Jump to content



Online: Галин - Мойта дама


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Намирисва ми на провал! Много еднообразно и скучно, клипът е супер нескопосан, направен колкото да го има. Уж имаше 500 звукозаписа в телефона, уж беше много идеен, къде го тва? От сума ти време върти една плоча. Явно това ще се окаже тавана му, въпросът е да задържи инерцията до колкото може и обратно в Толбухин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме! Клипа и той е добър, но сякаш последните му няколко клипа са заснети наведнъж и просто слага различни кадри в следващия. Еднакви ми идват.

Ще стане хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като mp3 официално умря, има ли смисъл да чакаме линк?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните песни на Галин ми липсва мелодичност. И тази не прави изключение. Някак върви много равно парчето през цялото време. Последната му песен, която истински ме изкефи, е "На Египет фараона". На фона на последния провал на Фики е значително по-добре де, но като цяло пак ми идва скучно и постно.

Текстовете му и те станаха абсолютно еднотипни - голи тела, секс и дотам. Галин от "С мене да вървиш", "Момче без сърце" и "Все напред" определено ми допадаше повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фики е същия ритъм и стил, но той поне може да пее, не само да рецитира.

+1

Отделно песента на Фики не е провал, има малко гледания, защото има задник на миниатюрата и не се показва отстрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Отделно песента на Фики не е провал, има малко гледания, защото има задник на миниатюрата и не се показва отстрани.

 

Фики има песен след Издислав? :dontgetit:

 

Галин е време да си разнообрази ''песните'', при Джена също продължи само няколко парчета.Видеото е като за БлагоБорисов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигулките ок, ама... не е нещо грандиозно. Доста от песните, които се появяват напоследък, не мога да доизслушам целите и повече от веднъж. Не знам на какво се дължи, но не се прави качествена продукция с малки изключения. Галин като едно от актуалните имена може да си позволи да експериментира повече и да задава нови параметри, а всичко го обръща на Криско стайл. Изглежда се радва, че си е намерил нишата с това боботене, но след третия път вече спря да бъде интересно. "Един на брой", "Няма да боли" и "Ще остана" например са доста по-добри песни. Особено първата колко я оплюхте тук, пък е супер свежа. "Момче без сърце", "Все напред" и "С мене да вървиш" си остават най-добрите му попадения от комерсиалните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин.можеше да ни спести напъните си в творческата самодейност! Очаквам следващият път и сам да си режисира клипа, сам да го снима и сам да го сглоби!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, много зле... И песен, и клип, всичко е леш.... Дори цигулката не помага, а обожавам отсвири с цигулки.

Много слабо... Визиите ужасни. Декори...Тия цици навсеки кадър ... Много слабо за Галин... Жалко...

И това За Випуск 2017 накрая супер популистко.

 

Дни преди баловете трябваше да внимава с какво да избухне...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е нарочно. Миналата година пак май месец пусна роклята, нали броят до 12 там.

2015-та беше.

Миналата година беше - "Ще си купя готина кола".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, много зле... И песен, и клип, всичко е леш.... Дори цигулката не помага, а обожавам отсвири с цигулки.

Много слабо... Визиите ужасни. Декори...Тия цици навсеки кадър ... Много слабо за Галин... Жалко...

И това За Випуск 2017 накрая супер популистко.

 

Дни преди баловете трябваше да внимава с какво да избухне...

+1 От толкова надцакване и бълване нещо започнаха да издишат и двамата с Фикуса. А Гальо е станал като мъжка по-лоша версия на Ивана - по интервюта света вода ненапита, а иначе от "проектите" му струи пошлотия и разврат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...