Jump to content


Online: Katy Perry - Chained to the rhythm (ft. Skip Marley)


Препоръчани коментари

Леле, какво видео! Песента ме кефи още повече след като го гледах. Каква символика, какво нещо... На едно място дори се забелязва цифрата 1984...

След такъв клип вече въобще не ми дреме дали песента ще се води флоп или не- Кейти просто разби хейтърските теории за творчеството й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж различен албум говореше, а се върна в Тийн ерата. На Лана клипа е 50 пъти по-добър. Не ми харесва. Песента е хубава иначе, но омръзва бързо.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж различен албум говореше, а се върна в Тийн ерата. На Лана клипа е 50 пъти по-добър. Не ми харесва. Песента е хубава иначе, но омръзва бързо.

Само заради шарените цветове ли се е върнала в тийн ерата? Хах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само заради шарените цветове ли се е върнала в тийн ерата? Хах...

 

В други явно няма и да я видим.

 

Не желая да цитираш всяко мое мнение, то си е лично мое, не ангажирам никого с него.

 

Мерси.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В други явно няма и да я видим.

 

Не желая да цитираш всяко мое мнение, то си е лично мое, не ангажирам никого с него.

 

Мерси.

Ще ти цитирам каквото си поискам.

А и твърдението ти е повече от смешно, нормално е човек да откликне...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти цитирам каквото си поискам.

А и твърдението ти е повече от смешно, нормално е човек да откликне...

 

Мен няма да цитираш, марш в киното на работа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно видео, можеше да бъде още повече развито, сигурно не й е достигнала смелост. За съжаление на американците това видео няма да им въздейства ... трябваше тя да се появи с неонова светеща табела с надпис "Живеем в лъжа, манипулират ни, нашето правителство избива невинни, и не само то!" и пак

щеше да има неразбрали.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото не е лошо, ама наистина все едно гледам продължение на Калифорня Гърлз. Пък и вече е дърта за тия шарени перуки, време е за нещо ново.

 

Онова с хамстера незнам как го водят, ама беше в пъти по интересно, идейно и изобщо всьо. Излишно се е охарчила за още ино видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото повече го гледам, толкова повече символи откривам, а това ме кара да се чувствам все по-тъжен до каква степен те отразяват истинското общество, и то не само това на Америка. Да си мислиш, че живееш в една толкова пъстра и весела утопия, а истината да е толкова различна...

Голям проект представи Кейти Пери!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво видео, според мен с него песента ще набере популярност. Някак си обаче очаквах по-интересна кулминация, но все пак си е изпипано доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво видео, подхожда на песента, но искам да видя поне един клип от нея, в който е нормална жена, без физиономии и странни облекла и прически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво видео, подхожда на песента, но искам да видя поне един клип от нея, в който е нормална жена, без физиономии и странни облекла и прически.

 

Споко и така ще я видим като дойде време за "личния албум" (а ла Joane, Britney Jean, etc.) :D Видеото е яко, въпреки, че изобщо не открива топлата вода с цялата тая идея "живеем си щастливо в розовата къща".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала за симболиката, но за толкова сериозно теми не мисля, че беше нужно да се прави толкова бонбонен клип като цветове, декори, облекла и тн...

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво видео, подхожда на песента, но искам да видя поне един клип от нея, в който е нормална жена, без физиономии и странни облекла и прически.

 

Извинявай, но клипове като "Thinking Of You", "Teenage Dream","Rise", "Part Of Me", "Firework", "The One That Got Away", "Unconditionally"... Не са ли достатъчно сериозни? Не смятам нито един от тях за сладникав, със странни облекла, прически и физиономии.

 

Видеото на новия сингъм е супер свежо! БРАВО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса ми още повече! Не мога да отрека, че много зарибява, прочетох символиките на клипа - много добър замисъл, но все пак нещо той не ме грабва.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно видео, готина песен, най-много ми харесаха скритите послания и колкото повече се говори за това, толкова по-добре. За съжаление трябва да е скрито по този начин, защото директно не би било допуснато. Браво на Кейти, нова ера ли започва? Със сигурност ще е голям успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...