Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена от Стара каравана няма хит с тежест като И на всички като теб. Такива като теб охраните дори не го допускат до клубове като Мегами и Плаза, но тъй като последните 2 месеца бях на 2 нейни участия - едното в Мегами , а другото в Плаза - и двете бяха фул на макс. Има снимков материал по стрниците на клубовете, както и клипчета. Отдавна не върви в рамания стратегията "повтори лъжата 10 пъти, че децата да се вържат". На 100 и кусур участия - едно празно Дай боже всеки му.

 

В този форум само 5-6 човека си позволяваме да бришим по скъпите чалга заведения,така че деца и аусайдери да не коментират нещо ,което на живо дори не са виждали... Отивай да ближеш плацентата на Галена, че ражда. Аман от лизачи

 

Манияк, малко се спри да ми се изказваш като крайна инстанция, защото дори лапетата тук те бият по коректност и по посещения на дискотеки. От 10 участия на Десислава в София в последните 3 месеца съм бил на половината от тях и подобно неадекватно поведение дори от пияната и надрусана Галена не съм виждал. От както се е върнала в Пайнер всички Десови излязохте от нафталина станали на по 30 години и докато сипваш на Галин по повод неговата ориентация, не успяваш да прикриеш своята латентна хомосексуалност. По-конкретно ти шуменска псевдо-батка лъхаща анална податливост от снимките,в опита си да докажеш как си бил веднъж на половин година на дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъмм, песента за фон на рекламата не е ли "Всичко си ти" или както се казваше онази... "В живота ми е лудост, в душата ми е лудост..." Много противна песен, никога не съм я харесвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, колкото и да не харесвам сегашната Мария и да пуска адски безумия, с малки изключения като "Страдам", до 2006-та година има много добри албуми и песни, оттам нататък тръгна в мното крива посока.

Тя и самата е казвала, че е фен на Глория. Даже когато се е явявала на конкурс в Приказките за певица в Пайнер, пяла нейни песни. Маниерът и начинът на говорене, винаги се е доближавал до нейния.

Глория към днешна дата, може да няма много големи мегахитове останали, но никой не може да оспори, че има най-желязната дискография и това е факт. Тя едостигнала такъв връх в своята кариера, че той е най-големият, по-нагоре няма накъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъмм, песента за фон на рекламата не е ли "Всичко си ти" или както се казваше онази... "В живота ми е лудост, в душата ми е лудост..." Много противна песен, никога не съм я харесвал.

Сега осъзнавам, че е имало две версии на рекламата, аз лично съм запомнил тази с "Направи го"... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз какво казах, а вие в какви полеми влязохте... По горещите теми:

1.Кеворкян е признат за журналист номер 1 в България като цялостен бекграунд. Няма значение кой го харесва и кой не. Който не признава приноса му към българската журналистика, а твърди, че е завършил такава, трябва да си нареже дипломата.

2.Никой не омаловажава Глория като талант и добра музика до 2007, както и някои парчета след това. Но като бивш фен на това име и топъл спомен как са я издигали в култ като българската Цеца, заради новаторския подход в музика и клипове ми е смешно днес Глория да ни залива с етвина продукция и познати мелодии и текстове, а ФЕНОВЕТЕ И да я подкрепяте с клишета, че нямало смисъл от добри клипове, да си занижавате критериите, да нямате претенции към нея, а към всяка друга да подхождате снизходително. Днес жертвата беше Мария. Никой не ги е сравнявал като личности или като талант. Но Мария не е временен фактор, за да се подигравате непрестанно с нея. Тази жена от селско девойче с кофти диалект, се превърна в гранддама на жанра неусетно измежду другите, без да е никога номер 1, но винаги да е интересна с проекти и с личността си. Лесно не се впечатляват фамилии като гущерите, а още по трудно се задържат.

От уважение към Глория не изтъквам слабите и страни в раманиа , ама Васил и Пачо много дразнят с негативизма си към всичко, което не е Глория. Единия сърбопоклонник, другия по принцип критичедн към всяка, ама не и към своята.

3. Не оправдавам продукти като Яница и Теди, но те са фактор и не мога да ги подминавам или отричам. Не съм спрял да ги критикувам, но децата тук не разбират нашия морал и принципи. В тяхнотопоколение не е възпитано такова чувство

4.Деса не е направила никакъв компромис. Твърде добре плава между стойностното и комерсиалното и всичко и се възприема добре. Твърде дълго остави да царуват разни мърли и направи нещо , което Глория требваше

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, но чак да стои 1 година в топ 10 на класациите.. не мисла :3fdb8960598fa63e:

 

Тя май само тук седя толкова време в класацията. В 50-те най отпадна още преди лятото. Тогава Пресови бяха насъбрали злоба, задето Галена взе Певица на годината и гласуваха като откачени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манияк, малко се спри да ми се изказваш като крайна инстанция, защото дори лапетата тук те бият по коректност и по посещения на дискотеки. От 10 участия на Десислава в София в последните 3 месеца съм бил на половината от тях и подобно неадекватно поведение дори от пияната и надрусана Галена не съм виждал. От както се е върнала в Пайнер всички Десови излязохте от нафталина станали на по 30 години и докато сипваш на Галин по повод неговата ориентация, не успяваш да прикриеш своята латентна хомосексуалност. По-конкретно ти шуменска псевдо-батка лъхаща анална податливост от снимките,в опита си да докажеш как си бил веднъж на половин година на дискотека.

