Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Предлагам да обявява още дати докато спре истеричното изкупуване на билети :) Един и същи концерт в няколко вечера с различна публика. Щом има желаещи. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но ''Мафия'' явно се котира щом вече гони 3,5 милиона а песента с Азис също предизвика интерес.

Иначе на мен преди повече ми харесваше защото разнообразяваше доста. Сега работи само с Пашев и писва, но до ''Докато спра да дишам'' всичко е бетон при нея откакто е в Пайнер.

Тя кали си Каза в началото на годината , че ще търси следващия си мегахит. МОже да се е надъхала покрай успеха на И на всички като теб. Между другото не че пак искам да изтъквам Деса, но представете си за певици от старата генерация какъв лъч светлина е успеха и през 2016. В смисъл, че са видели, че не е невъзможно да се върнеш в играта. Рени и Нинка са решили да се борят. Дано поне имат дори и минимален успех да е, за да не се откажат. Много ми е тъжна тази картинка, която ми разясни Нина в Сигнал. Да пееш в турция, за да си подаряваш проектите на Пайнер с риск да нямаш ни участия и влагайки всичко спечелено с живо пеене...

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (19):

 

Тя пак бая време изкара над 100К. Предсказвам, че няма да направи 10 млн. тая година.

Ти каза 2 дни, така че не позна. Иначе е балада. Нормално е бързо да паднат. И това ще преживея нз и 5 дни изкара ли с над 100ка, но 100 ка не е малко. Ако се застои първо на 100ка, после на 80 ка, после на 60 и така без да се усетиш ще стигнат 10ката в милион :Р

И на всички като теб по 80, по 60, я очаква 10 милионен юбилей. Не вярвам песен с 20 ка лайка за седмица, да флопне бързо. До февруари 2018 ще е забила най късно 10 милиона. Тя е ритмична балада , доста комерсиално поднесена.

 

Да на Деса партията е много хубава, но като се заслушаш в песента а не да я прескачаш. Откриваш, че и на Константин не е толкова зле :D

Отдава му се да пее балади. Сега ако беше на запад да и направят един хубав ремикс а то тук нищо не правят.

Баладитему преди Пайнер бяха много по въздействащи. Той н беше този боклук, който е сега. Голяма симпатяга с мн докосващ глас. Сега не може да ме докосне. Нали гласните му струни оперираха. Противен ми е. И Дори Деса не може да промени нагласата ми като му видя разбития от друсане фейс

 

 

Там е работата, че няма да е всяка, защото за 20 години кариера да не можеш да се похвалиш с един концерт зад гърба си грам не е за хвалене, дажеш по-добре да не се казва, че имаш 20 години кариера.

И това не е участ, а ежегодие на един съвесем нормален артист изпълнител - това им е работата и винаги е била такава.

Да, малко са - Глория в момента е точно на турне като Веско Маринов.

 

Евала. Дано го прави често и други дапоследват примера и. Това ще е успех в истинския смисъл на думата.. И неин личен, и за жанра, който има нужда от подобни инициативи и имена.На Деса голи снимки и излизаха, карнтиите и илизаха, не се засрами. 10 години говори за народен албум и концерт със симфоичен оркестър и пак няма, Вълкана почина, но наша Деса пак не се засрами :lol:

все пак след 50 можещите певици не ги виждам по клубовете. Вярвам, че има такива, коитоще оцелеят и ще имат основна концертна дейност със стойностни песни а не клубни хитачки. Деса сега след хитовете и популярността от Капките от раз ще съере 2-3000 човека. Нали виждам почита и респекта в хора от различни възрастови групи. Но как ще угоди на различните си фенове. Кой искал народно, който класика, кой поп и джаз, кой чалга и фолклор... И аз мечтая за концерт, защото съм убеден, че Деса ще предложи нещо много различно и непознато за колежките си. Ще я питам. В интерес наистината причината може да е в килограмите и, натоварената и програма. Може да иска още хитове и по музикантска продукция, преди да го направи. Но причината ако преди да влезе в Пайнер е било страх от провал, то сега ти гарантирам, че проблема е по скоро в лошата и организация и. Последните 2 години не ги усети как минаха. Обещала е повече да не обещава :laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, оле... Драпала Глория да закрива... Кога е било това след 2004, бе Слави - единствено на Мура Мега - предостъпиха им стадиона благодарение на нея. Оттам нататък колко пъти е откривала - Планета РД 2005, 2007, колко пъти отсъстваше и награди нямаше само и само заради договора й, който не е изгоден на Пайнер... Други се бутаха все да са закриват, стояха след представянията да си просят бисове, тропаха с шефа за награди и заплашваха... Типични провинциални простакеси, разбиращи славата като развлечение и цирк, а не отговорност. На Глория не й пука за тия неща. Много пъти ме е било яд, че спря да има онези амбиции, защото ако реши, може да ги помете... Стараели сме се да я нахъсваме. Просто не й идва отвътре вече. Ако беше нагла, поне щеше да има резон. Просто тя явно вече разбира бизнеса по друг начин, т.е. гледа си себе си. И слава Богу, защото ако след 25 г. гонеше бройка участия и трябваше да се отчита на Митьо за всяко нещо, щеше да е притеснително. ;)

