Jump to content



Online: Яница - Фуклата


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ме грабна.

Не мисля,че ще надмине успеха на "Няма да ме купиш"

Пашев,наистина взе да копира Оцко.

След 2:35 мин.слушаме музиката на "Да ти се доказвам" 1:1 ! Браво,як клип.

Секси Яница,Галина е невероятно сексии! :naked:

Не ми допадна,чакам следващата ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница отдавна категорично е синоним на качество, силни песни и високо ниво клипове, с които малко певици могат да се мерят. Песента е като предните от Пашев и мисля, че е време да смени композитора, но въпреки това е хитова. Клипът без изненада е изпипан и идеен, идва ми като по-гранд продължение на "Грешната". Браво на Яница за постоянността, за 3 години постигна наистина много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 часа - 70К, как ти стои? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Върнах ти го с нищо не може да ме впечатли. Дори не заслужава да я коментирам. Скучна, блудкава и неразличима. Как може да се прехвасате по боклуци

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сетя какви песни плюете, а по какви се прехласвате... Не знам какво да си мисля вече.

Поредната песен, която ще мине и замине. Дано Яница направи свястна песен, каквито ги правеше едно време, когато ви беше на ниво Биляна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Върнах ти го с нищо не може да ме впечатли. Дори не заслужава да я коментирам. Скучна, блудкава и неразличима. Как може да се прехвасате по боклуци

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутални визии, дори Галена минава вече по идейност спрямо тях. Видеото добре. Самата песен ми идва по-слаба от "Няма да ме купиш", която й е големия хит. Тази е в стила на "Хубаво го запомни" и няма такова избухване на припева, а за сметка на това е с повече текст. Лафчетата пак са един път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И алелуя, че поне този път няма цигански вокали поне в нормалните отсвири и идват чак към края и то за малко.

+1 "Цялата аптека си поръчай отсега - аз тепърва бебчо вечно ще боля!" Премаза за пореден път! :notworthy: Много зарибява, видеото също е на ниво. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста зле, в текста на доста места се губи римата, особено фразата "болката, че с мене скъса само ме нахъса, от върха те свалям с кеф и без да бързам" е неритмична и незапеваема. Само отсвира с цигулката става от цялата какафония.. само дето е краден от Оцко. Тия Пашеви песни са толкова еднакви и бозави... най-много да те зариби за 1 ден и после дори да не се сещаш, че е излизала такава песен.

Клипът много ми хареса, кадрите с Галя са супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е оригинален, но е незапеваем, трети ден слушам песента и само 2-3 фрази запомних. Музиката е аман от Цигулки и Пашев. Клипът е на ниво видео тупалка на Яни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко флопна тази песен.

Дори и в трендинг я няма.

Няма как да влезе в Трендинг, при все, че Джена е там още, защото в Трендинг се появява най-гледаната песен от даден канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество е по вредно за жанра и от Теди Александрова. Отбягвам да я хейтя, защото такива като нея не се забелязват и нема да разбера, че са пуснали нов проект, ако тука 4-5 човека не откачате по новие и проекти сякаш са с Кейти Пери.

Къде ги видяхте тези хубави клипове на Яница с този инвалид Георги Марков. Нито тя изглежда красива и секси, нито филтрите са на топ клип, нито музиката нещо специално или интересно, а Янето дърво отсекъде. Тя едва се мърда. Дай и да седне на пода като циганче и гледам пак се е върнала към лампите в този клип. Това ли изгради за 15 години като нейна запазена марка... Много е смешно жена на нейните години да се държи така. Не е секси и еротично, а много евтино, пошло и предизвикващо първични импулси. За 3 години нищо освен клубни тупалки с нахакани курвенски текстове, което е под всяква критика за всеки изпълнител... Много я прехвалвате. Предния път Галин я изкара от калта, ама този път калта я зове. Ще се слуша месец като новата на Преслава. Това са песни направени без желание и предлаганото ниво не отговаря на търсеното.

 

Някои чалгарчета я видели като по креативна от Галена... С тези евтини парцалки дето носи Янето по клиповете си {предимно от сексшопове и дрехи втора употреба}, Галена не би си избърсала и дупарата след ходене по голема нужда.... Какво говорите...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...