Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Което е вярно, но не е достойно приемане на загубата.

 

Все пак е дете. Ако беше ти, сигурно щеше да изпаднеш в истерия и да го нападнеш по време на последното изпълнение :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Именно, защото е дете и го бяха подготвили само за победа, но не и за "загуба". Въпреки, че аз не приемам това като загуба. Има много по-успели и останали във времето в историята на Евровизия втори места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак е дете. Ако беше ти, сигурно щеше да изпаднеш в истерия и да го нападнеш по време на последното изпълнение :3fdb8960598fa63e:

Ако бях аз, щях да спечеля Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е лошото на второто място - не се радваш колко си напред, а се ядосваш, че не си спечелил. Поли миналата година едва ли е нареждала Джамала, Дами и Сергей. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е лошото на второто място - не се радваш колко си напред, а се ядосваш, че не си спечелил. Поли миналата година едва ли е нареждала Джамала, Дами и Сергей. :D

Абе псуваше ги на всякакъв диалект, за който човек може да се сети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, защото е дете и го бяха подготвили само за победа, но не и за "загуба". Въпреки, че аз не приемам това като загуба. Има много по-успели и останали във времето в историята на Евровизия втори места.

 

Реално погледнато не е бил никога на първо място в залозите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, защото е дете и го бяха подготвили само за победа, но не и за "загуба". Въпреки, че аз не приемам това като загуба. Има много по-успели и останали във времето в историята на Евровизия втори места.

Факт. Невероятната Верка беше втора - кой помни "Молитва", чиято изпълнителка дори съм забравила как се казва?!

Дима Билан също беше втори през 2006, а през 2008 спечели. Има надежда.

Да надъхат Крис за догодина, да му напишат шедьовър и 2019 да гледаме шоуто на живо в Арена Армеец :1000 (29):„

 

Реално погледнато не е бил никога на първо място в залозите.

Беше по време на вота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт. Невероятната Верка беше втора - кой помни "Молитва", чиято изпълнителка дори съм забравила как се казва?!

Дима Билан също беше втори през 2006, а през 2008 спечели. Има надежда.

Да надъхат Крис за догодина, да му напишат шедьовър и 2019 да гледаме шоуто на живо в Арена Армеец :1000 (29):„

Беше по време на вота.

Аааа не! Догодина искам квартет "Вълкодав" - Джена, Анелия, Краси Аврамов и Тони Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше по време на вота.

 

 

Последните часове беше. <_<

 

Да, де, ама все пак едва ли толкова бързо в рамките на минути са го нахъсали, че ще спечели. Ама знам ли. Вещицата Саня беше на телефона си през цялото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато не е бил никога на първо място в залозите.

През днешния лайф беше, отделно украинските медии са го слагали първенец и са му дали няколко награди.

Отделно, че се движеше втори трети през цялото време по залози, а знаем, че това не означава бетон това място. Вотът на жури променя всичко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне момчето си каза това, което мисли. Евала заради това. То с подобен род агитация много лесно може да каже някой, че не можел да преглътне загубата. Да ама не. Ами не може - да, защото заслужаваше и заслужава повече от 2-ро място. Представянето му ми хареса и си беше на супер високо ниво, песента и тя. Аз лично не съм и няма как да съм доволен на второ място, защото можем и заслужаваме повече.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...