Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Егати, всички сайтове гръмнаха с клюката, че Деси Слава и Евгени Минчев ще участват в Капките... :1000 (29): Инфото сигурно ще се окаже вярно.

Не знам дали е клюка или истина, но да, повече от 10 сайта за няма и три часа публикуваха, че Деси Слава и Евгени ще участват в Капките. Знаех си, че този ден ще дойде, след като Халваджиян покани Азис, но все се надявах да не идва...

Лично аз малко съм скептичен от цялото това нещо по ред причини, но едно е сигурно - Деси Слава си осигурява 3 месеца НЕНОРМАЛНА реклама в национален ефир.

 

И ще помоля някои хора да не си и помислят за съревнования около двата формата, които предстоят и двете звезди, които ще участват в тях. Победителят тук е ясен от сега, така че няма смисъл!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво топ има в това педал да се прави на мъжкар?

То пък нали да хванеш един камшик или квото и да опитва да държи там, е много мъжкарско. Не знам кой е но ми е много смешен, поза ли бе да я опишеш...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, ако бях чалгаджийка или продуцент, бих потънал в земята от срам.

Ти пък, сега ще подхванат.

Хората тук припадат по тия недоразумения, не откачай! Императрици и други митични същества били, пък ти срам! Зими си думити убратну...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Велислав за нищо не става , дори не мога да повярвам , че Азис се е включил в негов проект ..

 

 

Вилислав и Лорена с последните си песни ("Жена за лудницата" и "Остава скрито") вдигнаха нивото на клипове във "Хит Микс", "Хулиганка" също не беше зле откъм видео.

 

Момчето има глас, не е Азис или Борис Дали, примерно, но пее. Очаквам да направи отново добър клип и хубава песен - неговата е доста различна като за Оцко, дано пак да е така. Мисля, че е работил отново с Bashmotion за клип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вилислав и Лорена с последните си песни ("Жена за лудницата" и "Остава скрито") вдигнаха нивото на клипове във "Хит Микс", "Хулиганка" също не беше зле откъм видео.

 

Момчето има глас, не е Азис или Борис Дали, примерно, но пее. Очаквам да направи отново добър клип и хубава песен - неговата е доста различна като за Оцко, дано пак да е така. Мисля, че е работил отново с Bashmotion за клип.

Koй ли му е богатия любовник ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, дори и за началната идея с "Нека да е тайно" ми стана лошо и се радвам, че не се получи .

А стана ли ти лошо, че любимката ти пусна 3 провала и падна в девета глуха

Link to comment
Сподели в други сайтове

А стана ли ти лошо, че любимката ти пусна 3 провала и падна в девета глуха

Ами аз си я харесвам и с хитове, и без хитове, така че не ми е станало лошо от този факт.

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз си я харесвам и с хитове, и без хитове, така че не ми е станало лошо от този факт.

Възбуждала ли те е?

Понякога искал ли си да я оправиш?

Когато беше мома

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възбуждала ли те е?

Понякога искал ли си да я оправиш?

Когато беше мома

:3fdb8960598fa63e:

 

В Джена няма нищо сексуално. Не мога дори да си я представя така. Сигурно само лежи като дърво и гледа тавана отегчено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин с дует.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

В Джена няма нищо сексуално. Не мога дори да си я представя така. Сигурно само лежи като дърво и гледа тавана отегчено.

Напротив! Аз не я харесвам от много време, но в секса сега веднага си я представих - изглежда точно от тези привидно скромни и дървени, но всъщност обиграни много добре в занаята и раздаващи се на макс, за да компенсират първоначалното впечатление за свенливка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Джена няма нищо сексуално. Не мога дори да си я представя така. Сигурно само лежи като дърво и гледа тавана отегчено.

 

Напротив...

Прилича на китайка и има нещо секси в нея

Май е голяма мръсница

 

Нещо си превъртял играта ми се струва тази вечер ?

nope.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Людмила Захажаева и Албена Вулева коментират Фики, както и "Издислав" още в началото. Слушайте малко компетентни мнения, изказ и етикеция, в този форум много хора имат нужда! Сега ги гледам в момента. :Vishenka_05: Май ще коментират и Гери- Никол. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вилислав и Лорена с последните си песни ("Жена за лудницата" и "Остава скрито") вдигнаха нивото на клипове във "Хит Микс", "Хулиганка" също не беше зле откъм видео.

 

Момчето има глас, не е Азис или Борис Дали, примерно, но пее. Очаквам да направи отново добър клип и хубава песен - неговата е доста различна като за Оцко, дано пак да е така. Мисля, че е работил отново с Bashmotion за клип.

 

Не е с Bashmotion, с екипа с който работят и Галена, и Цветелина (Нанков). Той самия не е режисирал клипа, но хора от неговия екип са.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък нали да хванеш един камшик или квото и да опитва да държи там, е много мъжкарско. Не знам кой е но ми е много смешен, поза ли бе да я опишеш...

 

Най-любими са ми страшните му погледи дето хвърля. Истински мъж е този дето гледа лошо, макар че ще падне при по-силен вятър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...