Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Майната ти на тебе, на няколкото заслужени награди, които не признаваш и на младото ти гадже!

 

...и на това голямото чувство на липса, от което умиране има, но забравяне няма... :girl_cry2:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С или без награди, Десислава си е Десислава и го е доказвала повече от която и да е друга. Нямам какво повече да кажа.

Спри да говориш, де! Откога чакаме този момент!

 

По темата: дали кралица Яни не разбива с гледаемост със старите си хитове?

 

+ 158k за "Две в едно" от канала на Планета. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкуренцията е голяма, гласувайте :Vishenka_05:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=103165

 

Пф, ква конкуренция, битката е само между Галена и Деси Слава. :1000 (29):

Сега да бяха пуснали дуета, Рама щеше да откачи... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:1000 (29):

 

http://www.slavishow.com/%D0%B3%D0%B0%D0%B...03-2012-%D0%B3/

 

На вашето внимание великолепния глас на Галена - 12:20 минута. Също можете да чуете и началното изпълнение на "След раздялата". Насладете се :)

 

И както казах Галена се е доказала като певица за да бъде това, което е, колкото и на някои да не им харесва този факт :)

Редактирано от mirroslaww
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко сайта са писали, че Галена е предложила на опиталата да се самоубие гимнастичка Цвети Стоянова да участва в нейн клип. Идеята била песента да е със социално послание. Стоянова била голяма фенка на Галена.

 

Колко е хитра наща лисицааа. Знае от кого да се възползва. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също ми допада как я пее Галя, просто и е дрезгав гласа..

тембър се нарича и не разбирам какво толкова им се вързвате?! Факт е, че Галена всяка вечер е на живо, а славейчетата на плейбек :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко сайта са писали, че Галена е предложила на опиталата да се самоубие гимнастичка Цвети Стоянова да участва в нейн клип. Идеята била песента да е със социално послание. Стоянова била голяма фенка на Галена.

 

Колко е хитра наща лисицааа. Знае от кого да се възползва. :1000 (6):

 

 

Има акъл. Знае къде да се цели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко сайта са писали, че Галена е предложила на опиталата да се самоубие гимнастичка Цвети Стоянова да участва в нейн клип. Идеята била песента да е със социално послание. Стоянова била голяма фенка на Галена.

 

Колко е хитра наща лисицааа. Знае от кого да се възползва. :1000 (6):

Това и аз го бях чул някъде, добра идея е. Но не съм сигурен дали мога да си представя Галена в проект в подобна светлина- трябва да е доста отговорна, когато го подготвя, защото не говорим за някой комерс с убийствен клип, а за много повече.

 

Да кажат, че копират от Анелия. :gun_bandana: :1000 (29):

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това и аз го бях чул някъде, добра идея е. Но не съм сигурен дали мога да си представя Галена в проект в подобна светлина- трябва да е доста отговорна, когато го подготвя, защото не говорим за някой комерс с убийствен клип, а за много повече.

 

Ми Галена ще скача от шестия етаж, после ще лежи обезобразена в болница и след това ще възкръсне като феникс от пепелта. Песента ще е балада. И готов ти е проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Галена ще скача от шестия етаж, после ще лежи обезобразена в болница и след това ще възкръсне като феникс от пепелта. Песента ще е балада. И готов ти е проекта.

Не съм сигурен дали трябва директно да се разиграва въпросния сюжет. Надявам се на нещо по-особено и завоалирано, артистично. Може да се вдъхнови от Summertime Sadness на Лана Дел Рей, но не и да копира директно, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали трябва директно да се разиграва въпросния сюжет. Надявам се на нещо по-особено и завоалирано, артистично. Може да се вдъхнови от Summertime Sadness на Лана Дел Рей, но не и да копира директно, разбира се.

 

Не си блъскай главата толкова относно на Галена клиповете... знаем, че каквото и да направи... винаги ще харесаш повече неговото разтегнато копие. :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми за какво говорим тогава? Това им харесва и го смятат за хубаво пеене. После защо Галош била топ. Ами как няма с такава публика и разбирания.

 

За щастие има и копие на това изпълнение

 

Ами да..

Бил съм на цялото участие и съм чул как е пяла и нямаше нищо общо с това от "Ако утре ме губиш"

Не ми пука на вас дали ви харесва или не..

На вас ежедневието ви е да киснете в форума и да плюете цял ден...

От такива хора не искам да ме цитират и да казват какви били разбиранията и това какво смятам за хубаво и лошо пеене.

 

Мазохист си, кефиш! :1000 (29):

Все пак по-добре това, отколкото 100% плейбек знаете на коя .. :3fdb8960598fa63e:

:be:

Прав си..

Друго е да изкараш повече от половин участие на живо и това да пееш 2 песни на живо

Плейбек и у нас мога да си пусна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко сайта са писали, че Галена е предложила на опиталата да се самоубие гимнастичка Цвети Стоянова да участва в нейн клип. Идеята била песента да е със социално послание. Стоянова била голяма фенка на Галена.

 

Колко е хитра наща лисицааа. Знае от кого да се възползва. :1000 (6):

 

Колко долна твар. Да се възползва от психически уязвим човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.slavishow.com/%D0%B3%D0%B0%D0%B...03-2012-%D0%B3/

 

На вашето внимание великолепния глас на Галена - 12:20 минута. Също можете да чуете и началното изпълнение на "След раздялата". Насладете се :)

 

И както казах Галена се е доказала като певица за да бъде това, което е, колкото и на някои да не им харесва този факт :)

И тук пее фалшиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...