Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Беше ясно че с тая пропаганда за донорство Португалия ще спечели. Дано се оправи момчето, но това е конкурс за песен и неговата е повече от ужасна.

А за рейтинга на Кристиан в ютюб няма да коментирам.

Честито ни 2 място!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Следващата година пращаме неадекватен участник с бъбречна недостатъчност и на сцената до него апарат за хемодиализа.

Потвърдено от Джуди Халваджиан!

 

 

От тук нататък на евровизия само с епикриза и зелена рецепта за участниците!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Заслужавахме пътвото място. Браво на Кристиян!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешна и жалка история. Това песенен конкурс ли е или какво? Разбирам, че момчето има проблем, но не мисля, че това беше мястото да парадира с това. А ако рускинята беше допусната какво? Да не говорим, за жалкото подобие на песен. Още не мога да повярвам. Да бяхме загубили от Швеция, Австрия, Молдова или Израел нямаше да ме е яд толкова, но от този? :mf_surrender:

 

От друга страна се радвам много за постигнатото второ място, но пък боли още повече, когато си на крачка от победата и не я получиш. Както и да е. Важното е от тук насетне да държим ниво и съм сигурен, че победата ни е въпрос на време и добра песен разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на нашето момче, след 4-то място и 2-ро място се надявам, че конкурсът ще бъде взет много сериозно и кой знае - може скоро да спечелим.

Заслужаваше победата и ме е яд не затова, че не спечели, а че загуби от тази ужасна песен... да беше Белгия, да не ме е яд, а то...

Фаворитизирането на Италия им изигра лоша шега, май и в топ 5 не са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете какво да правите :gun_bandana:

Знаем, но не сме в Киев, за да му.направим трансплантацията под звуците на "Мъртви души" на Емилия и."Умирам" на Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешна и жалка история. Това песенен конкурс ли е или какво? Разбирам, че момчето има проблем, но не мисля, че това беше мястото да парадира с това. А ако рускинята беше допусната какво? Да не говорим, за жалкото подобие на песен. Още не мога да повярвам. Да бяхме загубили от Швеция, Австрия, Молдова или Израел нямаше да ме е яд толкова, но от този? :mf_surrender:

 

От друга страна се радвам много за постигнатото второ място, но пък боли още повече, когато си на крачка от победата и не я получиш. Както и да е. Важното е от тук насетне да държим ниво и съм сигурен, че победата ни е въпрос на време и добра песен разбира се.

Определено не е конкурс за песен, а по-скоро гише "Социално подпомагане"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малкия е меееега разочарован. Много лошо се изказва. С право, да, но все пак трябваше с по-високо вдигната глава да приеме загубата и все пак да празнува второто място. Просто е малък и явно са му внушили бетонирано първо място и сега е озлобен.

Честито! наистина страхотно представяне и страхотно второ място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малкия е меееега разочарован. Много лошо се изказва. С право, да, но все пак трябваше с по-високо вдигната глава да приеме загубата и все пак да празнува второто място. Просто е малък и явно са му внушили бетонирано първо място и сега е озлобен.

Честито! наистина страхотно представяне и страхотно второ място.

Какво е казал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е казал?

Ами директно заяви, че Португалеца не заслужава първото място. Как той не е направил нищо по-добро от нас и как ние сме сме представили много по-добре. Прав е разбира се, но не мисля, че това беше начинът, мястото и момента.

Не ми прозвуча достойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше му внушено, че ще успее да изведе България на финал - успя. Беше му внушено, че ще успее да вкара България в Топ 3 - успя.

Беше му внушено и че ще успее да спечели, но не успя. Затова сега е гневен и не реве заради загубата си, според мен е от нерви, сам си каза, че зад победата на Португалия има нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае какво... просто каза, че според него e бил по-добър от nортугалеца.

Което е вярно, но не е достойно приемане на загубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се казват нещата в прав текст, такива каквито са, на момента. С това мълчание, привидно достойнство и премълчани истини затова се случват и подобни неща в световен мащаб и по принцип в живота. Същото като с песента на Украйна от миналата година..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много кофти ми стана като гледах Кристиан. Много емоционален и разочарован, затова и така неадекватно се изказваше..

ПС: Последователите му в инстаграм скочиха с над 60 хиляди за 2 дни. Невероятен успех за него е това за международната кариера, която смята да прави.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами директно заяви, че Португалеца не заслужава първото място. Как той не е направил нищо по-добро от нас и как ние сме сме представили много по-добре. Прав е разбира се, но не мисля, че това беше начинът, мястото и момента.

Не ми прозвуча достойно.

 

Ееее, айде сега. Каза, че пеел страхотно, че като излязъл на сцената дори и той мълчал и го слушал онемял, че била хубава песента и т.н., но че все пак неговата е била с една идея по-добра и заслужавала повече и момчето каза "според мен". Нито го е плюл, нито нещо лошо е казал. Даже на няколко пъти каза "пак казвам, че и той се справи добре, че е хубава песента" и т.н.

Според мен просто си намекна, че е спечелил от съжаление за болестта. Малко намеци имаше в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е вярно, но не е достойно приемане на загубата.

 

Аз не мисля, че има нещо недостойно да кажеш какво мислиш. В крайна сметка не е обидил никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...