 

Вече наистина нямам съмнение, че с доста хора от тук няма смисъл да се спори - вземете малко излезте от диапазона си, прочете книжки, посетете различни спектакли, попътувайте, общувайте с различни хора и тогава вече мнението ви може да тежи и да си позволявате нотки на превъзходство, не и сега, плюейки по имена, благодарение на които жанрът поп-фолк се интегрира. Впрочем други после си го върнаха обратно в кръчмите, така че... whatever, never mind. :) Важното е да се пее за кучки и майни.

Същото важи и за тебе? На базата на какаво го казваш това, като не познаваш никой лично? Бас хващам, че съм обикалял повече от теб по света и че знам повече езици и умения от теб. Аре обори ме, бахти отворкото...изказваш се, като някаква висша инстанция ли? Смешен си с тъпите си заключения относно някой, само защото не харесва Глория. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен, почти няма какво да допълня. Това ми беше мисълта и на мен, че от 2003 насам, Глория като качество е много под Камелия и Деса. Да не говорим, че тя сама се покри, до като другите обикаляха по турнета, концерти, риалитита. С това си поведение я игнрирахя и от награди, които тогава имаха тежест. В крайна сметка от ерата на тв. Планета, освен за 2003, не виждам какво друго е заслужавала. Песните бяха при Преса,Анелия, Елена. Клиповете при Камелия,Малина и по-натаътк Галена, Андреа и Цуца. Как една Камелия беше вечно номинирана до 2010, наравно с актулните на деня?

Ама и в класациите си беше на добри позиции - почти с всеки проект е стигала челната тройка. Може би това, че немаше схема през 2-3 месеца да пуска песни и да бълва и попречи да мачка с гледния. тя спря да пуска нови клипове точно в зародиша на ютуб ерата, което сега осъзнавам, че е важно за техния жанр, Дори и Гло не губи ритъм - през 3 месеца пуска, ма не се борила за клубни участия...

 

Недейте да забравяте, че само Камелия може да си позволи да пее нвова песен, а в края да се пее от публиката и да получи бис отгоре на всичко с онази боза Щипни ме. Звяр е. Радвам се, че нямат общи концерти с Деса, че Десови нема да го понесем :Р

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и в класациите си беше на добри позиции - почти с всеки проект е стигала челната тройка. Може би това, че немаше схема през 2-3 месеца да пуска песни и да бълва и попречи да мачка с гледния. тя спря да пуска нови клипове точно в зародиша на ютуб ерата, което сега осъзнавам, че е важно за техния жанр, Дори и Гло не губи ритъм - през 3 месеца пуска, ма не се борила за клубни участия...

 

Недейте да забравяте, че само Камелия може да си позволи да пее нвова песен, а в края да се пее от публиката и да получи бис отгоре на всичко с онази боза Щипни ме. Звяр е. Радвам се, че нямат общи концерти с Деса, че Десови нема да го понесем :Р

Е имаха доса до 2002, но и тогава и двете мачкаха, като луди.

Мен пък ме изуми биса и след Черна кръв и то не версията от клипа, ами бавната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е имаха доса до 2002, но и тогава и двете мачкаха, като луди.

Мен пък ме изуми биса и след Черна кръв и то не версията от клипа, ами бавната.

С Андреа нали замисляха нещо...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Глория в този форум се изкара нищо. Верно ако чете човек, ще си каже, че Глория е на ниво Йонона, а останалите всичките са световна класа. Ама да спориш точно в Рамания няма смисъл. Когато някоя мърла, която и да е, направи концерт на стадион пред 10 000+ човека и слезе от правителствения хеликоптер, тогава ще си говорим за статус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата само ти помниш този концерт май? Я дай клипове да видим колко хора е събрала. Нали е било някакъв връх това, не може да няма нещо останало като материал....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://bgathletic.com/new.php?id=20647

 

https://www.vbox7.com/play:f84b9b8824

 

Moже и да не е връх, ти например може да ми покажеш на някоя друга по - голям и мащабен концерт със танкове направо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата само ти помниш този концерт май? Я дай клипове да видим колко хора е събрала. Нали е било някакъв връх това, не може да няма нещо останало като материал....

https://www.vbox7.com/play:f84b9b8824 Ето. Предполагам, сега ще намериш забележка. Може би хората са малко или нещо друго.

За тоя концерт дори писаха по вестниците - че е отвяла настилката и т.н.

