Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам, аз си я чакам! :1000 (29):

 

Ами и аз я чакам и като прочетох коментара ти и се зарадвах хахахах :girl_cry2: :girl_cry2: Даже мислех да си сменям графиките, но ще си чакам Галка и Фикрет.

Галин кога ще пуска нещо? И на него му е време ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и аз я чакам и като прочетох коментара ти и се зарадвах хахахах :girl_cry2: :girl_cry2: Даже мислех да си сменям графиките, но ще си чакам Галка и Фикрет.

Галин кога ще пуска нещо? И на него му е време ...

 

Не, няма да е днес.

Днес излиза новата песен на Карлос.

 

Не знам за Галин, не ме интересува, ако може да не пуска нищо.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Охо, 26-ти юни - Азис – Мотел

 

Най-сетне! Нека видим, какво е направил след толкова време почивка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юнона и Константин с общ проект!

 

Музика и аранжимент: Николай Пашев

 

Браво! Евала на Коцето ,че подава ръка на по непрогресирали певици като Юнона , с нетърпение чакам да чуя какво са подготвили. Дано да има повече такива дуети с топ изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ше кажеш!

 

Очакваме ли поредната версия на "Криле" или "Женското сърце" ?

Страхотни песни са и двете, но дано е подготвила нещо наистина много различно и да избухне здравата - време е.

За целта се надявам да няма удължени фрази, тромави куплети и теми за негодниците в живота й или как със Симона нямало кой да ги спре. Наслушахме се на това. Време е за друго. 2000, 2001 и 2003 - помните ли как мачкаше с албумите си тогава? И какви уникални реализации им правеше... Време е и за високобюджетен клип, иначе не се съмнявам, че ще е красива в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни песни са и двете, но дано е подготвила нещо наистина много различно и да избухне здравата - време е.

За целта се надявам да няма удължени фрази, тромави куплети и теми за негодниците в живота й или как със Симона нямало кой да ги спре. Наслушахме се на това. Време е за друго. 2000, 2001 и 2003 - помните ли как мачкаше с албумите си тогава? И какви уникални реализации им правеше... Време е и за високобюджетен клип, иначе не се съмнявам, че ще е красива в него.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да пишете и хабите фактите са си факти и вашите желания ,мисли и разсъждения няма да променят нищо..а те са:

ДЕСИ СЛАВА Е В ТОП 5 КЪМ 2017

ДЕСИ СЛАВА ИЗВАДИ ХИТ ПОРЕДЕН-ТУБАТА ДНЕС ГО ДОКАЗВА-МИЛИОН ЗА КРАТКО ВРЕМЕ

ДЕСИ СЛАВА РЕСТАРТИРА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО УСПЕШНО КАРИЕРАТА СИ

Междувременно:

КАМЕЛИЯ НЯМА НИКАКВИ ХИТОВЕ ОТ ДЕСЕТИЛЕТИЕ

КАМЕЛИЯ НЕ ИЗВАДИ ГРАМ ПОЗИТИВ ОТ РИАЛИТИ ШОУТО -НИ ХИТ,НИТО НИ ПОКАЗА НЕЩО С ПЕЕНЕ ...ЗАБРАВИХМЕ ГО ГЛАСЪТ ВЕЧЕ

КАМЕЛИЯ Е ЗАБИТА В 9 ТА ГЛУХА ОТ ДЕСЕТИЛЕТИЕ

 

Който иска да ме обори,но едва ли ще успее.

 

 

А вие си пишете .....и то романи изпити със злоба и явен яд към по -добрите.Милите ми нещастни душици хахахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Евала на Коцето ,че подава ръка на по непрогресирали певици като Юнона , с нетърпение чакам да чуя какво са подготвили. Дано да има повече такива дуети с топ изпълнители.

Юнона е супер! Показвала е интересни идеи, жалко, че няма възможност да пуска проекти по-често!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Смей се колкото си искаш, фактите си факти. :)

Самозаблуждавайте се там, че всичко е повече от отлично.

Песни като Нотата и "Утре ще е по-добре", да. Други разни - също, ама през 2-3 от тях обича да си натрапва любимите тематики и да подава "жокери" на Мариета с фразите си от интервюта. Ако смени екипа малко или си напише текст сама, ще се усети разликата. Иначе парчетата са си хубави, но при някои от тях нещичко все не достига. При някои казвам. Нали коментираме и с други хора...

Не виждам защо трябва пак да се подиграваш и да иронизираш. Кое от всичко е лъжа - това за удължените фрази и затихналите куплети или?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...