Jump to content



Online: Джулия ft. Анелия - За мене край си


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много кефи, вървежни фрази са събрани в текста макар темата за бившите да се изтърка. Видеото също бива. Какво я обвинявате, че е заложила на комерса този път? Мисля, че на всички е ясно, че само със стойностни песни няма как да успее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята на ft е да направи песента по-интересна, а в този случай Анелия направо я смазва.

Песента я спасява текста и фразичките, разнообразие за Джулия.Видеото - нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това мишко в припева е тъпо, цялата тематика е тъпа...Не знам защо и младите не търсят по-адекватни тематики на годините им, както в попа, а ми пеят за бивши и т.н. драми все едно са на по 40 и мъжа им е сменил три любовници...

Визията с къдрава коса може и да не ви кефи,ама тя така е по природа така че свиквайте.

 

 

Гадна ми е Джулия, излъчва едно надменно поведение идващо от самочувствието й на Сторарова държанка...

 

Анелия се е прецакала да се слага на всякъде.

 

Пеенето ала рап ми е много в стил Теди Александрова-Галена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това мишко в припева е тъпо, цялата тематика е тъпа...Не знам защо и младите не търсят по-адекватни тематики на годините им, както в попа, а ми пеят за бивши и т.н. драми все едно са на по 40 и мъжа им е сменил три любовници...

Чалгафенките са толкова употребени и износени, така че достатъчно драми може да имат :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много кефи, вървежни фрази са събрани в текста макар темата за бившите да се изтърка. Видеото също бива. Какво я обвинявате, че е заложила на комерса този път? Мисля, че на всички е ясно, че само със стойностни песни няма как да успее.

 

 

Едно време се успяваше със стойностни песни! Само че господин Димитров го удари кризата на средната възраст и прие една простачка и бездарница като Андреа във фирмата, налагаше я силово в тв ефира, агресивно я рекламираха, на всичкото отгоре и продажните журналисти с апокалиптичните си прогнози за кризата влошиха нещата - певиците се стреснаха и хукнаха да си търсят богати спонсори, решиха да се върнат към комерса от 90 - те, който им е носил пари! Вместо да постъпят умно и спокойно, те постъпиха първосигнално! почна търсене на спонсори за клипове, ударно разголване, снимания на "луксозни" места, започнаха да записват просташки песни.......... Ето това никога няма да им го простя!

 

Заради Андреа, Галена, Цветелина Янева, Татяна, Яница, Криси, Джулия стойностните изпълнители като Гергана останаха на заден план и недооценявани. Други, като Анелия и Магда си снижиха нивото, Вероника напусна, Камелия пропадна, а за мое огромно разочарование откакто се върна в "Пайнер" Деси прави комерси, американско влияние, простотии. Не очаквах от жена на нейните години клип тип Кейти Пери като "Започваме на чисто". Голяма певица, а се държи като прохождаща, прави проекти като прохождаща........... С "Принцеса" ме разочарова и Райна, какво е това гологъзене? След хитова песен като "Искам те, полудявам", Анелия няма нищо стойностно!

 

 

И да, музиката се поръчва и от властта! а сегашната мутренска власт на МутроБойко не иска образовани и възпитани млади хора, а простаци, мятащи салфетки, напиващи се до безсъзнание, дрогиращи се, разсъбличащи се, правещи безразборен секс, шофиране с несъобразена скорост, възпитаване в вкус към скъпото, луксозното, лъскавото......Трябват им първични хора, не интелигентни и мислещи. И го виждам във форума. Всички искате да зяпате само гърди, дупета, да чувате нецензурни думи и изрази, искате пороци и скандали...............

 

До 2007 бяха стойностните неща. Оттам нататък всичко е фалш и простотия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време се успяваше със стойностни песни!

Едно време пак имаше лековати бързи песни или т.нар. комерси, винаги ги е имало. Наистина ли очакваш от когото и да е да пее само супер стойностна музика? Разбирам, че ти липсват старите времена, на мен също, но те никога няма да се върнат, така че по-добре приеми настоящето най-накрая. Не само при Димитров са модерни комерсиалните песни, в БГ попа както и в световен мащаб също е така. Това е положението просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога няма да приема простотията и да се примиря с нея! Ти явно не си борбен човек, но аз съм! Имам племенници, голямата ми племенница е почти връстничка на Ивон, родена е през май 2004! Не желая и тя да пропуши, нито пък Ивон да е пример за нейното поколение! Искам децата да се научат на стойностни неща а това ще стане, ако се обединим и натиснем фирмата да спре да опорочава хората! При царя и Станишев имаше строг контрол над медиите и затова от "Пайнер" и "Планета" не си позволяваха волности, защотоиначе щяа да ги спрат и да ги съдят!

 

 

Е, като се свърши някога с управлението на МутроБойко, ще искам съд за този простак, който разврати цяла България! Тези фирми трябва да минат в други ръце!

 

 

Като искате американска култура, марш в САЩ! Тук е България! САЩ достатъчно ни навредиха! Не желая да се чувствам като чужденец в собствената си страна!

 

Тук е България, разбрахте ли бе? БЪЛГАРИЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я пуснах първия път,имах чувството,че никога няма да свърши.. Сега ме зариби,има страшни лафове,видеото не е нищо особено.

"Ей,пишко такава" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я пуснах първия път,имах чувството,че никога няма да свърши.. Сега ме зариби,има страшни лафове,видеото не е нищо особено.

"Ей,пишко такава" :roll1:

 

,,Mишко такава" се пее. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я пуснах първия път,имах чувството,че никога няма да свърши.. Сега ме зариби,има страшни лафове,видеото не е нищо особено.

"Ей,пишко такава" :roll1:

Така ми звучи даже по-добре :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпунгерски текст. За 15-годишни кифляци.

И на мен ми се струва много елементарен и вулгарен,а частта на Анелия е смехотворна.Да се правиш на Галин с този глас някак си не върви.

Някой да знае дали ДесиСлава ще издава песен скоро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така не ме е зарибявала песен от поне 6-7 месеца, ако не и повече. Баси якото включване от Анелия, баси нахъсаното пеене и от двете, Джулия с къдравата коса е брутална, а музиката е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина текстът е доста лековат, но поне Джулия е супер талантлива и частта и звучи много нахакано и зарибяващо. Анелия е напълно излишна и само заради нея не бих слушал песента толкова често. Не и ли омръзна на тази жена да копае и под дъното вече? То бива да си плюеш на кариерата по този начин, ама нейното мина всякаква граница..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големият плюс на тази песен е, че представя Анелия в нова светлина. Но останала част е доста ниска топка. Народът става все по-прост и неграмотен, а в тази песен се пее главно на уличен жаргон. Пагубно е младите да слушат само такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...