Jump to content


Връзки


Препоръчани коментари

Винаги аз съм прекратявала връзките си. Опитвала съм се да е по възможно най-мирния начин, но почти никога не се е получавало. Все се разделяме със скандали и разправии и до ден днешен с никой не поддържам никаква връзка. Само с един човек, но той ми е тръпка и няма как.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднъж са ме зарязвали и не съм позволявала никога повече! Винаги аз.

 

С всичките ми бивши съм в отлични отношения, пишем си с някои, чуваме се... Не намирам логика в това, да се блокирате (както се прави сега), да си хвърляте жлъч и омраза или да палите черни свещи един на друг.

Винаги е приятно да споделиш миг с такъв. Но никога не бих повторила с бивш. Знам какво ме очаква, какво има и какво предлага. Прочетена книга.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото ми гадже ме заеба като куче и от там на сетне винаги аз ги заебавам даже последния път като работех на морето се разделихме през Юли и да е още по- гадно легнах с най- добрия му приятел и му пратих селфи. Уви, Блокира ме :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам едно такова питане ... не смятате ли, че жените преди 5-6 години бяха малко по-лесни за контакт и за поддържане на отношения?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам едно такова питане ... не смятате ли, че жените преди 5-6 години бяха малко по-лесни за контакт и за поддържане на отношения?

 

И защо сега да е различно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновено аз зарязвам, само веднъж беше по взаимно съгласие след дълъг разговор. Поддържам отношения с бившите си, аз правя мир и любов, а не война.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо сега да е различно?

 

Освен по мен съдя и по приятели - доста по-лесно се случваха нещата преди години. Напоследък дори и свестните момичета тотално са се чалнали - филмарки, оплетени в по 2-3 връзки, единия й посяга, другия - женен, ама разделен с жена си, пък се съди с нея за детето, звъниш им, не вдигат с дни, изведеш ги на среща и по някое време си тръгват, не искат нищо освен секс, после вземат та се влюбят, пък като отвърнеш вече нямат желание ...

 

 

... не са на добре нещата.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен по мен съдя и по приятели - доста по-лесно се случваха нещата преди години. Напоследък дори и свестните момичета тотално са се чалнали - филмарки, оплетени в по 2-3 връзки, единия й посяга, другия - женен, ама разделен с жена си, пък се съди с нея за детето, звъниш им, не вдигат с дни, изведеш ги на среща и по някое време си тръгват, не искат нищо освен секс, после вземат та се влюбят, пък като отвърнеш вече нямат желание ...

 

 

... не са на добре нещата.

 

1000%20(29).gif Ама защо само за момичетата? Същото може се кажете и за мъжете.. Напоследък не съм срещнала мъж със собствено мнение.. все му влияят приятели и други хора, сам казваш посягат на жени, лъжат, мажат... или просто ги интересува само секса, същото може и това за влюбването, в момента в които им обърнеш внимание губят интерес.

Та милички, не обвинявайте само момичетата. Хубаво е първо да погледнете и вас си, преди да обвинявате само едната страна. Според мен тук не става въпрос за това от кой пол си, а че като цяло всички ценности в човека се изкривиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки е бил разочарован. Когато човек хлътне, той дава всичко, жертва себе си, много често достойнството си, но няма как иначе. Непрекъснато мисли за изгората, няма търпение да я види, търси си причини да се засекат. Отделно, времето когато не се виждате е мъчение и непрекъснато се мисли за този човек. Раздразнение, досаждане на приятелите и т.н.

