Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бинго! Браво, че ме усети! :)

С почването се сетих, не чух цялата песен.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен първо са направили турската версия и после са скалъпили тъпия текст на бг, който дори не звучи интересно. :mf_surrender: Вярно ли е, че Дай ми още има и албанска версия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще направи и милион гледания този път. :Vishenka_05:

Що си мислиш, че я вълнуват милионите? И щом Малко коте има почти 2, кое те съмнява? Да не е луда да си купува като други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

това защото пее страхотно на турски !!

:Vishenka_05:

 

Не знам. На мен ми звучи правдоподобно, но нямам идея дали е добра.

 

Някъде мернах, че Р-то й било в повече. :whistling:

 

Излезе ли превод?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е старото поколение, но от новите, Тедето си ми е май най. Общо взето топ 3 от преди са: Глория, Преса и Ана май. От новите Тедето, Яница (последните години когато реално е нещо) и Деси Слава.

 

Деса не е от новите :mf_surrender: Как Преса и Ана са от старите, а Деса, която е от много преди тях, изведнъж е от новото поколение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е от новите :mf_surrender: Как Преса и Ана са от старите, а Деса, която е от много преди тях, изведнъж е от новото поколение?

Беше закачка, иначе ясно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше закачка, иначе ясно :D

Коментирай факта, че Пресли ще навърши 33, а няма ни най-малко намерение да ражда :Vishenka_05:

 

/гледам да говорим за нея и понеже няма хитове, да зачекнем личния й живот/ :helpsmilie:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че спи с младите не я прави такава :3fdb8960598fa63e:

 

Факт!

 

Коментирай факта, че Пресли ще навърши 33, а няма ни най-малко намерение да ражда :Vishenka_05:

 

/гледам да говорим за нея и понеже няма хитове, да зачекнем личния й живот/ :helpsmilie:

Ми кво да я правим. Ама изглежда много добре, иначе кой знае, може на Христова възраст да се промени. Иначе, тя хитове си има, просто няма актуални такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт!

Ми кво да я правим. Ама изглежда много добре, иначе кой знае, може на Христова възраст да се промени. Иначе, тя хитове си има, просто няма актуални такива.

Надрусай я и я оплоди - ще бъде скандално :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надрусай я и я оплоди - ще бъде скандално :3fdb8960598fa63e:

Няма как, не изневерявам! Но ако скоро съм сам, обещавам да пробвам, дори без да я надрусам ще я онождам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как, не изневерявам! Но ако скоро съм сам, обещавам да пробвам, дори без да я надрусам ще я онождам.

Тя ако не е надрусана, няма да позволи някой да я оплоди, затова го казах. Даже няма да се изненадам, ако си е сложила спирала, то от толкова безразборен секс наляво и надясно с кой ли не, си е цяло чудо, че още не е направила белята :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ако не е надрусана, няма да позволи някой да я оплоди, затова го казах. Даже няма да се изненадам, ако си е сложила спирала, то от толкова безразборен секс наляво и надясно с кой ли не, си е цяло чудо, че още не е направила белята :3fdb8960598fa63e:

 

А венерически болести? СПИН? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Преса трябва да има деца? :mf_surrender:

Ами не знам, всичките й колежки имат. А и тия милиони, които изкарва, кой ще ги наследи някой ден? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...