Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

А представяте ли си на някой от мъжете да му се падне да имитира Десислава? :1000 (29): Башар Рахал- Две сърца, а Евгени Минчев (ако участва)- И на всички като тебе... :roll1: Това ще е най-щастливия момент в живота на Фънки, сигурен съм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Значи все пак Деси наистина ще представя The Final Countdown. :D

Любимата й за имитации била Камелия! :roll1:

Как се казва песента, която ще пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро начало за Деси- раздаде се на сцената повече, отколкото очаквах. Визуално горе-долу са я докарали, а откъм глас си беше добре, макар и в опита си да имитира гласът на вокалиста да прозвуча малко неуверено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, изкефи ме :D

Нямаше да я позная, ако не знаех, че е тя с тази променена визия.

Хареса ми как направи парчето, голямо дупе е заформила, но като подскача по цял сезон на сцената така ще е съвсем друга след края на шоуто.

И визитката беше много весела :D :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ли да коментираме останалите? :D

Иначе наблюдавам, че преобладават добрите коментари за Деси- може би са към 70%. Доста добро начало и имам чувството, че тепърва има накъде да се развива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше мнооо зле. Първо тез баджаци й тежат. Второ гледаше все едно има запек и се напъва да се освободи. Няколко пъти се разминаваше със синбека.

 

Страшен резил. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Справи се сравнително добре, но можеше и повече. Все пак тя е Деси Слава и очакванията към нея са завишени, но определено ми хареса, въпреки, че го нямаше ефекта УАУ.

Във фейса са 70/80% положителни коментари, което за пореден път доказва, че Деси е масово харесван изпълнител.

Чакаме да видим как ще се справят другите, и не забравяйте 17703 е номерът! :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми като за първи път, но може и много повече. Чисто вокално имаше разминавания, иначе имаше енергия.

 

 

Другите участници обаче са крайно скучни.. Нещо не виждам и тук (както и при Гласът) как ще го следя 3 месеца.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои са другите участници?

Коцето Калки, София Джамджиева, Башар Рахал, Миро, Михаела Маринова, Люси Дяковска и някой футболист, говори се за Ваня Джаферович.

Евгени май се е отказал от реванша с ДС. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...