 

Проблема идва ако емоционалната инвестиция е прекалено голяма, защото може да останат белези които няма да заздравеят. Отхвърлянето боли, то си е като физическа болка и може да доведе до много неприятни последици като ниско самочувствие, раздразнителност и т.н. НО ние сме хора, като такива, поне според мен, имаме различни периоди в които ни привличат различни типажи. Аз самият много се притеснявам когато хлътне друг индивид по мен, защото не зная какво да правя ако не си допаднем, но много ясно поставям границата, за да няма напразни надежди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз срязах последният. И по принцип на хора, които не ме кефят визуално или ми се правят на много отворени - ги режа на мига или изобщо не ги отразявам. Трябва да усетя един човек, за да имаме дори контакт, камоли връзка. Жалко, че всички се оказват само на думи действащи, а после бягат в миша дупка и се правят на ни лук яли, ни лук мирисали. С последният субект, който се появи след Александър и беше леко настъпателен в началото, наистина се привличахме и имаше химия между нас, въпреки че и на снимки дори не сме се виждали. Но в един момент той показа нерешителност и започна да си играе с мен, а аз наистина бях хлътнал. Усетих се навреме този път и му бих шута, после съжалих, че съм бил жесток и му се извиних. Е, това ми беше грешката, вчера видях, че ми е писал и му отговорих, че не е имало нужда да си прави труда и му благодаря за хубавите думи, моменти. Това е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето песента, която пасва на темата

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм имала сериозна връзка или поне никоя моя връзка не съм я чувствала така. Бързо се отегчавам и след тръпката и химията в началото започва да ми става безразлично и дори досадно.

Не са ме зарязвали, но се е случвало след време да съжалявам за предишни взаимоотношения, но в смисъл, че съм наранила някого и съм изпитвала нужда да се извиня, за да усполоя съвестта си.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм имала сериозна връзка или поне никоя моя връзка не съм я чувствала така. Бързо се отегчавам и след тръпката и химията в началото започва да ми става безразлично и дори досадно.

Не са ме зарязвали, но се е случвало след време да съжалявам за предишни взаимоотношения, но в смисъл, че съм наранила някого и съм изпитвала нужда да се извиня, за да усполоя съвестта си.

Или да съжаляваш защото си изпуснал шанса заради някакви глупости. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или да съжаляваш защото си изпуснал шанса заради някакви глупости. :gun_bandana:

Не, аз не съжалявам за минали неща. Само осъзнавам, че заради факта, че ВИНАГИ поставям себе си на първо място и не обичам да се обяснявам и съобразявам с никого съм заблудила или наранила бившия си, започва да ме гризе съвестта и имам нужда да се извиня за постъпките си, за да продължа на чисто със себе си.

Не съм в ред аз, не ми обръщайте внимание. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз не съжалявам за минали неща. Само осъзнавам, че заради факта, че ВИНАГИ поставям себе си на първо място и не обичам да се обяснявам и съобразявам с никого съм заблудила или наранила бившия си, започва да ме гризе съвестта и имам нужда да се извиня за постъпките си, за да продължа на чисто със себе си.

Не съм в ред аз, не ми обръщайте внимание. :1000 (29):

Защо сме нещастни с теб не знам. Имам чувството, че никога няма да се влюбя истински....

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Страхотна тема!

Разочарование съм имал само веднъж, и то защото имах прекалено големи очаквания към човека, с когото бях.Не бях влюбен, но се чувствах комфортно в тази връзка,беше ми спокойно и същевременно много вълнуващо, но рано или късно годините си казват думата.Той беше с 13 години по-голям от мен, но явно мисленето му беше като на второкласник.Тъпото е, че ме накара да се преместя при него в друг град, като не ми даваше да работя и да излизам, а само да вися в апартамента му. Естествено аз издържах точно една седмица и се прибрах вкъщи.Разделихме се цивилизовано, без обиди и лоши чувства, но в момента не поддържаме никаква комуникация,като най-вероятно и двамата нямаме желание за такава.

В крайна сметка се радвам, че така се получиха нещата, защото след него срещнах точния човек за мен, с който градим общия си живот вече почти 5 години.

Иначе до момента винаги аз съм зарязвал половинките си, естествено по цивилизования начин като с нито един не поддържам взаимоотношения към днешна дата.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо сме нещастни с теб не знам. Имам чувството, че никога няма да се влюбя истински....

 

То пък да се влюбиш е голямата работа :1000 (29): По-добре не ... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...