Защо се нахвърляш така яростно? И одеве това, което си написал... Speechless. Понякога адресирам някои неща до най-малките келеши, които нямат нито уважение, нито опит, нито нищо. Къде се видя ти в цялата работа, кой е говорил конкретно за определени потребители и трябва ли да ги познавам всичките, за да видя общото ниво? Трябва ли да снимам дипломи и прочее, за да показвам моето? На колко години сме? Не съм от лизачите на Глория. Говорим за принципни неща, които упорито отричате.

От теб и от Слави не съм го очаквал. Хем към вас се подхожда и по-меко, понеже сте кибритлии. За едните певици... Айде, холан. Взе да ви се губи човещината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://bgathletic.com/new.php?id=20647

 

https://www.vbox7.com/play:f84b9b8824

 

Moже и да не е връх, ти например може да ми покажеш на някоя друга по - голям и мащабен концерт със танкове направо.

Хах много мащабен, няма що. Повече от 2 хил. човека на това стадионЧЕ не виждам. Разбирам да беше на по-голям стадион във София,Варна,Пловдив. А то Кюстендил, където стадиона им е като детска площадка.

Василка поне се осмели на стадиона в София и събра поне 10/15 хил. Това е за пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:f84b9b8824 Ето. Предполагам, сега ще намериш забележка. Може би хората са малко или нещо друго.

За тоя концерт дори писаха по вестниците - че е отвяла настилката и т.н.

Защо се нахвърляш така яростно? И одеве това, което си написал... Speechless. Понякога адресирам някои неща до най-малките келеши, които нямат нито уважение, нито опит, нито нищо. Къде се видя ти в цялата работа, кой е говорил конкретно за определени потребители и трябва ли да ги познавам всичките, за да видя общото ниво? Трябва ли да снимам дипломи и прочее, за да показвам моето? На колко години сме? Не съм от лизачите на Глория. Говорим за принципни неща, които упорито отричате.

От теб и от Слави не съм го очаквал. Хем към вас се подхожда и по-меко, понеже сте кибритлии. За едните певици... Айде, холан. Взе да ви се губи човещината.

Ами в спор между мен, Слави и вие (Глориеви), почваш да обясняваш кой трябвало да чете и да се образова. И то защото смятам, че нивото на Глория е ниско в сравнение с това на Кама и Деса, през последните години.

Лично мнение и го аргументирах, както и Слави. Вие ми давате неща от преди 12/15 години. И то отново мега пре експонирани. Не е пръснала стадиона, даже има малко хора, при все че тогава още беше актуална (2004)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в спор между мен, Слави и вие (Глориеви), почваш да обясняваш кой трябвало да чете и да се образова. И то защото смятам, че нивото на Глория е ниско в сравнение с това на Кама и Деса, през последните години.

Лично мнение и го аргументирах, както и Слави. Вие ми давате неща от преди 12/15 години. И то отново мега пре експонирани. Не е пръснала стадиона, даже има малко хора, при все че тогава още беше актуална (2004)

Визирах съвсем друга група хора от по-малките, както и да е. Но и вие прекалихте, точно затова от вас не го очаквах. Едно е да кажеш, че не ти допада нивото на Глория напоследък. Друго е да обявите за съвсем несъстоятелна.

Всеки си тегли към своето, безсмислен спор - все повече се убеждавам.

Глория има и добри приеми на сборни концерти в последните години, на някои от тях дори бис - просто не умее да използва тези моменти, не е хитра. Не знам какви реакции очаквате, тя действа на хората по друг начин. Дори Камелия го е казвала - че е по-дива и т.н., а Глория е като дама и т.н. А относно продукцията й - поне е авторска и прилична. Просто трябва да смени екипа малко. Трябва й нещо на Ганев отново като за начало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избелени зъбки? Доживяхме... 1000%20(6).gif

Не. Нови са :)

Визирах съвсем друга група хора от по-малките, както и да е. Но и вие прекалихте, точно затова от вас не го очаквах. Едно е да кажеш, че не ти допада нивото на Глория напоследък. Друго е да обявите за съвсем несъстоятелна.

Всеки си тегли към своето, безсмислен спор - все повече се убеждавам.

Глория има и добри приеми на сборни концерти в последните години, на някои от тях дори бис - просто не умее да използва тези моменти, не е хитра. Не знам какви реакции очаквате, тя действа на хората по друг начин. Дори Камелия го е казвала - че е по-дива и т.н., а Глория е като дама и т.н. А относно продукцията й - поне е авторска и прилична. Просто трябва да смени екипа малко. Трябва й нещо на Ганев отново като за начало.

За несъстоятелна я обяви Гламдринг, прочети постовете от обяд.

