Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Яница

Клипа е як, ама песента нещо не ме кефи... След 2-3 слушания може да ми хареса, но сега твърдо не

 

Галена

Браво на Галош изненада ме много приятно.Песен, клип , текст , музика- всичко испапано и да е живо и здраво детенцето им :)

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница

Галена

:1000 (29):

Да казах го и стоя зад думите си, но в последствие палачинката се обърна, Яница не я спирам , а Галош я подминавам. Винаги е така :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена снощи в Astoria пяла много фалшиво. Повечето си тръгнали след като за 5-ти път е изпяла "Все ми е тая". :mf_surrender:

То и една колежка от морето работи в Ямбол в една дискотека та каза, че Лорена ш пее и аз вчера и се обаждам и вика Ежке ко стана с Лорена размаза ли? И тя вика разочарована съм, нейните песни ги пя по 4 пъти и така грачила, че изгонила хората. Провал !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и една колежка от морето работи в Ямбол в една дискотека та каза, че Лорена ш пее и аз вчера и се обаждам и вика Ежке ко стана с Лорена размаза ли? И тя вика разочарована съм, нейните песни ги пя по 4 пъти и така грачила, че изгонила хората. Провал !!!

 

Има участия, колкото има Преслава. В Galaxy е всеки месец. Ако това, което пишете беше поне 1% вярно нямаше да я търсят за участия въобще. Песните ги пее по три пъти - а не по 5. Фантасмагориите другаде. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена снощи в Astoria пяла много фалшиво. Повечето си тръгнали след като за 5-ти път е изпяла "Все ми е тая". :mf_surrender:

 

Емии нима има изненадани? Тя на запис не звучи добре, представям си на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има участия, колкото има Преслава. В Galaxy е всеки месец. Ако това, което пишете беше поне 1% вярно нямаше да я търсят за участия въобще. Песните ги пее по три пъти - а не по 5. Фантасмагориите другаде. :mf_surrender:

Казвам ти какво ми казаха. Няма да си изсмуквам от пръстите. Другата седмица като отида ще видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има участия, колкото има Преслава. В Galaxy е всеки месец. Ако това, което пишете беше поне 1% вярно нямаше да я търсят за участия въобще. Песните ги пее по три пъти - а не по 5. Фантасмагориите другаде. :mf_surrender:

 

Сравняваш Лорена с Преслава ?!?!? Кой е казал, че я търсят за участия ? Като я предлагат за жълти стотинки така ще е.

Като няма дискография, а и вдигате въшките и тя милата се мисли за топ име и се излага като пее по 20 пъти единствения си хит и то благодарение на Галена и Оцко.

Снощи е било пълен ужас, приеми го ;) Чак някакъв почнал да я гони и псува, да слиза от сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравняваш Лорена с Преслава ?!?!? Кой е казал, че я търсят за участия ? Като я предлагат за жълти стотинки така ще е.

Като няма дискография, а и вдигате въшките и тя милата се мисли за топ име и се излага като пее по 20 пъти единствения си хит и то благодарение на Галена и Оцко.

Снощи е било пълен ужас, приеми го ;) Чак някакъв почнал да я гони и псува, да слиза от сцената.

"Жена за лудницата" също е хит :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравняваш Лорена с Преслава ?!?!? Кой е казал, че я търсят за участия ? Като я предлагат за жълти стотинки така ще е.

Като няма дискография, а и вдигате въшките и тя милата се мисли за топ име и се излага като пее по 20 пъти единствения си хит и то благодарение на Галена и Оцко.

Снощи е било пълен ужас, приеми го ;) Чак някакъв почнал да я гони и псува, да слиза от сцената.

 

Кога тва :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Реагирай, бе момче. Излагаш се. Да, сравнявам я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам още колко дълго ще остане в сянката на Галена и ще си прави реклама с нея. Пусне песен .. ft.Галена. Отиде на участие "- МамаУраган я няма, ЛеляУраган е тук". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам още колко дълго ще остане в сянката на Галена и ще си прави реклама с нея. Пусне песен .. ft.Галена. Отиде на участие "- МамаУраган я няма, ЛеляУраган е тук". :mf_surrender:

 

Яд ли те е, хапеш ли устни, стискаш ли пръсти? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...