да се задържи 3 години. Но стигна някакъв връх, какъвто никоя друга от екипа на Слави не постигна. Дори Галя - танцьорката.

 

Доколкото си спомням сме във форум за музика. Аз ги съпоставям само по този параграф...

Не само факти трябват. Анализът е по-важен. Ако не можеш да направиш такъв, информацията ти е безсмислена. Така, че наблегни върху това, вместо да избухваш с високопарни изрази.

 

Ако обичаш не си изкарвай върху мен раздразнението от това, че напоследък те солят в скандалите. :dontknow:

Това са си ваше дразги, в които не участвам.

Раздразнението ми идва, че не за първи път правиш изявления след мои постове, че "това не било вярно", а в самия ми пост няма подобни твърдения , че да ги отхвърляш като неверни.

 

Това, че е музикален форум,не ни отнема правото да коментираме артист изпълнителите и по широк спектър. Нека не сме тесногръди най малкото... Когато говорим за реализацията на хора с професия артист изпълнители, си мисля, че е по ТОЧНО да коментираме всичките им професионални изяви като такива.

 

Дори при успешните проекти на Нина Николина, за мен връх в кариерата и остават турнетата със Слави. Съмнявам се след това да е видяла публика и еуфория, каквато в годините със Слави и Кукубенд. Въпреки силните сингли, това беше времето на чалгата. Бг-то ревяха, че не останала работа за тях, така че не съм сигурен какво точно са донесли на Нина Николина като дивиденти тези успешни сингли...

 

Във форума предимно пишем онова, което усещаме и ни вълнува. ако теб те вълнуват анализи и държиш да споделяш своите с нас, предполагам това не задължава останалите потребители да ти връщаме с анализи. А и за какво са ти - виждам, че ти достатъчно добре сам анализираш постовете ми и си извличаш изводи , КОИТО после си и оборваш.

 

И вместо интелигентно да признаеш, че си прибързал или схванал грешно написаното, ти в отчаян опит да си отгоре използваш разпра от друга тема с други потребители. Ами като се изложи и няма какво друго да кажеш по темата, ще търсиш компенсация на друга арена... Просто на всяка манджа меродия да си. Само подмолния начин по който го подхвърли сам по себе си е намеса... По висока топка си принципно. Стегни се и чети по два пъти, ако е необходимо, защото не е приятно да ти се слагат думи в устата, които не си изричал. Ако на малолетните им е простено, защото мисълта им не цъка или не могат да асимилират написаното, ти си достатъчно информиран и разсъждаващ, за да не се сливаш с с тях.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата, които говориш не са верни.

 

Първата песен на Невена беше хит - За тебе песен нямам. Издадоха й албум. Проблемът беше с Вирджиния. Даже се съдиха дълги години. И като всяка голяма пауза и тази не беше простена от публиката.

 

От всички изброени, Нина Николина успя най-много - имаше редица бесни хитове между 2002-2005та. Няколко пъти я наградиха с ПЕВИЦА и ПЕСЕН на годината. После е Нели Петкова, която пусна няколко песни. И все още пуска. Доколкото помня само една се забеляза - Един въпрос (май точно като се раздели с КукуБенд излезе)

Деси Добрева остана с добро име, хората я харесват. Обикаля по разни международни конкурси... но за нейна продукция - няма нищо интересно.

 

Алекс Раева се реализира само в тв индустрията - водеща и актриса. Пеенето не й се случи.

 

Така е , Нина Николина след шоуто направи страшни хитове, помня на едни награди на БГ радио тука във Варна преди години беше обрала почти всичко с тая песен - Ти.

Невена беше тръгнала много добре, освен албума, който беше брутален имаше и един дует със Слави и Куку бенд, който беше един от хитовете на лятото.

Като цялло повечето напуснали си направиха нещо, друх е въпроса дали са искали да бъдат в полезрението, като Деси примерно.

 

Относно Грахич- яка мацка е, става за чалгата. Според мен е подписала с Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И вместо интелигентно да признаеш, че си прибързал или схванал грешно написаното, ти в отчаян опит да си отгоре използваш разпра от друга тема с други потребители. Ами като се изложи и няма какво друго да кажеш по темата, ще търсиш компенсация на друга арена... Просто на всяка манджа меродия да си. Само подмолния начин по който го подхвърли сам по себе си е намеса... По висока топка си принципно. Стегни се и чети по два пъти, ако е необходимо, защото не е приятно да ти се слагат думи в устата, които не си изричал. Ако на малолетните им е простено, защото мисълта им не цъка или не могат да асимилират написаното, ти си достатъчно информиран и разсъждаващ, за да не се сливаш с с тях.

 

С тоя менторски тон, трудно може да очакваш признания.

 

От кое точно те заболя? Написах, че (според мен) не си прав. Дадох аргументи защо. А ти дъвчеш ситуацията, все едно не сме във форум, а в диспансер... Вечно приемаш нещата толкова лично... а изобщо не са.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...