Не съм съгласен с това за авторските песни. Една песен е хубава или не, а това че е била кавър, какво от това? Дали ще плати на Калин Димитров за копие на стара песен или ще плати на някой грък,румънец, турчин за кавър - каква е разликата? И за двете си плаща на съответния автор. Има редици кавъри, които в БГ са надминали оригинала сто кратно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Нови са :)

 

За несъстоятелна я обяви Гламдринг, прочети постовете от обяд.

Не съм съгласен с това за авторските песни. Една песен е хубава или не, а това че е била кавър, какво от това? Дали ще плати на Калин Димитров за копие на стара песен или ще плати на някой грък,румънец, турчин за кавър - каква е разликата? И за двете си плаща на съответния автор. Има редици кавъри, които в БГ са надминали оригинала сто кратно.

 

Така е, няма значение дали е кавър или не. Няма значение и дали певицата може да пее или не. Важното е там клипът да е хубав, да е лъскав, та да може тук да се говори за "развитие", "мачкане", "отвяване", "проекти" и другите му там сложни думи. :mf_surrender:

 

Виждайки нивото на "разсъждения" тук, напълно подкрепям Глория в желанието й да спре да се занимава с масовия чалга фен. Това е най-долното, злобно, завистливо, просто, повърхностно, късопаметно и неуважително същество на планетата Земя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, няма значение дали е кавър или не. Няма значение и дали певицата може да пее или не. Важното е там клипът да е хубав, да е лъскав, та да може тук да се говори за "развитие", "мачкане", "отвяване", "проекти" и другите му там сложни думи. :mf_surrender:

 

Виждайки нивото на "разсъждения" тук, напълно подкрепям Глория в желанието й да спре да се занимава с масовия чалга фен. Това е най-долното, злобно, завистливо, просто, повърхностно, късопаметно и неуважително същество на планетата Земя.

ОМГ :mf_surrender: Нямам думи.

Извинявам се, че обидих кралицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да обявява още дати докато спре истеричното изкупуване на билети :) Един и същи концерт в няколко вечера с различна публика. Щом има желаещи. :1000 (29):

 

Това им дай на масата - Слави, Цеце и подобни изроди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Glorievi изпихте ми енергията. Психиката ми е чопена . Предавам се.

Никой не съм обидил , а колко тънкообидни излязохте. На единия извинение съм дължал,а той от месец два е започнал да руши авторитета , който си беше създал в моите очи. Другия ме клевети, че съм третирал обидно Глория, но аз не виждам обида в това, че за мен повечето от новите и неща са комерсиални и неуспешни. Трети ме видяха като изрод. Четвърти пък се взеха за голямото добро утро ама освен с глупави клишета, не разполагат с друго в речника. Васко чак набеди Уитни Хюстон, станала това, което е благодарение на кавъра на I Will Always Love you на Dolly Parton. Ще се обърне милата от гроба като разбере, че кралските са го определиликато музикален грях. Уважавам и Гло и феновете и и аз това ще се оттегля от този спор, но държа да отбележа , че икривявате истината и боравите с размити споени и доказани клишета. Според мен проблема с кавърите е ако се вземе актуален мегахит. Не съм против. Стига с това закостеняло мислене. Че тя Лили Иванова по open mind от вас бе. Изядохте ме, но се оляхте с натрапването за идеята на раздут балон за концерт на Глория, а това което не уточниха в сладникавото репотражче на ТВ планета, целящо да зомбира децата колко хай са нашите звезди. Обаче на Слави Минчев не му убягва нищо. Добре се чува по време на репортажа с Гло , че на сцената е Константин, който пее Като сън и после дрънкоти нещо на микрофона. И какво се оказва, че Глория и Константин са едни от гостите на юбилей на местно радио, а 3-4000те там не са отишли за Глория и дори е било без билет...

Един концерт по малко в авобиографията на Глория :whistling: Ама как умело манипулирате и позвате репортажа на тв планета, който разбира се няма да излъчи Коце, който си беше в Орфей в онзи период.

Поредното доказателство как изкривявате истината и историята на попфолка.

 

До този пост коментирах само певиците, но вие много се настървихте и започнахте с психоатаките как не можем да ви хванем гениалната мисъл , защото и вие подобно на Глория сте били НАД всичко. Обида е да си кажеш мнението. Обида е да не харесаш комерсите на Гло. Обида е да разконспирираш измисления самостоятелен концерт с 10 ка публика. Дано Глория се върне в играт, за да разберете за какво говоря и да видите през моята призма. Аз до 2014 виждах през вашата, но виждам, че можешда сиот старата генерация и да метеш наред ис качество, и с проекти, и с хитачки балансирано.

Неа да иконизираме Глория като върховен топ, за да са спокойни феновете и че не проявяваме снизхождение...

А това, че се е уредила с правителствения хеликоптер трябва да ви тревожи,а не да ви радва. Какво ли и е коствало :rolleyes:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...