Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така ще кажеш ти, само трябваше да перифразираш, че си доволен не от това му изпълнение, а от това в твоята баня!

 

Искам да се преориентираш към Васил (DenFevgo). Той е джобно гадже, но има яки бицепси и дълбоки кафеви очи, а душата му е лесно ранима и океан от емоции... Ще си паснете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този полуфинал е по-силен и конкуренцията е жестока, но Кристиан ще се класира, който иска да злобее. Погледнете реакциите във фейсбук страницата на Евровизия... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да се преориентираш към Васил (DenFevgo). Той е джобно гадже, но има яки бицепси и дълбоки кафеви очи, а душата му е лесно ранима и океан от емоции... Ще си паснете. :3fdb8960598fa63e:

Не си те давам :feminist_en:

Този изфалшивя ли на първият висок тон или ми се пречува вече, сладък е поне, заразлика от пишкодавеца Кристин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези са много по-добри от държанката Кристин!

И аз не понасям Саня, но поне този път е инвестирала в правилния човек. Момчето се представи супер. Ефектите са смешни, но песента я изпя брутално. Според мен с една лесна хореография и светлинни ефекти в тъмни тонове би стоял по-адекватно, но шанс.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да се преориентираш към Васил (DenFevgo). Той е джобно гадже, но има яки бицепси и дълбоки кафеви очи, а душата му е лесно ранима и океан от емоции... Ще си паснете. :3fdb8960598fa63e:

Офтопик:

Как ги виждаш ниско и високо на едно място? :D

Трябва да се класират

Румъния, Унгария, Дания, Швейцария, България... за другите не знам.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига ни кълни! Много добре се справи Кристиан.

 

Само като ефекти можеше да е по-добре.

Предвиждам Кристин да падне на сцената по,време на финалното си изпълнение! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си се подигравал на хората! Ниски, високи - няма значение!

 

Ми ти за кво се подиграваш на Кристин тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ти за кво се подиграваш на Кристин тогава?

Какво да му се подигравам?! Той е грозен, смешен и не става за певец, а дали се справя добре в ... ти ще кажеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...