Jump to content


Online: Елена Велевска - Погледни ме за край


Препоръчани коментари

Нищо особено като песен, видеото е приятно и Елена ми е симпатична. Очаквам дуета им с Борис Дали, дано е нещо по-хубаво.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно гледам клип от 2006 с HD качество... чак ми е странно :1000 (29): Иначе не разбирам какво е това желание от страна на Пайнера да продуцира изпълнители от съседни държави. Вие как я виждате да я канят по нашите клубове и изобщо да грабне вниманието на масата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе не разбирам какво е това желание от страна на Пайнера да продуцира изпълнители от съседни държави. Вие как я виждате да я канят по нашите клубове и изобщо да грабне вниманието на масата?

+1, напълно излишно е това продуциране на македонци и гърци от Пайнера, които на всичкото отгоре не пеят на български. Освен това не стига, че са адашки, а и като външност наподобява Паришева - намирам за неуважително към нея да лансират такова копие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1, напълно излишно е това продоциране на македонци и гърци от Пайнера, които на всичкото отгоре не пеят на български. Освен това не стига, че са адашки, а и като външност наподобява Паришева - намирам за неуважително към нея да лансират такова копие.

 

Хах, на Пайнера много му дреме за уважителност. Нима Деси Слава, като ги напусна, не се опита да превърне Емилия в нейно копие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах, на Пайнера много му дреме за уважителност. Нима Деси Слава, като ги напусна, не се опита да превърне Емилия в нейно копие?

Така е, но все пак на тая дори името й е същото - гадно е, при положение, че Паришева за разлика от Деса напусна Пайнер мирно. Както и да е, не вярвам Велевска да има някакъв успех. Хоанг е пример, че само с налагане не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно гледам клип от 2006 с HD качество... чак ми е странно :1000 (29): Иначе не разбирам какво е това желание от страна на Пайнера да продуцира изпълнители от съседни държави. Вие как я виждате да я канят по нашите клубове и изобщо да грабне вниманието на масата?

 

Нали не мислиш, че той продуцира каката?

Намерила е пари и иска да става певица, нищо не му пречи да й прибере парите и да я врътне за колорит няколко пъти по иначе слабогледаната му телевизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Велевска си се казва Елена и попринцип, не е някакво измисляне, и си има кариера в Македония. Не е намерила пари днес, а е певица с клипове от години там - информирайте се малко или поне търсете нейните клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва още от новогодишната версия. Всеки път като съм я засичал много ѝ се кефя. Самата певица също ми е приятна - и като глас, и като визия. На първо слушане не ми се струва някоя бездарници, пък да я видим занапред... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Велевска си се казва Елена и попринцип, не е някакво измисляне, и си има кариера в Македония.

Е, то оставаше и да не се казва така и нарочно да са й сложили такъв псевдоним. Повтарям се, но за мен певица изглеждаща и наричаща се като едно от топ имената от не чак толкова далечното минало и която на всичкото отгоре не пее на нашия език, е излишна на българския пазар. Да си беше седяла в Македония, щом е известна там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо да не се пробва и на нашия пазар, то така или иначе Македонския е мега ограничен. Имаше едно скорошно интервю в известна медия (забравих коя :D ), там обясни, защо се пробва и на нашия пазар - близкоста (еднаквоста направо) в езика, и защото там е вземала това, което може - има фенове, има участия, издавала е и албуми , но по нейни думи в Македония няма този пазар, който тук, няма тези сцени , бляскавост и т.н. (нейни думи) - т.е. за самите изпълнители има доста постни условия.

 

Друг много известен македонец се води за известен албански изпълнител, а македонец - Аdrian Gaxha, също по тая причина в Албания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...