Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гальо какво ще готви, сандвичи ли?

Този верно ли си мисли, че някой му вярва колко е земен, народен, неял и немирисал?

След това предаване вече съвсем се убедих, че най-най-последният му проблем е, че е обратен. Преди всичко е един хитър мазен селски бек. Такива много бързо и внезапно слизат на земята. Съвсем скоро ще му се спукат изкуствените джуки и ще се върне в "малкия си град да яде с една вилица". :mf_surrender:

Васе, що такава злоба?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гальо какво ще готви, сандвичи ли?

Този верно ли си мисли, че някой му вярва колко е земен, народен, неял и немирисал?

След това предаване вече съвсем се убедих, че най-най-последният му проблем е, че е обратен. Преди всичко е един хитър мазен селски бек. Такива много бързо и внезапно слизат на земята. Съвсем скоро ще му се спукат изкуствените джуки и ще се върне в "малкия си град да яде с една вилица". :mf_surrender:

Мен като цяло най-ме отврати това, че се е жалвал как му писнало да съживява кариерите на залезлите певици като Камелия, Анелия и др. Толкова долно същество не е имало. То си личи колко е мазен и как гледа само изгодата от всичко. После милия Галин помагал на Ани Хоанг и Кристиана да се реализират, нищо, че едната се ебе с Люси, другата с Оцко. :mf_surrender: Само с Крисия Д не знам каква му е била идеята, сигурно да се подмаже на шефа, че дава рамо на дебютантите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен като цяло най-ме отврати това, че се е жалвал как му писнало да съживява кариерите на залезлите певици като Камелия, Анелия и др. Толкова долно същество не е имало. То си личи колко е мазен и как гледа само изгодата от всичко. После милия Галин помагал на Ани Хоанг и Кристиана да се реализират, нищо, че едната се ебе с Люси, другата с Оцко. :mf_surrender: Само с Крисия Д не знам каква му е била идеята, сигурно да се подмаже на шефа, че дава рамо на дебютантите.

:helpsmilie: Кога го е казал?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: Кога го е казал?

 

Най-смешното е, че Ани е с един от най-добрите режисьори, а Кристиана с един от най-добрите композитори, ама и двете са в 10-та глуха и никой не ги отразява. Същото се отнася и за Сиана! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смешното е, че Ани е с един от най-добрите режисьори, а Кристиана с един от най-добрите композитори, ама и двете са в 10-та глуха и никой не ги отразява. Същото се отнася и за Сиана! :)

 

Когато нямаш талант и харизма - ако ще и с президента да се хванеш, няма как да се случат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен като цяло най-ме отврати това, че се е жалвал как му писнало да съживява кариерите на залезлите певици като Камелия, Анелия и др. Толкова долно същество не е имало. То си личи колко е мазен и как гледа само изгодата от всичко. После милия Галин помагал на Ани Хоанг и Кристиана да се реализират, нищо, че едната се ебе с Люси, другата с Оцко. :mf_surrender: Само с Крисия Д не знам каква му е била идеята, сигурно да се подмаже на шефа, че дава рамо на дебютантите.

Сериозно ли ги е говорил такива? :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смешното е, че Ани е с един от най-добрите режисьори, а Кристиана с един от най-добрите композитори, ама и двете са в 10-та глуха и никой не ги отразява. Същото се отнася и за Сиана! :)

С разликата, че Сиана е единствената от 3те, която наистина има глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без хит боли ме всичко,

не ми се става, не ми минава.

Дано на Галена да ѝ е по-добре.

:cry2: :cry2: :cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Плановете на Хоанг са да смени стила си и да не пее чалга. От известно време Люси снима клиповете на „Вирджия рекърдс” и вече водил разговор за преминаването на Ани в лейбъла на Саня."

 

YES, YES, YES! :jump:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Плановете на Хоанг са да смени стила си и да не пее чалга. От известно време Люси снима клиповете на „Вирджия рекърдс” и вече водил разговор за преминаването на Ани в лейбъла на Саня."

 

YES, YES, YES! :jump:

Тя па намери къде :D Успех все пак, мисля, че там ще пробие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С разликата, че Сиана е единствената от 3те, която наистина има глас.

Всяка има нещо, което няма другата, но комплексно, като че ли Кристияна е най-успешна, колкото и бездарна да е. Поне от гледанията.

Иначе на мен лично Сияна ми харесва най-много от към продукция. Но пък тя не е и грам харизматична, да не говорим от към тяло колко е зле.

Хоанга е красива и прави хубави клипове, но от към глас и присъствие е тотал щета.

Кристияна има яко тяло, добра е като присъствие, но и тя няма глас. Обаче ако изкара още няколко хита, може и да се наложи, като име.

Сега гледам,че дуетите и с Фики,Галин и Джоджано са с доста гледания. Отделно в канала на Оцко има 2 клипа с доста гледания, и тая Диги-дай беше хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ход. И аз мисля,че там ше е по-добре.

 

Пък и след Хонга има още 2 на редицата за напускане. Да видим, кога ще съобщят и те :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ход. И аз мисля,че там ше е по-добре.

 

Пък и след Хонга има още 2 на редицата за напускане. Да видим, кога ще съобщят и те :Д

 

Aз също смятам, че през компанията на Митьо трябва да мине едно голямо пресяване! Дано осъзнае, че не всичко е Преслава и Галена, нищо че съм фен на Преслава и смятам, че всички изпълнители трябва да бъдат лансирани поравно и чак тогава ще получим много по-добри проекти. За момента изпълнителите на които проектите се забелязват и държат жанра се броят на пръстите на двете ми ръце, а тази компания разполага с близо 300 изпълнителя!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази ли си бие камшика? Накрая ще останат само Преслава и Митака.... :ad:

Dай , Боже !

Щом Митко не си ги пресява сам , те сами се махат ... Дано стане традиция :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво Митьо налага толкова големите имена, като вече няма и награди? Аз само при Преслава съм видяла някакъв вид налагане, но там знаем как стоят нещата.Отдавна големите имена се оправят сами с автори и режисьори, за да го чакат него да им уреди песни. Освен това вече ТВ Планета не е толкова гледана, за да стане само с въртене по нея да стане една песен хит. Димитров има много работа при неналожените изпълнители. Доста трябва да им прави реклама на всички и да им урежда участия с някое топ име, за да пеят пред по-голяма публика поне. Нека се правят фичъринги на тези изпълнители с по-успешни (но не само на определени) и да има повече реклама на продукта в ютуб. Аз не разбирам защо продуцентите не се стараят за всички, като от това само ще спечелят. Не е само Митко Димитров, а и Касъмовите, Саня на Вирджиния и т.н

След време като сегашните топ изпълнители остареят, какво ще стане с този жанр не се знае..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...