Jump to content


Може ли човек да бъде едновременно влюбен в двама,трима и повече?


Препоръчани коментари

според вас възможно ли е да обичаш искрено двама ,трима даже не и повече?!

 

 

Защо се влюбвам толкова лесно какво да направя незнам или си въобразявам,че се влюбвам незнам и аз както точно да си обясня някои ситуации

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе що бъркате обичта с влюбване? Да обичаш е едно, да си влюбен е съвсем друго.

Влюбен си и вече обичаш??? Абсурди!

 

Да се влюбиш е възможно в сто наведнъж!

Да обичаш може да имаш съмнения, но повярвай ми, винаги е само към един обект.

 

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е куурва - да :)

Курвите обичат само едно - или са пишоците, или парите. Едвали изпитват някакви чувства към обектите, които ги транжират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе що бъркате обичта с влюбване? Да обичаш е едно, да си влюбен е съвсем друго.

Влюбен си и вече обичаш??? Абсурди!

 

Да се влюбиш е възможно в сто наведнъж!

Да обичаш може да имаш съмнения, но повярвай ми, винаги е само към един обект.

+1

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Та ти нямаш никакви контакти с тях. За каква обич говориш. Човек може да те привличе визуално и след това да те отблъсне. Едно е да изпитваш някакво привличане, симпатии и желание да бъдеш с някой и съвсем друго е да се влюбиш до уши и да мислиш само за него. Иначе може да се влюбиш в няколко едновремено, но ще изпитваш силни чувства само към един. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да изпитваш някакво привличане, симпатии и желание да бъдеш с някой и съвсем друго е да се влюбиш до уши и да мислиш само за него. Иначе може да се влюбиш в няколко едновремено, но ще изпитваш силни чувства само към един. :)

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе що бъркате обичта с влюбване? Да обичаш е едно, да си влюбен е съвсем друго.

Влюбен си и вече обичаш??? Абсурди!

 

Да се влюбиш е възможно в сто наведнъж!

Да обичаш може да имаш съмнения, но повярвай ми, винаги е само към един обект.

 

Дефинирай ми разликата между "влюбен" и "обичащ" в първите месеци на отношенията, тогава, когато обичаш, защото си влюбен.

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дефинирай ми разликата между "влюбен" и "обичащ" в първите месеци на отношенията, тогава, когато обичаш, защото си влюбен.

Щом има месеци, това е любов. Сега си представи ситуацията тройна наведнъж. Не можеш, нали?

Авторът на темата има предвид мимолетни влюбвания явно. И бърка термините.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не, трябва да си предан на един човек вовеки веков!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Може, но епитетите за човека няма да ти харесат. Една жена може да е влюбена в различни мъже в зависимост от финансовото им състояние през даден период.

Освен това като си се разгонил/а всеки по - красив/а ти се струва като мечтата на живота ти.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно. Хората за това сме различни. :)  Да, може, но честно казано изобщо не е приятно и по-скоро мисля, че това е временно явление - влюбването, в самото начало на една връзка в която има и химия (привличане) и тръпката, често се получават някакви дразги, умора и пренасищане..... трудно може да се запази. Накрая трябва да избираш, ако не се окажеш от двата стола на земята! :D Или все тая между колко столове, диванчета и табуретки се колебаеш...... ще е добре ако имаш избор и ти не паднеш! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...