Jump to content


Кой албум на Цеца ?


Alter Ego

Кой албум на Цеца?  

24 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Позив. Точно покрай излизането на албума и Ушче 2 започнах да ставам голям фен на Цеца. Естествено, преди знаех песните, които са известни в България, но след този албум и особено след концерта започнах да се запознавам с цялото ѝ творчество. Малко ми е сантиментален, но към днешна дата мога да кажа, че няма слаба песен в този албум. Преди не харесвах "Удаче се сузе мойе", а "Пет минута" и "Видимо се дасо" ми бяха много противни, но тази есен първата я скъсах от въртене - страшно силна. А другите две пък тоя месец бая си избухвам на тях, така че - 10 песни, ама една от друга по-силни. Останалите 7 ги обожавам - коя от коя по-силни.

 

При Аутограм също харесвам всички песни, коя повече, коя по-малко, ама някак предпочитам "Позив", защото има по-традиционно звучене, по-Цецово. Тук нещата са ми една идея по-модерни за вкуса ми, а пък и много скоо излезе, за да имам реална преценка.

 

Любав живи си е доста слаб албум, единствено за Расуло се сещам, която е доста силна - и клипът е невероятен там, Цеца изглежда главозамайващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите ги харесвам много, но по-скоро ги подреждам така:

 

1. Autogram (2016) - откъм песни и обложка е най-добър, спрямо другите. Цялостния проект е много по-изпипан.

2. Ljubav zivi (2011)

3. Poziv (2013)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Позив. Точно покрай излизането на албума и Ушче 2 започнах да ставам голям фен на Цеца. Естествено, преди знаех песните, които са известни в България, но след този албум и особено след концерта започнах да се запознавам с цялото ѝ творчество. Малко ми е сантиментален, но към днешна дата мога да кажа, че няма слаба песен в този албум. Преди не харесвах "Удаче се сузе мойе", а "Пет минута" и "Видимо се дасо" ми бяха много противни, но тази есен първата я скъсах от въртене - страшно силна. А другите две пък тоя месец бая си избухвам на тях, така че - 10 песни, ама една от друга по-силни. Останалите 7 ги обожавам - коя от коя по-силни.

 

При Аутограм също харесвам всички песни, коя повече, коя по-малко, ама някак предпочитам "Позив", защото има по-традиционно звучене, по-Цецово. Тук нещата са ми една идея по-модерни за вкуса ми, а пък и много скоо излезе, за да имам реална преценка.

 

Любав живи си е доста слаб албум, единствено за Расуло се сещам, която е доста силна - и клипът е невероятен там, Цеца изглежда главозамайващо.

 

Така е. Само че 2011 и Брена и Цеца извадиха албуми и се очакваше силна борба то и двете извадиха по-слаби от последните им ( Уджи cлободно и Идеално лоша). Албума на Цеца нямаше никаква реклама. Така беше пуснат малко преди излизането се разбра че е снимила албум. А и тя беше в домашен арест и не го промотира. След излизането от ареста направи клип на Расуло. Иначе Sve sto imam i nemam, и Igracka samoce си бяха хитовe, по-слаби хитчета Steta za mene и Nije mi dobro.

 

Мен тази ми много харесваше, жалко че повече се оцени Probudi me kad bude gotovo.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Autogram" е най-добър и откъм песни и откъм обложка... няма песен в тоя албум, която да не харесвам! Може би само "Cigani", но просто не съм и дал шанс, все я прескачам! :D Радвам се, че имам късмета да притежавам точно този албум в оригиналния му вид!

 

"Poziv" на второ място! Също хубави песни, почти всички, но някак си "Ime i prezime" уби всички останали песни в този албум и останаха незабелязани. И лично според мен, тогава Цеца излишно снима "Turbolentno", която не е кой знае какво, вместо "Brat", "Mrzi me"или "5 minuta". И все пак най-големия и Хит от доста време беше "Ime i prezime", гърмеше и всякъде!

 

"Ljubav zivi" - Много любими песни и тук! Rasulo, Steta za mene, Ljubav zivi, Igracka samoce, Sve sto imam i nemam все песни, който и до днес слушам. Тук само "Rasulo" се отличи, защото само тя получи видеоклип, останалите останаха с ТВ версии, но тотален хит нямаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...