 

 

 

мога веднага да публикувам от всеки месец и то все в най добрите не само чалга заведение, но очевидно създавам комплекси в личности като теб. А и сигурен съм, че си щракнал "следене" във фб на профила ми защото очевидно си доста запознат с личността ми. Аз съм просто потребител и не съм длъжен да коментирам{и не го правя, защото си е моя работа} сексуалните си предпочитания с непознати по форуми, докато Галин като публична личност е обект на публично внимание, в това число и моето. Мисля, че достатъчно интелигентно те поставям на мястото ти. Продължавай да четеш моите латентнохомо коментари. Хубаво е да съм инстанция все за някой :rolleyes:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами според мен човек като чуе 'Мара Отварачката' първо се сеща за рекламата, в която си вади отварачката от деколтето на фона на "Направи го" (видях че сте я постнали докато съм писал). :D Макар и да не е най-стойностната й песен, мисля, че това е песента, с която я свързват масата българи. Вече за новите поколения, които не са били родени или са били малки тогава, не знам как е.

Иначе на мен любимата й ми е точно "Спомен". Тези половин милион гледания, между другото, ги е направила само за няколко месеца, защото миналата година някъде по средата я гледах и тъкмо беше около милион. Напълно заслужено! Не знам защо вече почти не прави такива чувствени песни, а все някакви комерси и опити за поп и ар енд би експерименти, в които се кълчи и си мисли, че е в ефира на МТВ. :D Не че не одобрявам желанието й да е разнообразна, по едно време беше зациклила доста в комерса след успеха на "Най-добрият" и експериментите са си глътка свеж въздух. Но творчеството й в последните години е далеч от нивото на "Спомен".

И още много, многооо :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май само тук седя толкова време в класацията. В 50-те най отпадна още преди лятото. Тогава Пресови бяха насъбрали злоба, задето Галена взе Певица на годината и гласуваха като откачени.

От пресовите бях останал с впечатлението, че са я държали повече в 50те най, те сами си признават, че са я бутали изкуствено :gun_bandana:

Много яка песен :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галено, спри се

 

Десова подлога, спри се. Много им се ежиш на форумците и се вживяваш в ролята на главен секретар на окръжния комитет. Поспрете се малко с Десислава и лизането и на дебелия задник, който между другото е изпрала, и не се превръщайте в болните до крайност глориеви. ;) Шуменска псевдо батка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък за компромисите, които правила Десислава докато е в Пайнер, е пълна измислица, която беше втълпена на хората тук откакто се е върнала. Погледнете продукцията й преди влизането в компанията и след това.

Преди- комерс след комерс, дори и в поп песните беше започнала да се обезличава и да не прави почти нищо новатарско. Просто нямаше хъс за работа след падението на телевизията. Единствено "Грим по дланите" и "Усещам" се отличаваха сред "Мръсни поръчки", "Пусни го пак", "Мойто зайче", "Baby" и т.н (не че не харесвам и тези, де, особено последната) и точно тези две песни не й станаха хитове. Клипове- no comment... :1000 (29):

След- хитови песни в актуалното чалга звучене, хитове песни със звучене донякъде като старите ("В твоите очи" и "И това ще преживея"), експерименти с ар енд бито ("В друг живот"), само DESS я позаряза малко, но за сметка на това чухме две разбиващи хаус песни, с които отново ни припомни защо е различна от масата. И всичко това- допълнено от някои от най-добрите й клипове евър, за които от 2011 натам Десовите можехме само да си мечтаем...

Така че... не минава това твърдение. В Пайнер Десислава покачи нивото и се върна в ТОП-а, а не обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че най-тъпите песни на Кости са на Преслава?

- Как ти стои

- Скоро

- Имаше и още една, която беше мега налагана по дискотеките и беше отвратителна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че най-тъпите песни на Кости са на Преслава?

- Как ти стои

- Скоро

- Имаше и още една, която беше мега налагана по дискотеките и беше отвратителна.

"Разкрий ме", страшно противна също, да. Наистина потресаващи песни, впоследствие и Преслава си призна, че за нищо не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че най-тъпите песни на Кости са на Преслава?

- Как ти стои

- Скоро

- Имаше и още една, която беше мега налагана по дискотеките и беше отвратителна.

 

Разкрий ме.

 

Аз мисля, че само Скоро беше провал. Другите две си станаха хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Разкрий ме" е много приятна, особено текста. Не знам защо не ви харесва. И за клипа се беше постарала, като за нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Разкрий ме", страшно противна също, да. Наистина потресаващи песни, впоследствие и Преслава си призна, че за нищо не стават.

 

Чудя се с какъв акъл ги е изпяла?

Сравни тези със "За контакти", уникална песен, със страхотно звучене. Или ненормалната "Влез", която стана хит за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За "Скоро" няма две мнения по въпроса. И в клипа е потресаваща - 40 кила с мокри гащи и с руса коса :mf_surrender: Да не говорим, че го триха и качваха, сменяха филтри и цветове хиляда пъти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десова подлога, спри се. Много им се ежиш на форумците и се вживяваш в ролята на главен секретар на окръжния комитет. Поспрете се малко с Десислава и лизането и на дебелия задник, който между другото е изпрала, и не се превръщайте в болните до крайност глориеви. ;) Шуменска псевдо батка.

мога веднага да публикувам от всеки месец и то все в най добрите не само чалга заведение, но очевидно създавам комплекси в личности като теб. А и сигурен съм, че си щракнал "следене" във фб на профила ми защото очевидно си доста запознат с личността ми. Аз съм просто потребител и не съм длъжен да коментирам{и не го правя, защото си е моя работа} сексуалните си предпочитания с непознати по форуми, докато Галин като публична личност е обект на публично внимание, в това число и моето. Мисля, че достатъчно интелигентно те поставям на мястото ти. Продължавай да четеш моите латентнохомо коментари. Хубаво е да съм инстанция все за някой :rolleyes:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...